reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej dziewczynki... znów 10 stron czytania (!):-):tak: Wczoraj z dziećmi sąsiadów i swoimi nocowałam na działeczce... dzieciaki miały spać w namiocie... ale straszna burza z piorunami je wystraszyła i cała brygada wpadła do naszego miniaturowego domku:rofl2: oj...było wesoło. Mimo, że mojego męża jeszcze nie ma i mam strasznie zajęte dni to wypoczęłam:tak:... i chyba zaczynam tęsknić... za Irlandią:szok:;-). Czegoś takiego po sobie się nie spodziewałam:-D. Z tymi imionami dla dzieci to niekiedy zabawnie się układa. Dziewczynka miała być Monika - i jest. To był mój typ i nikt nie oponował... natomiast synuś... mój się uparł na GWIDON !!!:baffled: No i tak się uparł, że bałam się, że jak pojedzie go zarejestrować to tak poda, ja chciałam Maciusia, do brzuszka mówiłam "Maciuś", a ostatecznie przed wyjazdem do szpitala Monisia uprosiła, żeby był Kuba...:laugh2: Dlaczego Wy wszystkie mieszkacie tak daleko od Waterford? Chyba nigdy nie będę miała możliwości Was poznać.:-( Julia28 udanego lotu i mnóstwa pozytywnych wrażeń w PL. Anineczka- a jak Twoja psina, uważaj żeby Cię nie schrupał przez te " parówkowe"perfumy;-):-D:-D Miłego jutrzejszego dzionka...
 
Hej hej jestem ale nie mam sił i czasu pisać wpadam poczytam was i uciekam :-)tak andziulina jestem zainteresowana wózkiem ale typową gondalą nie wózkiem z wkładem :tak:a tak to jakoś leci mała ma jakieś uczulenie na buzi w kupie ma pełno grudek białych nie wiem czy to normalne na sztucznym niby czytalam ze to ok jest to nie strawione mleko mam nadzieje że to nie jakoś alergie;-)w tym nowym sklepie oliwier nic ciekawego nie ma:tak:i muszę wam wrzucić fotke mojego syna nową fryzurę papapa
gdzieś oglądfałam program że prawidlowe kupki to takie o wyglądzie musztardy z kawałkami serka bialego takie grudki hihi troche to nie apetyczne ale w sumie to kupki naszych maleństw:-D:-D:-D
 
No witam :laugh2:
No to już chyba ochrzczona jestem jako parówkowa mamuśka.
A tak serio to tak jak Misia piszę na moim blogu można wyczytac więcej,choc i tak go nie uzupełniam na bierząco.
Ale poczekajcie,poczekajcie a same będziecie miały takich inteligencików w domciu,niech tylko troszkę podrosną :eek::laugh2:
A tak się kiedyś martwiłam,że mój Antek mało gada...dziś to mu nawet lizaka w kształcie smoczka kupiłam by na 5 minut była cisza :sorry::baffled::-D

dzieki za troske bedziemy uwazac ,ale powiem wam szczerze ze zaluje ze tam lece:tak:moglam poleciec do mamy do hiszpani:-)
No sama bym wolała do Hiszpanii niż do Pl.
Ale może będzie fajnie? Tego Wam życzę :-)
A ja wczesnie jak nigdy.Powod-fryzjer :-) Wkoncu wybieram sie do fryca,bo juz odrosty mnie denerwuja!Widze,z sloneczko swieci, oby tak zostalo!Milego dnia!
pochwal się fryzurką ;-)

słuchajcie jak myślicie :confused:jak ktoś ma synka i córeczke i jego rodzinka w tym i on nie uważa dziewczynek w rodzinie (w tym własnej córki) to jak wiąże sie z drugą dziewczyną i bardzo chce miec syna a rodzi mu sie córka to czy to nie jest kara Boża:confused::confused::laugh2::laugh2:

mam do was prośbe, ma ktoś taki wózek albo znajomi bo sie nad nim zastanawiam,bardzo mi sie podoba i czy 82cm to wystarczająco dla dzidzi:confused:
Zobacz załącznik 150997
Czyżby twój były mąż tak miał.? Córeczka znowu?
Tak to kara Boska :laugh2:
Co do wózeczka nie poradzę ;-)
Moje dzieci jeździły w rozłożonej spacerówce w śpiworkach.;-)
:-)no i chyba zostanie Kacper bo i mojemu sie podoba:-)i widze ze wam tez:-)

grypa mnie dopada:baffled:,jeszcze w łóżku leże bo dzieci narazie grzeczne,słonko swieci a mi sie nic nie chce i dlatego dzisiaj juz nie będzie dobrego obiadku:baffled:
No i jak się czujesz?
Kacper to ładne imię.
Wiecie 2tyg temu zanalazlam na naszym forum BB watek poronienia i tam czesto pisze dziewczyny mnie wspieraja i jest lepiej bo dorze to mi niejest jak narazie:sorry:Pozdrawiam was wszystkie:tak:.
Martusiu dziewczęta z BB są niezastąpione :sorry:
Oby na kontroli w Pl dali Wam zielone światełko do starań.Życzę dużo zdrówka i lepszego samopoczucia.:tak:

