reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka będzie synek:-):-):-)

ja tez jestem wściekła na dzieci:wściekła/y::wściekła/y:i to bardzo, pierwszyraz mi zrobili takie cos:wściekła/y::wściekła/y:wsadziłam ich do wanny, wracam po chwili i co widze:eek:wszystkie szampony i płyny do kąpieli wylane do wody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
anineczka będzie synek:-):-):-)

ja tez jestem wściekła na dzieci:wściekła/y::wściekła/y:i to bardzo, pierwszyraz mi zrobili takie cos:wściekła/y::wściekła/y:wsadziłam ich do wanny, wracam po chwili i co widze:eek:wszystkie szampony i płyny do kąpieli wylane do wody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A jakie masz typy imienia?

No nie dziwię Ci się,że to ciśnienie podniosło.Ja też bym się zdenerwowała.
he he nasz Matt często próbuje coś takiego uskuteczniać,ale w porę zabieramy mu butelki z płynami :laugh2:
Choc dziś dorwał w wannie moje perfumy i tłukł nimi o wannę by wyleciały.Nie zakumał,że to szklana butelka i tak łatwo nie wyleci :no::baffled:
 
A jakie masz typy imienia?

No nie dziwię Ci się,że to ciśnienie podniosło.Ja też bym się zdenerwowała.
he he nasz Matt często próbuje coś takiego uskuteczniać,ale w porę zabieramy mu butelki z płynami :laugh2:
Choc dziś dorwał w wannie moje perfumy i tłukł nimi o wannę by wyleciały.Nie zakumał,że to szklana butelka i tak łatwo nie wyleci :no::baffled:
no właśnie nawet typów nie mam, kompletna pustka:sorry:
mój synek ma juz 6 lat i rozumie ze tak nie wolno i nie wiem co mu sie stało:eek:
 
witam
haha z ta kapiela zdarza sie ale nie trzeba było ich zostawiac samych hihih
ja mam busy dzien wiec ide sie kapac i spac, jutro tez cały dzien w pracy wiec zmykam
buzka
 
Kamcia ah ty busy dziewczyno.Buźka :-)

MartaF no tak 6 latek to już kuma czaczę :sorry:
Co do imienia dla synka niewiele pomogę bo sama z drugim miałam nieźle pustą głowę.Dla córeczki imię wybrane jeszcze przed ciążą,a tu drugi syn :eek:
No i miał byc Alex,ale nie do końca przemawiało to do mnie.Dopiero kilka godzin po porodzie mąż wysłał mi smsa "Matthew".
A chcesz imię jakieś stare (Franek,Antonii,Stanisław) czy raczej new :cool2:
 
Kamcia ah ty busy dziewczyno.Buźka :-)

MartaF no tak 6 latek to już kuma czaczę :sorry:
Co do imienia dla synka niewiele pomogę bo sama z drugim miałam nieźle pustą głowę.Dla córeczki imię wybrane jeszcze przed ciążą,a tu drugi syn :eek:
No i miał byc Alex,ale nie do końca przemawiało to do mnie.Dopiero kilka godzin po porodzie mąż wysłał mi smsa "Matthew".
A chcesz imię jakieś stare (Franek,Antonii,Stanisław) czy raczej new :cool2:
raczej new, tez myślałam o Alexie,podoba mi sie Ksawery ale rodzinka by mnie zabiła:eek:strasznie podoba mi sie Filip ale miałby takie samo nazwisko:baffled:Kacper, moja córka miała byc chłopcem,tak wyszło z usg i miała byc Bartkiem
 
raczej new, tez myślałam o Alexie,podoba mi sie Ksawery ale rodzinka by mnie zabiła:eek:strasznie podoba mi sie Filip ale miałby takie samo nazwisko:baffled:Kacper, moja córka miała byc chłopcem,tak wyszło z usg i miała byc Bartkiem
Ksawery śliczne.Dlaczego rodzinka będzie coś miała? Piękne imię.
Ja mam w rodzinie chłopców o imionach :Donat ;-) Konrad,Michał,Marek,Mateusz,Bartek,Kacper,Filip,Łukasz,Kamil,Piotrek,
Wojtek,Paweł,Sebastian....może coś z tych wybierzesz ;-)

Mój M prawie juz na lotnisku,o 1,5 godziny za wcześnie :baffled::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak pytam swojego o jego typ to mówi wszystkim KLEMENS :szok::eek:oczywiście sie zgrywa, podoba mu sie tez Kacper a mi Alex i Ksawery i musimy coś z tego wybrać
mój tata był Antek a dziadek Staś:-)
 
Do góry