reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka ja jestem teraz w Polsce i bym mogła zobaczyc tych kapci i ci kupic, tylko ze w tym linku co podałas otwiera sie główna strona:baffled:
 
reklama
Kochane jutro na 8 muszę już być mąż jedzie ze mną nie ma wyjścia i do tego będzie tłumaczył bo ja w stresie to mogę ich nie rozumieć :tak:synka siostra wyśle do szkoły.A muszę być na czczo ;-)robią tu lewatywe
 
Anineczka a ja kupilam kapcie calkiem fajne w shoe zone. Takie na twardej podeszwie, zapinane na takie metalowe sprzaczki.W Polsce wlasnie tylko takie kupuje bo u nas odpadaja kapcie miekkiej podeszwie bo Maniek stawia nogi do srodka.
kapcie takie jak te tylko oczywiscie nie rozowe hih Nie wiem czy u was beda akurat ale u nas sa.
 

Załączniki

  • buciki_kapcie_674b112_Befado[1].jpg
    buciki_kapcie_674b112_Befado[1].jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Czesc mamuski :-)
kurcze nie bylo mnie zaledwie kilka dnia a tu masa czytania - nie wiem jak nadrobie...zauwazylam ze misia sie juz rozpakowala takze kochana wszystkiego najlepszego z okazji narodzin Alexa,jest cudowny widzialam na nk jakie ma wloski superancki;-)zycze duzo zdrowka i radosci z przebywania w powiekszonym gronie:-) jak wroce to koniecznie musze Go zobaczyc:-D no wlasnie bo ja nieobecna ostatnio bylam bo jestesmy na urlopie w Polsce;-)
Emili a Ty jeszcze w dwupaku - niesamowite;-)
Dziewczyny i mam do was kilka pytan:
1. Czy jesli moj synek ma nadany juz pesel przy wyrabianiu paszportu to musze isc go jeszcze gdzies rejestrowac?
2.Wiem ze musze zrobic polski akt urodzenia bo bedzie mi potrzebny do drugiego paszportu,ale najpierw musze przetlumaczyc irlandzki i z tlumaczeniem udac sie do usc tak?
3. I czy musze zameldowac malego teraz? czy nie jest to konieczne...

Dobra zabieram sie za czytanie musze troche nadrobic zanim babcia wroci ze spacerku z malym ;-):-D
pozdrawiam
 
magdalena81, dzieki bardzo za pocieszenie. Troche sie zmartwilam, poczytalam, ze to moze byc oznaka zespolu Downa... Ale przeciez do tej pory wszystko bylo ok wiec dlaczego nagle mialo sie zmienic? Tak sobie tlumacze przynajmniej... Moze moj maly bedzie mial krotkie nozki a umiesniony brzusio. Boze, jak juz bym chcila wiedziecf, ze wsyztsko jest ok i miec dzidzie przy sobie.
3 tyg.roznicy miedzy brzusiem a noga, moze poprostu tak sie ustawil?
 
Anineczka a ja kupilam kapcie calkiem fajne w shoe zone. Takie na twardej podeszwie, zapinane na takie metalowe sprzaczki.W Polsce wlasnie tylko takie kupuje bo u nas odpadaja kapcie miekkiej podeszwie bo Maniek stawia nogi do srodka.
kapcie takie jak te tylko oczywiscie nie rozowe hih Nie wiem czy u was beda akurat ale u nas sa.
o własnie o ten sklep mi chodziło:happy:
 
weron poczytaj jak to bylo w moim przypadku:;-)
Misia poleciala taka podekscytowana do Sempki a jej nie ma:no: heh wlasnie wrocilam -Sempka na urlopie zastepuja ja jakis PAN ginekolog wrrrrr, ktory mnie zalamal dzis troche...hm troche az mi cisnienie skoczylo:szok::szok:
Zrobil mi usg i okazalo sie ze moj synek ma mala glowke w stosunku do reszty ciala :no:az mnie normalnie zatkalo, przeciez wszystko bylo ok zawsze a dzis cos takiego...powiedzial ze nie widzi nic nie normalnego - byc moze taka uroda stwierdzil, ale ja sie naprawde przestraszylam:-:)-:)-(z jego wyliczen wyszlo ze obwod glowki to ok 32 cm czyli jakis 34 tydz ciazy:szok:masakra, ale ogolnie moj synek nie jest za duzy bo waga wyszla ok 3000 g wiec nie wiem co o tym myslec:-(jak myslicie kochane??? Troche siebie za to winie, bo mialam ostatnio sporo stresu z powodu kilku przykrych spraw i moze malenstwu sie jakos udzielilo:-:)-( a tak wogole to pan doktor powiedzial ze nie zanosi sie jeszcze na porod, wiec pewnie zalapie sie jeszcze na wizyte do szpitala 31 marca czyli za tydzien i przycisne ich zeby mnie dobrze przeskanowali:blink:

