reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tabasia Gratulacje Wielkie :-):-):-)

Misia no bo ja oprócz niklu to i pewnie mam uczulenie na wszystko co siedzi w moim ciele.
Kolczyków próbowałam mnóstwo.Anty alergiczne,złote,z domieszką złota,srebrne,z domieszką srebra (mąż mi podpowiada,że dobrze,że na niego nie mam uczulenia:cool2: ) i nic nie działało.Miałam uszy wielkie,zaropiałe i przemywanie wszystkim i niczym nie pomagało...tak więc pozostały klipsy :baffled::-D
I tak się zastanawiam czy jeśli sobie założę implant to czy moje ciało go nie odrzuci.Czy ma w sobie zawartośc jakiegoś pierwiastka,czy niklu?
Na szczęście uczulenie na nikiel mam typowo kontaktowy.Uczulają mnie zegarki i paski.Bo nie wiem czy wiesz,ale istnieje specjalna dieta dla niklowców i ja na szczęście nie muszę jej stosowac.

MartaF
ja już też mam licencję :cool2::-D:-D
 
reklama
Dzieki za gratki ;-)
Chyba powinnam isc juz spac, bo jutro nadgodziny robie, ale jakos siedze na tym necie i czytam i czytam i czytam :-D no i dochodze do wniosku, ze ciazy sie nie boje, ale porodu owszem :szok:
czy do Sempki warto chodzic? Czy lepiej do Blach? Ta druga przeniosla sie na Terryland, jak dla mnie bomba bo bedzie blisko :) Chyba nie ma w Galway innego polskiego gina?
 
tabasia gratulacje:-Ddbaj o siebie:happy2:

anineczka witaj w klubie ja tez nic nie moge nosic bo mam uczulenie a jak juz czasami sie odwaze to uszy tydzien mnie swędzą
 
Tabassia- Blach nie jest ginekologiem tylko internista. Natomiast Sempka juz nie prowadzi ciaz. Mozna sobie do niej przyjsc, zrobic scan ale juz nie w programie maternity. Natomiast slyszalam, ze w tej przychodni w ktorej jest teraz Blach ma byc ginekolog bodajze od sierpnia.

Anineczka- tak wiem o tej diecie. Na szczescie ja tez nie musze jej stosowac natomiast w Polsce cale zycie mialam uczulenie na ....WODE! Kazdy prysznic, mycie twarzy..po prostu kazdy kontakt z woda z kranu konczyl sie wysypka, plamami i calonocnym drapaniem sie! Dopiero jak przyjechalam tutaj moja skora ozdrowiala. Lekarz w PL powiedzial, ze woda jest bardzo mocno niklowana i ze powinnam sie kapac w mineralnej.,...taaaa...moze od razu w mleku niczym Kleopatra;-)
 
widze ze nie tylko ja jestem nocny marek.... Misia nie chce Ci sie spac..... ja to mam dobrze bo rancem z mala tatus wstaje a ja spie do 11
Joann ja niestety mam teraz big ass to znaczy nie taki wielki przed ciaza nosilam 8-10 a teraz 12-14 musze kupowac.... widze ze juz powoli mi schodzi tluszczyk no ale jeszcze dluga droga przede mna:tak: a najbardziej to nie moge zniesc tych cholernych rozstepow.... maskra a cala Ciaze sie smarowalam jak glupia i nic cala popekana jestem na brzuchu tylku udach pod kolanami masakra:wściekła/y::-(
Misia co do usmiechow to moja tak w 5 tygodniu zaczela sie do nas usmiechac jak do niej gadalismy ale tak ze juz to kontrolowala (tak mi sie przynajmniej wydaje)
 
Anineczka- tak wiem o tej diecie. Na szczescie ja tez nie musze jej stosowac natomiast w Polsce cale zycie mialam uczulenie na ....WODE! Kazdy prysznic, mycie twarzy..po prostu kazdy kontakt z woda z kranu konczyl sie wysypka, plamami i calonocnym drapaniem sie! Dopiero jak przyjechalam tutaj moja skora ozdrowiala. Lekarz w PL powiedzial, ze woda jest bardzo mocno niklowana i ze powinnam sie kapac w mineralnej.,...taaaa...moze od razu w mleku niczym Kleopatra;-)
Ha ha ha no kochana to ty powinnaś ośle mleko miec w lodówce by się w nim pławic i rozkoszowac :-D:-D
To dobrze,że bakeria e coli nam nie szkodzi bo ona częsta w Irlandzkiej wodzie.
A tak naprawdę to współczuję.Pewnie miałaś przechlapane z tą wodą.:cool2:
Ale w zasadzie nikiel jest wszędzie :wściekła/y:
Ale znalazłam firmę w Pl co produkuje zegarki bez niklu i niedługo sobie zamówię ;-)
A ostatnio kupiłam sobie paski w Penny zupełnie bez żadnego metalu i jestem happy :-D

Justysia
i tak jesteś piękna dziewczyna :)
 
dzieki Anineczka :zawstydzona/y:
No kochana ja nie kłamię nigdy... ;-):-)
Powiem Ci w tajemnicy,ze ja mam około 5 kilo od prawie dwóch lat w nadmiarze,ale mój M kocha mnie taką jaka jestem i to najbardziej się dla mnie liczy.
Bo niby dla kogo mam się odchudzac,podobac jak nie mojemu M|?
A jeśli mu się podoba? To jest wszystko ok ;-)

Tabasia GRATULUJE!!!!

Rany jak wy pedzicie nie mam kiedy czytac i odpisywac...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

przeprszam... :baffled:
Ty nie przepraszaj bo my wybaczamy tylko brakuje nam tutaj Ciebie :cool2:;-):tak:
 
reklama
Do góry