reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka będzie synek:-):-):-)

ja tez jestem wściekła na dzieci:wściekła/y::wściekła/y:i to bardzo, pierwszyraz mi zrobili takie cos:wściekła/y::wściekła/y:wsadziłam ich do wanny, wracam po chwili i co widze:eek:wszystkie szampony i płyny do kąpieli wylane do wody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ojej a ja mam same dziewczynkowe ubranka....

Udalo się, będzie sobota juz, chyba że jakaś bąba jeszce wybuchnie.
Mówicie, że cieplo w Polsce, no to oby tak dalej.
Zdycham ze zmęczenia, wiekszosc popakowana...ciężko mi jakoś uwierzyć, że nas tu już nie będzie...człowiek się przyzwyczaja...
Gastone pierozków zazdrościmy
 
reklama
Dziś zgineły 4 osoby w Polsce przez nawałnice,burze.
Nie żebym chciała kogoś straszyc,ale uważajcie na siebie Julia i malgo :sorry::tak::tak:
To się tyczy dolnego i górnego śląska.

malgo jak myślisz będziesz tęskniła? Ile lat tutaj byliście?
MartaF czyli z imionami zaweżyło Wam się pole poszukiwań ;-)
 
(...)
Co do imienia dla synka niewiele pomogę bo sama z drugim miałam nieźle pustą głowę.Dla córeczki imię wybrane jeszcze przed ciążą,a tu drugi syn :eek:
No i miał byc Alex,ale nie do końca przemawiało to do mnie.Dopiero kilka godzin po porodzie mąż wysłał mi smsa "Matthew".
A chcesz imię jakieś stare (Franek,Antonii,Stanisław) czy raczej new :cool2:

Anineczka
- a jakie miałaś przygotowane imię dla dziewczynki? Bo mi się żadne nie podobały..:no: miałam dosłownie parę pomysłów ale żaden nie był taki na 100% fajny..a dla chłopca też się troszkę nagłowiłam ale było zdecydowanie lepiej;-). Pierwszym pomysłem był Patryk..ale troszkę do śmiechu..że na cześć Irlandii.. Ale potem jak czytałam te wszystkie imiona..to żadne mi się nie podobało. :no: a coraz bardziej przekonana zaczęłam być co do Patryka...tym bardziej, że nie znam żadnej osoby o tym imieniu, więc imię było nieskażone..że tak powiem :-D
Ale nie wiem czemu - od dłuższego czasu - mam na końcu języka by powiedzieć na swojego dzidziulka - Kacper :baffled: .. W sumie to mam siostrzeńca o tym imieniu i może po prostu on często myśli o swoim kuzynie..hehehehe.. Ale normalnie serio! Tak mi teraz pasuje do niego mówić Kacperek, że szok :szok: czasem wypowiadam już: "KA.." i nagle przypominam sobie, że to nie to imię..:sorry: a mam kilku siostrzeńców..więc czemu akurat Kacper.. :rofl2:
jak pytam swojego o jego typ to mówi wszystkim KLEMENS :szok::eek:oczywiście sie zgrywa, podoba mu sie tez Kacper a mi Alex i Ksawery i musimy coś z tego wybrać
mój tata był Antek a dziadek Staś:-)
MartaF - proponuję - wybierz Kacper :-)
 
Ostatnia edycja:
Joannn no bo czasem tak jest,że jak się patrzy na daną osobę to to imię pasuje do niej.
Mi np.Alex wogóle nie pasował do wizerunku młodszego syna.Choc imię nie powiem Ładne Misiu,ale nie każdemu pasi ;-)
Ale Patryk to śliczne imię :tak::tak:
Tylko się nie śmiejcie,ale moja córa miała byc Michaliną ;-):cool2:
Nooo tak mi się podoba imię Michalina,że szok :szok:
Mąż oczywiście chciał ją nazwac in inglisz Michelle lub Mischell. ;-)
Podoba mi się również Hanna,Amelia i Lily ;-)

Joann widzę,że ty nocny marek jesteś? ;-)

Mąż już odebrał kuzynkę tak więc już wracają :-)
 
anineczka Ty do nocnych markow w 100% nalezysz hihihhi
i ja tez..... w ciazy mi sie tak w glowie pomieszalo przed ciaza to 10 i juz w wyrku bylam.....:zawstydzona/y:
a co do imion to u mnie zawsze miala byc Julia dla dziewczynki.... od kiedy zaczelam byc z moim mezem (8lat temu) tak sobie wymyslilismy i tak zostalo
a dla chlopca to podoba mi sie Nathan poprostu sie zakochalam w tym imieniu i juz tez sobie nie wyobrazam zeby moj synus kiedys w przyszlosci sie tak nie nazywal... chociaz mojemu sie nie podoba to imie ale ja go i tak przerobie w najblizszej przyszlosci.....:-D on wymyslil Lincoln :eek::baffled: ale ja nawet nie chcialam slyszec o takim imieniu dobrze ze mamy Julcie:-D:-D:-D
 
No to fakt Justysiu,że jestem nocnym Markiem,w końcu imię męża zobowiązuje :-D:-D
Lincoln powiadasz :eek::eek::laugh2::laugh2:
Dobrze,że pierwszą córcię urodziłaś,może o Lincolnie zapomni mąż na jakiś czas :-D:-D
Lincoln a jak to zdrobic? :-D:-D

A ja uwielbiam siedziec po nocach:rofl2:.w końcu to jakieś 3-4 godzinki sam na sam bez dzieci :baffled:
Oj wiem,dzieci są kochane zwłaszcza jak mój starszy mówi do mnie z maślanym wzrokiem "Mamo pachniesz ślicznie,jak moje śniadanko" a ja na to "Antek jadłeś parówkę na śniadanko :szok::baffled::rofl2: " a on mi w odpowiedzi z rozmarzonym wzrokiem "Wiem mamuś,ty pachniesz piękniej niż moje śniadanko" :szok::sorry::rofl2::baffled:
Nooo nie mam nic do gadania.Wolę kilka godzin bez dzieci w nocy :laugh2::laugh2:
 
Dziś zgineły 4 osoby w Polsce przez nawałnice,burze.
Nie żebym chciała kogoś straszyc,ale uważajcie na siebie Julia i malgo :sorry::tak::tak:
To się tyczy dolnego i górnego śląska.

malgo jak myślisz będziesz tęskniła? Ile lat tutaj byliście?
MartaF czyli z imionami zaweżyło Wam się pole poszukiwań ;-)
dzieki za troske bedziemy uwazac ,ale powiem wam szczerze ze zaluje ze tam lece:tak:moglam poleciec do mamy do hiszpani:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja wczesnie jak nigdy.Powod-fryzjer :-) Wkoncu wybieram sie do fryca,bo juz odrosty mnie denerwuja!Widze,z sloneczko swieci, oby tak zostalo!Milego dnia!
 
Do góry