reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

HEJ mamunie u mnie dzis lepiej ale w czoraj był najgorszy dzien :tak:rono z synem do zdjecia gipsu mała poszła na służbe do sąsiadki :-Da ja ciągle myślałam czy jest ok w szpitalu kocioł ja zwykle!!!wracając do domu skoczyłam na zakupy szybciutko i ulewa zmokłam do gaci rozbierając sie wpad mi w ręce łancuszek zerwał sie i słonika na roczniece ślubu co dastałam gdzieś zgubiłam :wściekła/y:od godziny 5do godz 8.30 nosiłam małą bo miała kolki i ryczała a ja z nią wkurzona pożyczyłam Bebiko i je pije jest lepiej na tyle że samo robi kupy i śpi:-Do godz 3 w nocy dzwoni M kochnie nie wrócimy jutro z Polski bo dzik im wybieg na ulice i auto do remontu:szok:stwierdził że takiego dzika nie widział wielkiego:no: jeszcze gdy by była to osobówka to mogli by nie wyjsć z tego cało :szok:poprosty mam już dość a nie mówiąc o hemoroidach które mi wyszły jak pech to pech
 
reklama
⋱★⋰słodziutkich snów życzę
★⋰⋱⋰⋱i spokojnej nocy dla wszystkich mamusiek
███_♥█_♥__████
___███♥███♥█♥_███♥███
_██♥██████__██████♥██
█████♥█████████♥█████
███♥██████♥███████♥██
██████♥██████♥██████
_██♥██████♥██████♥██
___███♥████████♥███
______███♥████♥███
________████♥████
___________█████ Emili trzymaj sie ;)
 
Ostatnia edycja:
ach te nasze Teściowe...:sorry2: dobre kobiety, ale najlepiej jak są daleko...;-) moja na szczęście się nie wybiera do nas, ale z niecierpliwością będę czekać na moją mamę:tak:
 
emili współczuję Ci.... jak już się wali to wszystko na raz....:sorry2:

joann również mi przykro z powodu teściowej.... nie każda bywa miła...


a ja... dostałam dziś kotka.... i nie wiem co dalej....:sorry2:
znaczy co mam z nim robić.... wierm że już nie oddam... ale nie wiem gdzie iść i wogóle....
 
Ka....M pierwsze co to do weta!
Zbadac,zaszczepic,odrobaczyc itp.
A drugie przydało by się zrobic badanie na toksoplazmozę :tak:

A jaki kociak?Pokaż foto.Hmm uwielbiam koty;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ps.niewiem jaka tem powinna miec woda do wymieszania mieszanki???
niechce czekac 30 min jak zalecane jest na opakowaniu..tylko juz wczesniej przefiltrowana i przegotowana wode chce miec w pokoju bo tam mam tez podgrzewacz i chciałabym tylko i podgrzac wode i wymieszac..dzisiaj podgrzałąm 3 min???butelka była mocno ciepła ale nie goraca..sprawdziłąm na nadgarstku leciutko ciepława?:confused:
Ja też nie czekałam.
Lałam wodę wcześniej przegotowaną i ostudzoną i dolewałam wrzątku by była ciepła.
Myślę,że to co robisz jest prawidłowe.Dorzuć 30 sek na podgrzewaczu i sprawdź :tak::tak:
 
Do góry