reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dziekuje za troske bedziemy uwazac:tak:a tak po za tym to witam sie z ranka za nie dlugo wybieram sie do galway:szok:na zakupy.....i kaszki dla Justina hahhhah bo dzis tak gotowalam mleko ze mam cale na kuchence a smierdzi fuuufufufuufuufu:-)
 
reklama
anineczka ty to zawsze mnie rozbawisz z samego rana,musisz ładnie pachniec ze dzieci chcą cie schrupać:-D:-D:laugh2::laugh2:

justysia ładne imie Nathan:tak:takze anineczka wogóle nie jestem zdecydowana:baffled:

malgo no trudno ale tyle moich koleżanek jest w ciąży ze napewno któraś będzie miała dziewczynke :-D

słuchajcie jak myślicie :confused:jak ktoś ma synka i córeczke i jego rodzinka w tym i on nie uważa dziewczynek w rodzinie (w tym własnej córki) to jak wiąże sie z drugą dziewczyną i bardzo chce miec syna a rodzi mu sie córka to czy to nie jest kara Boża:confused::confused::laugh2::laugh2:

mam do was prośbe, ma ktoś taki wózek albo znajomi bo sie nad nim zastanawiam,bardzo mi sie podoba i czy 82cm to wystarczająco dla dzidzi:confused:
695495277.jpg
 
:-)no i chyba zostanie Kacper bo i mojemu sie podoba:-)i widze ze wam tez:-)

grypa mnie dopada:baffled:,jeszcze w łóżku leże bo dzieci narazie grzeczne,słonko swieci a mi sie nic nie chce i dlatego dzisiaj juz nie będzie dobrego obiadku:baffled:
 
Hej mamusie:happy:Co do imion to Moja Juleczka miala być Kacprem albo Julią.wiec te imiona sa dla mnie naj naj.Justysia,ale swietne imie Nathan;-).Ostatnio niepisze bo szykuje sie do wyjadu do polandi:cool: i juz niemoge sie doczakac jak zobacze rodzinnke.ostatnio bylam na kontroli (bo minelo juz 6tyg od zabiegu)<ale to taka kontrola u GP wiec bez badania tylko pani D pytala jak sie czuje,a do gina pojde w Pl.Wiecie 2tyg temu zanalazlam na naszym forum BB watek poronienia i tam czesto pisze dziewczyny mnie wspieraja i jest lepiej bo dorze to mi niejest jak narazie:sorry:Pozdrawiam was wszystkie:tak:.
 
No to fakt Justysiu,że jestem nocnym Markiem,w końcu imię męża zobowiązuje :-D:-D
Lincoln powiadasz :eek::eek::laugh2::laugh2:
Dobrze,że pierwszą córcię urodziłaś,może o Lincolnie zapomni mąż na jakiś czas :-D:-D
Lincoln a jak to zdrobic? :-D:-D

A ja uwielbiam siedziec po nocach:rofl2:.w końcu to jakieś 3-4 godzinki sam na sam bez dzieci :baffled:
Oj wiem,dzieci są kochane zwłaszcza jak mój starszy mówi do mnie z maślanym wzrokiem "Mamo pachniesz ślicznie,jak moje śniadanko" a ja na to "Antek jadłeś parówkę na śniadanko :szok::baffled::rofl2: " a on mi w odpowiedzi z rozmarzonym wzrokiem "Wiem mamuś,ty pachniesz piękniej niż moje śniadanko" :szok::sorry::rofl2::baffled:
Nooo nie mam nic do gadania.Wolę kilka godzin bez dzieci w nocy :laugh2::laugh2:
:-D:-D:-D:-D Oj Anineczka usmialam sie :-D uf..
anineczka ty to zawsze mnie rozbawisz z samego rana,musisz ładnie pachniec ze dzieci chcą cie schrupać:-D:-D:laugh2::laugh2:

justysia ładne imie Nathan:tak:takze anineczka wogóle nie jestem zdecydowana:baffled:

malgo no trudno ale tyle moich koleżanek jest w ciąży ze napewno któraś będzie miała dziewczynke :-D

słuchajcie jak myślicie :confused:jak ktoś ma synka i córeczke i jego rodzinka w tym i on nie uważa dziewczynek w rodzinie (w tym własnej córki) to jak wiąże sie z drugą dziewczyną i bardzo chce miec syna a rodzi mu sie córka to czy to nie jest kara Boża:confused::confused::laugh2::laugh2:

mam do was prośbe, ma ktoś taki wózek albo znajomi bo sie nad nim zastanawiam,bardzo mi sie podoba i czy 82cm to wystarczająco dla dzidzi:confused:
Zobacz załącznik 150997

Wystarczajaco duzo.:tak: Tak standardowo, niektore to nawet maja mniej pomiedzy 75-79,wiec ta jest oki.
 
:-D:-D:-D:-D Oj Anineczka usmialam sie :-D uf..


Wystarczajaco duzo.:tak: Tak standardowo, niektore to nawet maja mniej pomiedzy 75-79,wiec ta jest oki.
to super. ulżyło mi bo mi sie strasznie podoba, widziałam go w sklepie i ta gondolka jest amortyzowana takze bardzo wygodna dla dziecka:tak:

dziewczyny zobaczcie fotke przy sygnaturze, to zdjęcie mojego synka w brzuszku i juz tam śpi jak MÓJ z ręką na czole:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Czesc dziewczyny! Mam pytanie odnosnie olejku rycynowego, czy ktoras sprobowala na przyspieszenie opozniajacego sie porodu? Same polozne o tym mowia...
 
reklama
Dziewczynki kochane moze moglybyscie mi pomoc,wczoraj bylam w Cork i wzielam taxi,zapomnialam wyjac wozka z bagaznika owej taxi,wozeczek i pan taksowkarz przepadl, moze orientujecie sie,czy ja mam wogole szanse odzyskac ten wozek,czy jest jakie miejsce,w ktorym zostawiane sa takie rzeczy np do odbioru,dodam,ze nie znam numeru taxi ani korporacji
 
Do góry