reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej mamunie moja nunia ma dziś 3tyg i waży 4.400g ;-)misia ja podałam małej espumisan tam pisze że od miesiąca:-) podałam 2kropelki a pomogły :-Dśpi już 4godzine.:szok:Co do przeprowadzek to raz się przeprowadzałam i nigdy więcej:no:nudy nudy może jakiś jabłecznik upiekę ale sama go zjem bo M nie ma to nie dam sobie spokój :-)a tak mi się chcę
hej ja tez podawalam jak justin byl maly:-)widze malutka moja imienniczka sliczna jest...pozdrawiam:-)
 
reklama
GASTONE jesli moge spytac dostalas ten drugi zasilek bez problemow???ponoc robia teraz rozmowe i po tym przyznaja czy jak to wyglada???

Chodzi ci o Allowance? Jeszcze nie dostalam.Minelo 1,5 miesiaca.Narazie bylam sie dwa razy podpisac i tyle.Ale jak skladalam papiery babka mowila ze moge poczekac i z 6 miesiecy...
A ktos z twoich znajomych mial rozmowe czy tylko poprostu slyszalas? Bo z tym slyszeniem to wiesz,roznie bywa :baffled:
 
Witam dziewczynki.
Andzulina jak bylam na szkole rodzenia to powiedziano nam,ze przy rejestracji dziecka bedzie nam potrzebny przetlumaczony akt małzenstwa.A u nas powolutku.W piatek bylam na dodatkowej wizycie u Sempki,poniewaz mialam robiony wymaz,ktory nie wyszedl prawidlowy wiec dostalam kolejna dawke leku(tym razem tabletki,wczesniej byla masc)mam nadzieje,ze teraz sie to wyleczy.Jak nie to dostalam wynik,ktory mam pokazac przy poradzie i beda musieli podac mi jakis antybiotyk czy cos w tym rodzaju aby malenstwo sie nie zarazilo:(.Jeszcze zrobilam sobie usg,zeby zobaczyc-chyba juz ostatni raz-malego w brzuszku no i wedlug skanu dzidzia jest wieksza o ponad 2 tyg.Czyli data porodu z ostatniej miesiaczki to 5 sierpnia a z usg na 20 lipca:szok:Ale jak bedzie to zobaczymy.
 
Cześć Dziewczyny!Czy wiecie może jak napisać podanie o urlop wychowawczy?Obecnie jestem na url.macierzyńskim,który kończy mi się pod koniec sierpnia,musiałabym wcześniej napisać,że chcę jeszcze wziąć wychowawczy.Czy któraś z Was pisała takowe podanie w Irlandii??Pozdrawiam wszystkie mamusie;)
 
to ja już nie mam pojęcia do czego ten akt małżeństwa... na wątku spraw socjalnych napisali, że do maternity. chyba najlepiej będzie, jak załatwię to tłumaczenie z PL i będę mieć "w razie czego" - dzięki za info Dziewczynki.
Wilwia - to trzymam kciuki, bo być może już niedługo będziecie mieli Maleństwo :)
 
reklama
Do góry