reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzieki dziewczyny bardzo, a nie wiecie czy w medicusie jak robia USG 3D to robia wszystkie wymiary? Czy to raczej takie USG tylko zeby dzidzie zobaczyc?
Dziewczyny, jesli by któras potrzebowala antybiotyk jakis dla rodziny to mam w domku u siebie, oddam za darmo, a wiem, ze czasem w rodzinie jakas infekcja sie szerzy wiec... walcie jak cos trzeba.
 
reklama
Anineczka dzieki za odp;-) tylko kurcze nie wiem czy musze go tlumaczyc skoro nikos ma juz pesel i moze wydadza bez tego tlumaczenia :cool2::baffled:podejde sie zapytac chyba wczesniej
No tak.Lepiej zapytac.

własnie mam, koleżanka po nie przyjechała ale jej nie oddał, a nie mam szybciej samolotu, wiecie ci jest najgorsze, ze zawsze pomagałam dla brata w każdej sytuacji a on mi sie tak odwdzieńczył:zawstydzona/y:
co do babki to jest jego babka a nie moja, widac ta sama krew
Kurcze a rozmawiałaś z dziecmi? Jak one? Może same się obsłużą i zrobią kolację i pójdą spac.W jakim wieku są?
A i czyja to babka.Brata czy Twoja? Bo nie zakumałam.
 
babka mojego chyba juz byłego partnera, moje dzieci są jeszcze małe 4 i 6 lat i nie dadzą rady same, ja juz mam całe oczy spuchnięte i najgorsze ze nikt od nich nie odbiera telefonu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
babka mojego chyba juz byłego partnera, moje dzieci są jeszcze małe 4 i 6 lat i nie dadzą rady same, ja juz mam całe oczy spuchnięte i najgorsze ze nikt od nich nie odbiera telefonu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Cholercia no.A mocno pijany? Da się z nim pogadac sensownie? Nie chce Ci mówic byś zadzwoniła na Gardę bo później to straszny kłopot,ale może trzeba?
Współczuję.Mieszkam totalnie za daleko by jakoś pomóc,pojechac tam. :baffled: Może masz jakiego kolegę tam by mógł siłą wyrwac dzieci :confused:
 
własnie kolezanka powiedziała ze babka jest w domu i mam nadzieje ze sie zajmie dziećmi ale ja juz jej podziękuje jak wróce do domu:wściekła/y:, moja mama miała jechac ze mną do mnie na urlop ale jej sie odechciało:baffled:
 
własnie kolezanka powiedziała ze babka jest w domu i mam nadzieje ze sie zajmie dziećmi ale ja juz jej podziękuje jak wróce do domu:wściekła/y:, moja mama miała jechac ze mną do mnie na urlop ale jej sie odechciało:baffled:
No to już troszkę lepiej,co?
Ale powiedz chyba musisz coś zmienic bo zaufanie jest mocno nadszarpnięte teraz,co nie?
W każdym bądz razie już się uspokój i nie stresuj maluszka:sorry2:
 
babka na 100% wraca do domu bo po co mi taka niania:confused:
no i raczej sie wyprowadze albo ja albo on:dry:
rozbolał mnie brzuch, prawie nic dzisiaj nie jadłam, próbowałam ale nie dałam rady:baffled:
dalej bede sie martwic bo nie ma mnie przy moich skarbach:zawstydzona/y::zawstydzona/y:i nie wiem co sie tam dzieje:confused:
 
babka na 100% wraca do domu bo po co mi taka niania:confused:
no i raczej sie wyprowadze albo ja albo on:dry:
rozbolał mnie brzuch, prawie nic dzisiaj nie jadłam, próbowałam ale nie dałam rady:baffled:
dalej bede sie martwic bo nie ma mnie przy moich skarbach:zawstydzona/y::zawstydzona/y:i nie wiem co sie tam dzieje:confused:
Naprawdę współczuję.To fakt,niania z niej żadna :wściekła/y:
Nie wiem co powiedziec,może to wcale tak źle nie wygląda jak przez telefon?
Trzymaj się!
 
nie wiem moze to mój stan sprawia ze bardziej wszystko przeżywam, moje dzieci są wszystkim co mam i nie wiem co bym zrobiła zeby im sie cos stało:no:
 
reklama
Do góry