reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

marlena- nie wiem jak Ci pomuc, zerknij na nr. telefonu , a jak juz nie masz to moze poprostu podejdż do jakiegoś taksuwkarza i powiedz jaka jest sprawa, niech przez radjo zgłosi do biura, lub jak ma mozliwość [ chęć] po kolegach niech spyta.

współczuję szczerze powiem.... ale ja nie wiem jak pomóc.....:sorry:
a nie masz nr w ostatnich wybieranych?? abo zadzwoń do byle której korporacji... może akurat trafiszz na własciwą a oni sprawdzą......

sprobuj zadzwonić faktycznie,moja kolezanka kiedys zostawiala w taxi zakupy tzn:ciuchy,buty itd i mily pan zostwil dla niej to na zajezdni:-)musiala dokladnie powiedziec co miala:tak::-)powodzenia

Ale facet tez sierota albo nie w porzadku.Przeciez zauwazyl chyba w koncu wozek nie? Chyba nie wiele mam wozil z wozkiem, a jako taksowkarz pamiec ma chyba dobra? Ech ludzie..Szkoda ze nie pamietaszkorporacji chociaz, bo tak faktycznie ciezko znalesc.

dziekuje kochane za odpowiedzi,niestety ja taxi wzielam z glownej ulicy,potem pojechclam tam jeszcze raz szukac tego taksowkarza inni panowie powiedzieli mi,ze tutaj jest tyle korporacji i prywatnych taxi,ze nie sposob znalesc tego jedynego:no:dzwonilam tez do miejsca,w ktore mnie zawozil i tam tez sie nie zjawil,zostawilam swoj nr tel na wszelki wypadek,dziekuje jeszcze raz:tak:
 
reklama
Julia zawsze chodzilam do irl salonu,ale teraz 1 raz poszlam do polskiego na doughiska. Wkoncu mam zafarbowane odrosty, teraz mozna leciec do pl :-)
 
Julia zawsze chodzilam do irl salonu,ale teraz 1 raz poszlam do polskiego na doughiska. Wkoncu mam zafarbowane odrosty, teraz mozna leciec do pl :-)
hehehe ja bede robic w polsce kiedys robilam w miescie;-)fajnie robia irlandki ale kasuja słono.....prestige.............coś takiego.......kiedy lecisz do polski ja wlasnie w niedziele juz:-);-):tak::-D
 
Misia fajnie ze sprawa sie w koncu ruszyla z twoim ex, bo ile mozna czekac a czlek sie tylko denerwuje.
Ja mialam spedzic czas na lenieniu sie a jednak wzielam sie za pranie i prasowanie.I tez mokra jestem.Poprzerabialam tez kilka par spodni i kurcze musialam robic to recznie bo maszyna mi padla :baffled:Dziecie spi i zastanawiam sie jeszcze nad paznokciami, bo lakier mam jak pani z warzywniaka:szok:

Dziewczyny a co do chlopow, chyba naprawde panowie powinni zostac jeden dzien z dzieciem w domu ale nie tylko sie opiekowac, niech zrobi wszystko to co my robimy.Te chlopy sa okropne!!! Czlowiek czasem nie wie w co rece wlozyc a ten cie jeszcze opierdziela!:wściekła/y: Ja na szczescie chopa mam wyrozumialego ale sam jest len! Ale jak kilka razy strzele focha to nawet sam poodkurza:-D No ale szczerze mowic to ja juz wole sprzatac sama, bo podwojna robota bo przecie chlop ma klapki na oczach :laugh2:
 
Dziewczyny a co do chlopow, chyba naprawde panowie powinni zostac jeden dzien z dzieciem w domu ale nie tylko sie opiekowac, niech zrobi wszystko to co my robimy.Te chlopy sa okropne!!! Czlowiek czasem nie wie w co rece wlozyc a ten cie jeszcze opierdziela!:wściekła/y: Ja na szczescie chopa mam wyrozumialego ale sam jest len! Ale jak kilka razy strzele focha to nawet sam poodkurza:-D No ale szczerze mowic to ja juz wole sprzatac sama, bo podwojna robota bo przecie chlop ma klapki na oczach :laugh2:
a wiesz dlaczego oni źle sprzątają???????
żebyśmy ich więcej o to nie prosiły:baffled:
 
Ello

No ja na swojego chlopa czasem ponarzekam ale nie jest zly, sprzata gotuje czasem ale co racja to racje, tez raczej sama wole posprzatac:sorry: Ale zazdroszcze tym co do PL leca ja dopiero we wrzesniu:-(
 
Witam po kolejnym busy dniu:)

Anieczka rozbrajajacy tekst:)

Ela nie denerwuj sie tak bo stres bardzo wpływa na laktacje i dzieci tez to czuja, dawaj mu tez przegotowana wode.
Tak to jest z facetami zadne z nich gosposie domowe, my tez sie czasem kłocimy ale zaraz jest lepiej i gotuje posprzata jak mu powiem wiec nie jest żle w koncu to on siedzi z małym a ja pracuje:)

Marlena ja bym obdzwoniła wszystkie taxi company i pytała bo to nie jest siatka z zakupami tylko wózekktóry troche kosztuje, powodzenia

Ja ogólnie sie żle czuje głowa boli i gardło ide zaraz sie do łozka kurowac.

buzka
 
reklama
Do góry