reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam!
Ale się rozpisujecie, aż cięzko nadążyć ;-)
Julia28 co masz na myśli z tą pogodą, w Polsce jest 33 stopnie w cieniu, weź sobie cienkie ubrania, dzis byłam w Katowicach i było bardzo ciepło, a bez klimy w aucie to ani rusz...

Anineczka czym sie zajmuje Twój M?

Larcia czyli latasz do Niemiec> Ja szukam tych biletow i wszystko drogie, buuu szkoda mi zeby M zapłacił 700zł tylko za siebie w jedną strone :-(
Ja też nie miałam zgagi w ciązy a moja Emma tyle włoskow ze juz jej kucyki robie i spineczki zapinam
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Ale się rozpisujecie, aż cięzko nadążyć ;-)
Julia28 co masz na myśli z tą pogodą, w Polsce jest 33 stopnie w cieniu, weź sobie cienkie ubrania, dzis byłam w Katowicach i było bardzo ciepło, a bez klimy w aucie to ani rusz...

Anineczka czym sie zajmuje Twój M?

Larcia czyli latasz do Niemiec> Ja szukam tych biletow i wszystko drogie, buuu szkoda mi zeby M zapłacił 700zł tylko za siebie w jedną strone :-(
Ja też nie miałam zgagi w ciązy a moja Emma tyle włoskow ze juz jej kucyki robie i spineczki zapinam
patrzylam na przyszly tydzien na pogode zapowiadaja od 21 do 25 stopini;-):-)teraz wiem ze jest cieplutko http://pogoda.onet.pl/1,962,38,miasto.html
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:-) mozecie mi poradzic co moge podac malemu na kaszel i katar, cos sprawdzonego przez Was i dostepnego bez recepty;-)i jak to jest wlasciwie z ta karta medyczna?czy ona obowiazuje wszedzie u kazdego lekarza czy tylko u tego wybranego GP? juz mam taki metlik w glowie...:sorry:
 
Chciałam się tylko w międzyczasie przywitać (straszny tu ruch ostatnio). Zaglądam tu od jakiegoś czasu, narazie jestem na etapie edukowania się ;) Piszę z Portlaoise, gdzie Wolfia się właśnie przeprowadza. Właściwie to myślałam, że już to zrobiłaś, bo od niedawna zaczęłam widywać codziennie w centrum nową polską mamę z dwoma chłopakami, nawet całkiem podobni, ale ty się dopiero pakujesz ;)
 
Hej
Ludzie jestem już dzisiejszym dniem masakrycznie zmęczona.M przyjechał po pracy na godzinkę do domku i znowu ruszył do Cork.Współczuję mu :-(
A dzieciaki jak na złośc nie chcą spac :wściekła/y: i tylko latam po tych schodach i kładę.Moja cierpliwośc się za chwilunię skończy :sorry::baffled:

Magg witaj u Nas.
Mam nadzieję,że się będziesz często udzielac :-)
Agusiek z tym niby masz wybranych lekarzy free.Gp,okulista,dermatolog,szpital,dentysta i nie pamiętam co jeszcze.
Ale ja np.ostatnio za dentystę płaciłam 50e a pokazywałam MC :sorry:
Tak więc nie wiem sama jak to do końca działa.W sumie trzeba się wybrac do HSE po spis usług objętych MC ale ja jeszcze tam nie dotarłam.

Moniadan mój mąż czym się zajmuje.?Nie wiem jak to ując.To jest Iss Damage Control czyli mają zniszczenia pod kontrolą :laugh2:
Jak coś się komuś spali,okopci,zatopi (dom,fabryka,sklep) to oni wchodzą po straży pożarnej na zlecenie właściciela posesji czy też ubezpieczalni i mąż to wycenia i trzyma pieczę nad pracownikami ,którzy doprowadzają nieruchomośc do porządku,czyszczą sprzęty,osuszają ściany i takie tam .To tak w skrócie.

Emma ma już kucyki? Musi słodko wyglądac ;-):tak::tak:

Gastone jak tam pierożki? Pewnie palce lizac ;-)
Julia widziałam pogodę.W Polsce fajnie i cieplutko :-);-)
MartaF a ty znasz już płec?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry