reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Czesc Dziewczynki pogoda dzis rewelacja;-)tylko spac ale nie ma jak...maly nie daje.hhehe podczytywalam was troche jak to z tym implantem jest,slyszalam ze ma duzo skutkow ubocznych itd.....ma ktoras z was?????to chyba lepsze niz tabletki.....:-)zycze milego wekenduuuuuu
 
reklama
Julia tak jak kazda antykoncepcja ma jakies skutki uboczne mnie po tabletkach głowa bola czesto,i czasem o nich zapominałam:sorry2: kazdy dobiera sobie i widzi czy mu odpowiada, ja jak narazie jestem zadowolona:)
 
Julia tak jak pisze Kamcia kazda z nas wybiera to co nam pasuje. Ja mam ten implant juz 1,5 roku i jestem bardzo zadowolana:tak::-D. Zanim go zalozylam tez czytalam na jego temat i w sumie nic pochlebnego (szczegolnie na PL stronach)ale po rozmowie z lekarzem w PL ( tam nie jest on dostepny)ktory wrecz mnie do niego zachecal, zdecydowalam sie bez wahania. On dziala tak jak te nowe hormonalne wkladnki domaciczne tyle ze masz go pod skora. W dotyku poczujesz cos takiego jak zapalka tyle ze troszke krotszemnie. Mnie zakladal go lekarz GP poniewaz mial do tego uprawnienia.:-)
 
Czesc dziewczyny!
co do tego implanta, to moje 2 kolezanki to maja i sa bardzo zadowolone, jedynie musza raz w roku na badanie chodzi, chyba cytologie, ale przeciez pewnie wszystkie to robimy co roku i tak wiec spoko:-)
Ja jeszcze musze sie turlac, termin na 30 lipca, pokoik czeka, wszystko zapiete... Jeszcze tydzien do pracy pochodze i potem oczekiwanie. Jakos bólu sie nie boje, tylko tego czy wszystko bedzie ok i moje malenstwo bedzie ok.
Pozdrawiam
P. S A jak samopoczucie u oczekujacych??
 
komu dobrze ja tez bym sie czerwonego winka napiła:-p

moje samopoczucie kiepskie od 2 dni, chyba przez tą pogode:baffled:gowa boli i tak sie najadłam ze az brzuszek mnie boli:-(
 
Marte F przypomniałaś mi o winku które dostałam od cioci swojej roboty od grudnia na mnie czeka ale przy antybiotyku wino?? CHYBA NIE mała się budzi do kąpania i spać wieje że aż huczy mam stracha pa kolorowych snów:tak::tak:
 
Julia tak jak kazda antykoncepcja ma jakies skutki uboczne mnie po tabletkach głowa bola czesto,i czasem o nich zapominałam:sorry2: kazdy dobiera sobie i widzi czy mu odpowiada, ja jak narazie jestem zadowolona:)

Ja tez po tabletkach mialam bole glowy, a raczej okropne migreny, praktycznie co tydzien. Postanowilam je odstawic, po kolejnym ataku, gdzie przez kilkanascie minut mialam takie mroczki, ze prawie stracilam wzrok :baffled: Za kazdym razem mi one dokuczaly, ale w tamten dzien byly chyba najgorsze :-(
Potem dlugo sie nie zabezpieczalismy w ogole, tylko prowadzilam kalendarzyk. To jednak metoda, ktora sprawdza sie w moim przypadku fantastycznie jak zreszta widac :-D:-D:-D Pierwsza proba i ... :happy2:
A za oknem dalej pada...
 
reklama
Ech chyba i ja sie winka napije.A wiecie co ostatnio jak byla we Francji kupilam mnostwo wina.I cholercia jakos nie mamy ostatnio weny do kosztowania.Mam 26 butelek, kto sie skusi?
 
Do góry