dziewczyny zobaczcie fotke przy sygnaturze, to zdjęcie mojego synka w brzuszku i juz tam śpi jak MÓJ z ręką na czole:laugh2::laugh2::laugh2:
No to cały ojczulek :-D:-D:-D
Czesc dziewczyny! Mam pytanie odnosnie olejku rycynowego, czy ktoras sprobowala na przyspieszenie opozniajacego sie porodu? Same polozne o tym mowia...
Nie nie próbowałam choc słyszałam.
Ale słyszałam,ze działa bardzo dobrze na przyspieszenie pracy jelit,a nie chciałabym się pozbyć zawartości jelit na łóżku porodowym :sorry::baffled::-D
Dziewczynki kochane moze moglybyscie mi pomoc,wczoraj bylam w Cork i wzielam taxi,zapomnialam wyjac wozka z bagaznika owej taxi,wozeczek i pan taksowkarz przepadl, moze orientujecie sie,czy ja mam wogole szanse odzyskac ten wozek,czy jest jakie miejsce,w ktorym zostawiane sa takie rzeczy np do odbioru,dodam,ze nie znam numeru taxi ani korporacji
Hmmm nie wiem co poradzic.Najlepiej to gdybyś zapamiętała nazwę firmy taksówkarskiej:sorry:
Dziendoberek

Nie nadrobilam strat bo za duzo, wczoraj po pracy przelezalam caly wieczor w lozku ogladalam tv a dzis sprzatanie :wściekła/y: nie chce mi sie. Dzieczyny czy tu placa za zwolnienie i ile? Sory ale nie orientuje sie.
Jolu poczytaj wątek Sprawy socjalne ;-)
To zależy ile masz składek,ale napisz to pytanie na tamtym wątku to wtedy dziewczyny odpowiedzą ;-)
Tak to jest jak się w jeden dzień leni to na drugi się sprząta.
Choc ja mam innaczej.Nigdy się nie lenie a wiecznie sprzątam :-D
To nie sprawiedliwe :rofl2:
Ale już niedługo też tak będziesz miała.A jeszcze sobie zrób second baby i wogóle nie usiądziesz pupą na kanapie :-D:-D:-D

pomocy!!!

biednemu zawsze wiatr w oczy, mój skręcił albo i złamał noge,jest strasznie spuchnięta i ledwo chodzi, moze wiecie co mozna tutaj kupic na opuchlizne bo szef go samego zostawił i musi wrócic do pracy:baffled:
No i co no i co z tą nogą?
Będzie żył?

:-)Ciao dziewczynki!

Korzystam z chwili, gdy moj dziec spi mi na brzuchu:-) Jestem wlasnie po wstawieiu prania, powieszeniu prania, poprasowaniu czesci ubran, wypiciu kawki. ogarnieciu smieci naokolo....a wszystko tylko dlatego, ze junior siedzi w kangurze:-) Jest to takze chwila kiedy moje balony sa w stanie sie troche napelnic mlekiem bo w przeciwnym razie Alex chcialby tylko przy nich wisiec, a one miekkie...;-)
Misia kangurowanie to coś co tygryski lubią najbardziej.Cieszę się,że ex podjął się jak prawdziwy mężczyzna sprawy ;-)
Gaja piękne imię.Mój Matt ma rówieśniczkę z innego forum właśnie Gaję ;-)
No i Michalina i Misia to piękne imię i zdrobnienie.A już Mischa to obłęd.Będę miała na uwadzę w razie rodzenia córy :-D

Ela ja jak Marta uważam niestety,że to stres zżarł Twój pokarm.
Mam nadzieję,że weźmiesz się za M i nie dasz sobie napluc w kaszę.Niech on się zajmie tymi śróbkami i nie karmieniem. :angry:

Dziewczyny a co do chlopow, chyba naprawde panowie powinni zostac jeden dzien z dzieciem w domu ale nie tylko sie opiekowac, niech zrobi wszystko to co my robimy.Te chlopy sa okropne!!! Czlowiek czasem nie wie w co rece wlozyc a ten cie jeszcze opierdziela!:wściekła/y: Ja na szczescie chopa mam wyrozumialego ale sam jest len! Ale jak kilka razy strzele focha to nawet sam poodkurza:-D No ale szczerze mowic to ja juz wole sprzatac sama, bo podwojna robota bo przecie chlop ma klapki na oczach :laugh2:
yręczałam do czasu,a teraz niech robi jak zrobi,nawet jeśli źle to ja go pochwalę by czuł,że jest potrzebny.To nic ,że mam tik nerwowy potem w oku i że mnie szlak trafia co przejdę koło rzeczy,którą mąż posprzątał :-D
Ale zrobił,został pochwalony i wiem,że następnym razem też sie podejmie tego zadania bo "żonka była happy" :sorry::-D
Mój też leń,ale jeśli zrobię na niego błagalny i płaczliwy wzrok to leci i sprząta,zrobi żonce kolację i jeszcze przygotuje na weekend plan dnia :-D
witam Mamuśki:-) widzę, że dużo się dzieje u was ;-) u mnie w końcu coś ruszyło w socjalu i zobaczymy we wtorek - mają przysłać czek z wyrównaniem dla mojego M... i po co te nerwy były?
No to super.
No i świetnie,że już niedługo będziecie na nowym ;-)