agusiek nie masz co sie martwic wielkoscia glowki.Na marcowkach sa dwie albo trzy dziewczyny,ktorym na USG wyszlo ze dzidzie maja za duze glowki w porownaniu do wielkosci reszty ciala,a urodzily sie zdrowe:-):-):-).
Gdzies czytalam na forum ze maluchy roznie rosna w brzuszkach,na poczatku np.maja bardzo dlugie nozki,potem to wszystko sie normuje:-)

Agusiek, nie stresuj się. Ja miałam usg w 34 tc i wyszło, że Młody waży niewiele ponad 2 kg, a urodził się z wagą 4080 g. Te pomiary nie są dokładne.

Ale moze najpierw wytlumacze sie z tej nieobecnosci:tak:
Pisalam wam o tej ostatniej wizycie u Gp....i po tym co uslyszalam od doktorka troche sie przestraszylam:szok:...pisalam...strasznie mi cisnienie skoczylo....w nocy nie moglam spac....dotego doszly jeszcze inne rodzinne problemy..wiec bylam klebkiem nerwow...a ze ja jestem panikara wielka wczoraj rano pojechalam do szpitala i musialam porozmawiac z doktorem, bo funkcjonowac spokojnie nie moglam, a wizyte w szpitalu wyznaczyli mi na wtorek 31 marca, a do tego czasu to bym chyba jajko zniosla....:baffled:
Powiedzialam w szpitalu ze cisnienie mam troche wysokie i o tym nieszczesnym scanie wykonanym u GP i ze to mnie martwi...:-(
Wymacali mnie do granic, zmierzyli cisnienie, zrobili wszystkie wyniki i Pani doktor powiedziala ze zostaje na obserwacji...hm troche sie zszokowalam bo nie bylam na to przygotowana ale z drugiej strony cieszylam sie ze gruntownie mnie przebadaja....a wiec zostalam na oddziale przedporodowym.
Najpierw podlaczyli ktg - skurcze jakies byly ale slabe i nieregularne), zmierzyli cisnienie - bylo podwyzszone, posluchali serduszka Nikosia - bylo okpozniej powtorka ze 4 razy (opieka super).
Dzis rano zrobili mi upragniony scan i znow ktg, serduszko, cisnienie - wszystko wyszlo dobrze.
Jejku tak sie ciesze i nie wiem tylko o co chodzilo z tym skanem u GP:baffled::baffled::baffled: ale w szpitalu po dzisiejszym scanie moj malutki ma wymiary ksiazkowe:tak:proporcje takie jak wczesniej wyliczala mi Sempka, czyli ze ma dlugie nozki a reszta ok:tak:
Wiec wypuscili mnie dzis do domku 2w1 jeszcze, ale we wtorek (albo wczesniej jakby sie cos dzialo) wracam na oddzial....no ale teraz jestem juz spokojna:tak:

:-)

takze nie martw sie kochana na zapas wszystko bedzie dobrze, czasami lekarze sie myla a maszyny jeszcze czesciej:-D i nie czytaj glupot w internecie, nie wyszukuj przyczyn i skutkow, bo ja tez tak zrobilam i naczytalam sie roznych przykrych rzeczy - a niepotrzebnie zupelnie. bedzie ok;-)
 
Agusiek to ty w PL sie urlopujesz :-)
Jakimi liniami leciałas? Powiedz jak lot, i co z wózkiem, brałas gondole, można wnieśc fotelik do samolotu?? Jak mały zniósł lot, miałaś go na kolanach cały czas?? Pisz wszystko :-)
Ja lece za niecałe 3 tygodnie
 
reklama
No to przebrnelam przez te kilka stron:-p

Na wstepie Misia GRATULUJE cudnego synka. Jak odetchniesz opisz troche jak bylo.

Ja nadal niecierpliwie czekam na list ze szpitala i chcialabym wreszcie dzidzie na usg zobaczyc. Nie doradzam zbyt w trudnych sytuacjach z maluchami bo ja tez pierwszy raz i ciemna jestem strasznie:tak: no ale mam nadzieje ze i mnie uda sie przebrnac. Pozdrowionka
 
Do góry