reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no to w skrocie teraz:
Gaston 26 butelek???:-):-)no tak nowy (taki) dom zobowiazuje:-Dmiejsca na lezakowanie pewnie nie brakuje:-D ja sie tylko piwkiem z sokiem delektuje...wogole po ciazy mi sie przestawilo - kiedys lubilam dobrego drinka wypic a za piwkiem nie przepadalam a po okresie abstynencki odwrotnie:-)

emili chyba taki dzis niekupkowy dzien, bo moj maly tez sie meczyl dzis co mu siezadko zdarza ale luzna byla, potem juz luz - ogladal siatkowke z tata bujajac sie na lezaczku:-)
frog kiedy ta przeprowadzka?

Ja zlapalam troche dola bo zainspirowana wczorajsza rozmowia postanowilam zrobic porzadek w szafie i poprzymierzac swoje dziny sprzed ciazy choc i tak wiedzialam ze sie w zadne nie zmieszcze, ale zawsze mialam nadzieje:sorry2:no i zonk mam jedne idealne :tak:kupione po urodzeniu:-D ale jedno co mnie cieszy ze nie przytylam po pobycie w polsce a obzeralam sie do granic niemozliwosci - no wiec czy dzieta czy nie waga stoi:zawstydzona/y: a na pocieszenie (optyczne:-D:-D:-D) kupilam sobie majty sciagajace takie po same cycki:-D
tez mam chrapke na tego implanta ale nie wiem co na to lekarz, bo moja babcia chorowala na raka piersi:-(ale wczesniej tabletki bralam:baffled:

pogoda szok:szok:
 
Agusiek przeprowadzke zaczynam od srody bo nie lubie wszystkiego na raz. Potem wkurzam sie ze nie moge nic znalezc a tak zaczne od rzeczy ktore nie sa mi potrzebne na starym no ale wczesniej musze posprzatac nowe lokum pod siebie bo inaczej nie zaczne sie przenosic:tak::-p takie moje male zboczenie:blink:.
Anineczka ja chyba dolacze do ciebie i moze wprowadze sie do Gastone bo do tylu butelek winka to ona potrzebuje towarzystwa :-):-):-) BABSKIEGO OCZYWISCIE.
 
dzień dobry

dziewczynki od dużej ilości winka główka boli, takze uważajcie:-D

słoneczko pięknie świeci a mi i tak sie nie chce wstawać:baffled:nie mogłam spac w nocy bo za duzo sie najadłam:baffled:

czy któraś z was farbowała włosy w ciąży?? bo ja bym chciała ale nie wiem czy mi wszystkie nie wypadną:confused::-D:-D:-D
 
hehe.. mi nie wypadły :happy2:
Robiłam baleyage około 25 tc i nawet nie czułam zbytnio zapachu farby. Obawiałam się właśnie, że nie dam rady wysiedzieć u fryzjera 3-4 h bo tyle to trwa u mnie zazwyczaj. Tyle, że sporo piłam - wtedy zaczął się u mnie etap niezaspokojonego pragnienia..;-) Teraz tak mam jak karmię a nic nie piję :baffled:
A co do picia - to robicie mi chęci na winko :-p
 
to chyba sie zdecyduje, a gdzie robiłaś?? w Clonmel?? bo ja nie wiem gdzie można iść żeby jakoś wyglądać, ja chce tylko pasemka zrobić bo tęskno mi za byciem blondynką, zawsze miałam blond ale tak mi sie włosy zniszczyły ze fryzjerka mi odradziła kolejne zabiegi:baffled: teraz juz sie wzmocniły to moge zaszaleć:-D
 
Gastone ja się do Ciebie wprowadzam.Te 26 butelek mnie przekonało :cool2::cool2:
:-D:-D:-D
Agusiek przeprowadzke zaczynam od srody bo nie lubie wszystkiego na raz. Potem wkurzam sie ze nie moge nic znalezc a tak zaczne od rzeczy ktore nie sa mi potrzebne na starym no ale wczesniej musze posprzatac nowe lokum pod siebie bo inaczej nie zaczne sie przenosic:tak::-p takie moje male zboczenie:blink:.
Anineczka ja chyba dolacze do ciebie i moze wprowadze sie do Gastone bo do tylu butelek winka to ona potrzebuje towarzystwa :-):-):-) BABSKIEGO OCZYWISCIE.
Ja u mam za soba 3 przeprowadzki to bedie 4 i juz jestem troche madrzejsza.Zalatwilam sobie pudla i pakuje to tak ze chop cala sypilania jedna dopudel i podpisuje, druga..i tak dalej.Tym sposbem wiem czego gdzie pozniej szukac.Bo pamietam pierwsza przeprowadzke jedne wielki misz masz i szukanie wszystkiego :baffled:
dzień dobry

dziewczynki od dużej ilości winka główka boli, takze uważajcie:-D

słoneczko pięknie świeci a mi i tak sie nie chce wstawać:baffled:nie mogłam spac w nocy bo za duzo sie najadłam:baffled:

czy któraś z was farbowała włosy w ciąży?? bo ja bym chciała ale nie wiem czy mi wszystkie nie wypadną:confused::-D:-D:-D

Sloneczko? :baffled: u nas lieje...:wściekła/y:
 
reklama
Witam sie
narzie zaczne od konca...
czy któraś z was farbowała włosy w ciąży?? bo ja bym chciała ale nie wiem czy mi wszystkie nie wypadną:confused::-D:-D:-D

mozna mozna, ja sama farbowalam farba bezamoniaku ;-) a jesli chcesz u fryzjera to Agnieszka w Clonmel super fryzjerka jak sie w poniedzialek spotakmy bo mam andzieje ze spotkanko u mnie aktulane go Ci dam numer do mniej ja prawdopodobnie ide do mniej w piatek:-)

Oj u nas tez slonko!!! dzis czeka nas wypad w poszukiwaniu butów dla Sofijki:confused:
 
Do góry