reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

(...)
Ale mnie leb boli....juz drugi dzien glowa mi peka!! Cholerne zatoki....nie zdziwie sie jak mi lekarz przepisze antybiotyk. :baffled:

A jutro jedziemy na weekend do 'tesciow'...:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::sorry2:
Ale sie ciesze....:sorry2::sorry2::sorry2:
Cala familia zapowiedziala zrobic nalot na dom tesciow zeby poogladac malego...biedne moje dziecko....oszaleje chyba jak mi beda go wszyscy z rak do rak przerzucac...:no:

Pozatym juz jestem chora na mysl o wspanialych PORADACH 'tesciowej'....juz teraz niemalze codziennie wydzwania pytac gdzie maly spi...jak jej Aaron mowi, ze z nami w wyrze to ta sie pluje, ze mamy go do lozka klasc...a kij ja interesting gdzie ja swoje dziecko bede kladla!!...:wściekła/y: szlag mnie trafia na sama mysl o jutrzejszych wypytywaniach. Ona generalnie jest spoko ale troche sie za bardzo wtraca a ja tego nie lubie bardzo...
Ponadto juz zapowiedziala ze za 3 tygodnie przyjedzie i bedzie pomagala nam sie przeprowadzac.....o zgrozo.....jeszcze tego mi bylo potrzeba...:dry::sorry2::baffled:
Współczuję ale dasz radę.. Ja jakoś daję radę ;-) a i teściowa się troszkę poprawiła.. Teraz często się mnie pyta czy może wziąć Patryka na ręce :-D
A ten ból głowy pewnie przez wiatry..ostatnio są one okropniste :-(
Zdrówka życzę. :-)

Emili78 - widzę, że lada chwila doczekasz się mężulka :-) super :happy2:

Anineczka
- nie zazdroszczę sąsiadów podglądaczy..może czas sobie też zafundować trampolinę :baffled:

Gastone - tak jak pisze MartaF chodzi o klimat, pielęgniarka powiedziała mi, że tu jest mniejsze nasłonecznienie, więc dwie krople będzie OK. Karmienie piersią to pewnie też powód..bo w mlekach sztucznych są witaminki..ale tego dokładnie nie wiem czy to kolejny powód.

Julia28 - skoro przerobiłaś na glanc wszystkie testy to musi być OK. Trzymam kciuki :-)

A ja dałam ostatnio plamę :zawstydzona/y: przysłali mi z chb bym dosłała kilka dokumentów i wypełniła kilka kartek..oczywiście mój mąż to zrobił bo z moim engliszem kiepsko.. Ja dołączyłam wszelkie papiery i wysłałam. Czekam sobie na decyzję a mąż pyta: a podpisałaś się wogóle???? no i pięknie.. Znowu mi to odeślą..i tak będziemy się bawić w ciuciubabkę :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laseczki u mnie ostatnie pakowania a jutro przewiezienie dobytku :-p a od niedzieli juz nocka w nowym mieszkanku:-) i mam nadzieje ze szybko mi sie nie zachce kolejnej zmiany. Od poniedzialku no moze od wtorku ;-)zapraszam na kawke:-p:-D juz powinnam sie zaaklimatyzowac:happy2::-D:-D:-D
A teraz z innej beczki, wlasnie znalazlam dziwna nowine, mam nadzieje ze sprawa szybko sie wyjasni a i mam nadzieje ze dobrze wkleilam ten link Jackson zamordowany? Są dowody! - Pomponik.pl
 
Maść nazywa się SCHERIPROCT naprawde super dwa dni i pomogła nie boli:-)co do trampoliny to u nas nie ma ogródka żeby nie stała do okoła widać skaczące głowy sama sobie po skakałam :-D:-Dteraz czekam na męzusia ciekawe co ciekawego przywiezie z Polski :-)
 
Emili dzięki za odpowiedź:-)
Kupiłam po południu w bootsie Anusol cream na początek, mam nadzieję, że również pomoże, ale gdyby tak się nie stało, to skorzystam ze sprawdzonych środków;-)
Mam pytanko, w jakich pozycjach spałyście/śpicie dziewczyny w ciąży?
Brzuszek już mi trochę rośnie i jakoś nie mogę się w nocy wyspać, bo nie mogę się wygodnie ułożyć. Obawiam się, że na boku przygniatam część brzuszka i Maluszkowi jest tam źle wtedy. :baffled:
Naczytałam się, że generalnie należy spać na lewym boku, ale ja już drętwieję na lewej stronie:zawstydzona/y:
 
Emili dzięki za odpowiedź:-)
Kupiłam po południu w bootsie Anusol cream na początek, mam nadzieję, że również pomoże, ale gdyby tak się nie stało, to skorzystam ze sprawdzonych środków;-)
Mam pytanko, w jakich pozycjach spałyście/śpicie dziewczyny w ciąży?
Brzuszek już mi trochę rośnie i jakoś nie mogę się w nocy wyspać, bo nie mogę się wygodnie ułożyć. Obawiam się, że na boku przygniatam część brzuszka i Maluszkowi jest tam źle wtedy. :baffled:
Naczytałam się, że generalnie należy spać na lewym boku, ale ja już drętwieję na lewej stronie:zawstydzona/y:

Mi jakos tak najwygodniej bylo na boku i z duza poduszka miedzy nogami-tak, by jedna z nich na tej poduszce oprzec.
Ale tez nie bylo mi zbyt wygodnie spac bo male tak dlugo walilo mnie w bok az sie przekrecilam wiec to w sumie corcia najwiecej decydowala o pozycji:-D
 
jsz25- Anusol na hemoroidki jest ok. Ja sama uzywalam, bo ja stara wyga w tym temacie jestem..hehehe...:baffled: To co mialam przed porodem to pikus w porownaniu do tego CZEGOS co mialam po porodzie!!!:szok::szok: Ale wtedy dostalam juz masc ze szpitala taka mocniejsza.

A spac na boku najwygodniej. I nie ma znaczenia na ktorym. Diecko samo Ci podpowie jesli bedzie mu niewygodnie i bedzie cie kopalo w ten bok. Wtedy zmien strony i juz:-) Ja to wogole caly czas na plecy sie w nocy przewalalam...wbrew pozorom bylo mi calkiem wygodnie choc nie powinno sie sypiac w tej pozycji. ;-)

Frog- z tym Jacsonem to teraz same szokujace wiesci co 5 minut. Pudelek az sie roi od tego. Szkoda mi go strasznie, Jacsona mam na mysli, nie pudelka;-) Niby nie zdziwilabym sie gdyby to bylo zaplanowane morderstwo ale z drugiej strony ten facet byl juz tak wycienczony, ze jego smierc byla kwestia czasu wiec ciezko jest mysle spekulowac. Najwazniejsze jest zeby te biedne dzieci nie dostaly sie w lapy jego szurnietego tatuska...bo beda kolejne 3 skrzywdzone osoby...
 
reklama
hey hey laski

podczytuje was podczytuje ale jakos nie chce mi sie nic pisac,bo w sumie sie nic nie dzieje.Zmienilismy autko(znowu,bo to juz 3 w tym roku) i chyba przy nim narazie zostaniemy.Za 3 tyg lecimy na Pl na 11 dni i wlasnie dzis zakupilam sobie kiecke na wesele. Co z tego,ze w szafie wisi mi 6 roznych,ale malo malo,jak moge zalozyc cos 2 raz hehehe zartuje :-) Dzisiejsze zakupy mnie jakos zmeczyly,wiec jestem padnieta i ide spac wczesniej.
 
Do góry