reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Sofik mi tez zaczeły włosy wypadac ale to chyba z nerwów:wściekła/y:prawie sie pobeczałam ze złości w tym socjalu:wściekła/y:ale ja im tak łatwo sie nie dam:no:
 
reklama
Ka....M pierwsze co to do weta!
Zbadac,zaszczepic,odrobaczyc itp.
A drugie przydało by się zrobic badanie na toksoplazmozę :tak:

A jaki kociak?Pokaż foto.Hmm uwielbiam koty;-)
zdjęcie wstawię troszkę później....
do weta nie wiem dokładnie dgdzie jest najbliższy.....:sorry2:
a na toxo będę miała badanie pod koniec miesiąca....
miałam jedno wcześniej ale odesłali próbki i mam przyjść na powtórkę.. więc zobaczymy...
choć wątpię żeby coś było bo zawsze miałam styczność z kotkami:-D
 
Witam.
Dziś pomyłam wszystkie kąty i okna tarasowe.Na zewnątrz też i ile tam pająków :baffled::baffled:
Oczywiście już słońce zaszło :baffled:
Ka...M czekam na fotkę :tak:
Sofik ponoc Dercos z Vichy jest dobry na porost włosów.Ja nie próbowałam,ale kumpela zrobiła sobie taką kuracje i jest zadowolona :tak:
Życzę jednak miłego dnia i mniej dołów ;-)
Julia no oby udało nam się przetrwać ten kryzys :baffled:
 
anineczko kilka fotek dla Ciebie:tak: chociaż powiem że ciężko było bo nasza mała zaczepka skakała jak szalona:-D
p1070636r.jpg
p1070657.jpg

p1070661.jpg
p1070641.jpg

p1070653.jpg
 
dziękuję....:-D mi też się kolorki podobają... bo nie jest taki jak więszość kotków.... hiiii

a zaraz wpiszę i zobaczę może nawet w Ennis będzie jakiś....:tak:
 
Ciao babeczki:-)

Ela- a dlaczego karmisz z nakladkami? Cos sie dzieje z brodawkami? Pamietaj tylko o tym, ze jezeli nie przystawiasz malego do piersi wcale to nie wydziela sie hormon, ktory pobudza laktacje i moze byc ciezej z karmieniem. To samo z nakladkami na brodawki. Zycze Ci duzo wytrwalosci i powodzenia bo karmienie piersia to najcudowniejsze momenty mojego dnia:-)

Ka...M- kociak cudo:-) My nasze dwa futra zaczelismy przyzwyczajac troche do wychodzenia na dwor, bo nam rujnuja chate coraz bardziej a ich siersc znajduje w ustach Alexa:szok: Jak go urodzilam i dali mi go na piersi to pierwsze co zobaczylam to dlugiego wlosa na jego policzku...kociego! Byl na mojej koszuli nocnej....:-D Ale kociaki i niemowle to boskie polaczenie. Zagladaja mu do lezaczka, pilnuja....Jesli mialas koty wczesniej to raczej nie bedziesz miala problemu z toxo...oczywiscie tej odkociej...Ale i tak w czasie ciazy zalecane jest aby kotow nie wypuszczac na dwor.

Joann- ja nie wiem co to moze byc z tym pepkiem. Alexowi odpadl w 6 dobie i od razu byl jasny i gladki....przemywalam tylko woda ale bardzo dokladnie, tak gleboko. Tzn. Aaron przemywal bo ja nie moge takih rzeczy robic bo mi slabo;-)
Mysle jednak, ze to zwijanie sie, o ktorym piszesz to gazy, a nie od pepka. Alex ma z tym problem i obajwy to dokladnie takie jak w 'jezyku niemowlat'- przeczytaj sobie ten kawalek i sproboj skojarzyc. To co mu pomaga to male telepanko na rekach lub w wozku. Jak mam go na rekach to tancze, skacze, telepie nim na wszytskie strony aby sie w brzuszku poprzewracalo troche. W wozku to samo, w przod, tyl i na boki. Pomaga tez przewieszenie go przez ramie, nozki koniecznie maja zwisac bezwladnie, proste. Lub polozenie plasko na sobie, brzuszkiem do klatki piersiowej. Bardzo dobre jest tez noszenie w chuscie. ufff...to tyle jesli chodzi o gazy:-)
 
fajny kotek:tak:tez kiedys miałam jak byłam w ciąży z synkiem ale jak mnie podrapał po twarzy ( 3 spore paski:baffled:) to mi sie odechciało kotków:no:
 
reklama
Ka...M- kociak cudo:-) My nasze dwa futra zaczelismy przyzwyczajac troche do wychodzenia na dwor, bo nam rujnuja chate coraz bardziej a ich siersc znajduje w ustach Alexa:szok: Jak go urodzilam i dali mi go na piersi to pierwsze co zobaczylam to dlugiego wlosa na jego policzku...kociego! Byl na mojej koszuli nocnej....:-D Ale kociaki i niemowle to boskie polaczenie. Zagladaja mu do lezaczka, pilnuja....Jesli mialas koty wczesniej to raczej nie bedziesz miala problemu z toxo...oczywiscie tej odkociej...Ale i tak w czasie ciazy zalecane jest aby kotow nie wypuszczac na dwor.
mój jest za mały żeby go na dwór wyprowadzać... więc siedzi w domku....
a z kotami miałam styczność.... ale na toxo i tak badania zrobię teraz tak dla pewności.... a powiedz mi Twoje kotkki np spały z wami..?? bo nasza kotka włazi nam do łóżka cały czas.... ale póki co to ją wyganiam bo sie boję że coś będzie nie tak...
fajny kotek:tak:tez kiedys miałam jak byłam w ciąży z synkiem ale jak mnie podrapał po twarzy ( 3 spore paski:baffled:) to mi sie odechciało kotków:no:
wspóczuję zadrapań....i powiem Ci że nasz kociak też ma paznokietki i nawet podczas zabawy strasznie drapie....
 
Do góry