Kochane dziewczynki, dzis prawie rzutem na tasme (termin odbioru mialam na 30 lipca) dostalam paszport dla Olenki, takze zgodnie z planem jutro cala rodzinka lecimy na ponad miesiac do Polski.Takze prosze badzcie grzeczne, zeby Anineczka nie miala za duzo roboty, i zebym nie musiala urlopu przerywac zeby porzadek zaprowadzic ;-);-)
Kasiu to super,że paszport już gotowy :tak::tak:
Jaki dziwny zbieg okoliczności ,że masz już paszport,na jeden dzień przed wylotem :-D
Ja kiedys miałam tak samo,a raczej paszport dla Antka na 4 godziny przed wylotem.Dla chcącego nic trudnego ;-)
Miłego pobytu.Ja tutaj się laskami zajmę :-D:-D:-D

a tak to jakoś leci mała ma jakieś uczulenie na buzi w kupie ma pełno grudek białych nie wiem czy to normalne na sztucznym niby czytalam ze to ok jest to nie strawione mleko mam nadzieje że to nie jakoś alergie;-)
Może to zwykły trądzik niemowlęcy a kupy mogą byc różne.O ile nie wanieją na kilometr i nie ma krwi w nich.Relax ;-)
To fryzura mojego syna i świeże zdjęcie Juli
Fryzurka pierwsza klasa.Gdzie robił? W Arch Barbers?
Juleczka słodzieniutka :sorry::-)
 
Hej dziewczynki... znów 10 stron czytania (!):-):tak: Wczoraj z dziećmi sąsiadów i swoimi nocowałam na działeczce... dzieciaki miały spać w namiocie... ale straszna burza z piorunami je wystraszyła i cała brygada wpadła do naszego miniaturowego domku:rofl2: oj...było wesoło. Mimo, że mojego męża jeszcze nie ma i mam strasznie zajęte dni to wypoczęłam:tak:... i chyba zaczynam tęsknić... za Irlandią:szok:;-). Czegoś takiego po sobie się nie spodziewałam:-D. Z tymi imionami dla dzieci to niekiedy zabawnie się układa. Dziewczynka miała być Monika - i jest. To był mój typ i nikt nie oponował... natomiast synuś... mój się uparł na GWIDON !!!:baffled: No i tak się uparł, że bałam się, że jak pojedzie go zarejestrować to tak poda, ja chciałam Maciusia, do brzuszka mówiłam "Maciuś", a ostatecznie przed wyjazdem do szpitala Monisia uprosiła, żeby był Kuba...:laugh2: Dlaczego Wy wszystkie mieszkacie tak daleko od Waterford? Chyba nigdy nie będę miała możliwości Was poznać.:-( Julia28 udanego lotu i mnóstwa pozytywnych wrażeń w PL. Anineczka- a jak Twoja psina, uważaj żeby Cię nie schrupał przez te " parówkowe"perfumy;-):-D:-D Miłego jutrzejszego dzionka...
Oj pamiętam z dzieciństwa takie niby spanie w namiocie.Wystarczyło ,że się ciemno zrobiło na dworze a ja już w wyrku z mamą byłam :-D
Wiesz ja dośc wcześnie zaczełam tęsknic za Irlandią,jakieś 4 lata temu jak była po raz drugi w Pl:szok: Nikt mi nie wierzył i kręcił palcem koło czoła...jakbym jakimś czubkiem była :baffled: a ja nie o tyle tęskniłam za pogodą co "sam na sam " z mężem,obowiązkami,łóżkiem i moją biblioteczką.Z czasem u rodziców ( bo nie miałam swojego mieszkania) zaczełam czuc się obco,bo to już nie był mój dom rodzinny a dom moich rodziców.Ciężko to wytłumaczyc :sorry::-(
Gwidon! hit sezonu :-D:-D
Waterford mam jakąś godzinkę,tak więc nie mów,że daleko :cool2:
Milcia ma się rewelacyjnie.Jutro ostatnie szczepienie i hulaj duszo piekła nie ma,będziemy szalec na dworze i uczyc pannę,że sikac to tak naprawdę trzeba na trawkę a nie na podkład w przedpokoju :tak:

Noooo skończyłam.
Nadrabiałam chyba z godzinę :szok:
Dobrej Nocki kochane ;-)

próbowałam wysłac jeden post na raz ale był za długi o 37 znaków.Czyli łączna to 1037 znaków.Nieźle co? :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
witajcie dziewczynki w piekny pochmurny ranek:-)ja cos spac nie moge:tak:chyba juz lekki stres przed lotem jutro:tak::szok: moze. dzis ostatnie pogrzebanie w torbie oby wszystko bylo:tak:do apteki po jakies srodki na nerwy wiecie jakie sa tu dobre???:zawstydzona/y:zycze wam milego dnia
 
reklama
Do góry