reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ka..M- koty saly z nami od zawsze do czasu az zaczely sie tak lenic, ze budzilam sie z ustami wypelnionymi sierscia....:szok: Nie kazdemu to odpowiada...mi nie i dlatego zrobilismy im eksmisje z lozka i sypialni. No ale my mamy 2 koty..przy jednym jest trudniej bo mu nudno samemu i bardziej potrzebuje opieki i spania z ludzmi.

jesli chodzi o paznokcie to po prostu do weta i niech przytnie. Nasze maja obcinane i nie drapia ;-)
 
reklama
mi włosy w buzi tez by pewnie przeszkadzały:-D
ale póki co jest malutki więc jeszcze nie linieje....
tylko pytałam czy to nie wpłynie źle na ciążę..... bo wiesz jak będzie długo koło brzuszka przebywał czy coś w tym stylu....
 
Ka...M kociak cudowny...ja wogole lubie wszystkie zwierzatka...ma juz imie???

Sofik no nieciekawie z tymi wlosami...mi tez strasznie wypadaja a ze czarne to widac ile ich gubie i maly ciagle ma je w rekach a moj m to sie drze ze ciagle mu z buzi wyciaga, ale jak na razie to ja sie tym wypadaniem nie przejmuje bo mam sporo tych wlosow:-)wiec nawet nie wiem co si poradzic ..hm..moze jajko (zoltko) heh albo jajka:zawstydzona/y::-D:-D:-D

Misia bylas juz ogladac to mieszkanko????:-);-)

My dzis bylismy na szczepionce na rotawirusy a pozniej na spacerku na salthill:-)
pozdr
 
agusiek jak narazie ma na imię zaczepka:sorry2: D tak wymyślił bo nie dość że nas non stop zaczepia i się na nas rzuca:-D to jeszcze zaczepia się swoimi paznokietkami o wszystko:-p

ja też uwielbiam wszystkie zwierzątka.... chciałam jeszcze rybki pieska papużkę i może wiewiórkę:-) bo ostatnio w Limericku widziałam takie słodkie:-p
 
justysia tak bywa.... :blink: jedni nie lubią kotów inni psów....
zależy od osoby.... ja i powiem że jak kot zadbany to nie jest taki wcale fuj... bo niektóre psy takie niekąpane i wogóle są bardziej fuj i śmierdzą niesamowicie...:-p
 
Agusiek- tak tak ogladalismy dom i przeprowadzamy sie!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Bedziemy mieszkac na osiedlu Ros Na Ri. Dom jest boski i wielkkkiiii.....ja sie nie spodziewalam takiegop duzego domu- 5 sypialni....ale jest taki super ze bierzemy:-) Przeprowadzka za 3 tygodnie.
 
Agusiek- tak tak ogladalismy dom i przeprowadzamy sie!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Bedziemy mieszkac na osiedlu Ros Na Ri. Dom jest boski i wielkkkiiii.....ja sie nie spodziewalam takiegop duzego domu- 5 sypialni....ale jest taki super ze bierzemy:-) Przeprowadzka za 3 tygodnie.
popularne te nazwy "Na Ri":-D i tez mam 5 sypialni i powiem ci ze dużo sprzątania bo wszytsko szybko sie kurzy:baffled:
 
reklama
Woow misia 5 sypialni:szok: to teraz kazdy z kotow bedzie mial swoj pokoik :-D:-D
A co to za ulica bo nie moge znalesc???
Superrrr:cool2:sasiadko:cool2:
 
Do góry