reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

moniadan jak dla mnie no.1
Nie wiem czemu,ale zawsze przerażały mnie leżaczki na cieniutkich drucikach jak przy no.2 ;-):-D:szok:
A poza tym no.2 się sam nie nie buja tylko jak bateryjki włożysz.A z doświadczenia wiem,bo w karuzelce miałam baterie to można tylko pracowac na zapas baterii bo tak szybko idą :rofl2:

Chociaż widzę,że no.1 też może działac na baterię,ale nie tylko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamunie-godzinkę temu wróciłam z szpitala od godziny 8.30:tak:dostałam wezwanie na USG i badanie dlatego że wynik glukozy po 2godz. miałam w normie ale tej najwyższej :-Dwcześnie co.:tak:zrobili mi USG wszystko super waży u nich 3400 a u Sempki w poniedziałek ważyła 3kg jest odwrócona kręgosłupem do góry czyli ogląda mamę od środka :szok:i mam już łóżko zarezerwowane na 22czerwca do tego czasu jak się nie wykluję to będą wywoływać.:-(od dziś biegam po schodach a mam 14stopni to może się ruszy :happy:A co do leżaczka to ja mam pożyczony ten no.2 ale pierwszy jest dobrze do 2,5lat więc laprzy
 
Emili- a czemu oni wogole mysla o wywolywaniu juz? tzn. ta rezerwacja lozka i wogole..? Ty masz jak by nie bylo jeszcze 5 dni do terminu prawda? Pytam bo u innych dziewczyn mowa o tym zaczynala sie dopiero jak juz przekroczyly termin, a nie wczesniej. A to USG mialas w szpitalu z jakiego powodu?
 
misia usg z powodu tej glukozy chyba tak mi się wydaje.A co do terminu to oni mają pierwszy 06.06.09 od OM a że płód nie zgadzał się wielkością to brali ten z USG.:-Dw sierpniu miałam dwa razy miesiączke a w wrzesniu wcale wiec oni sami nie wiedzą jak i ja jaki jest termin dokładny :szok:
 
Trochę pospałam i ból mija...
dzisiaj mi przysłali pocztą że mam brać Galfer bo mam za mało żelaza...
tyle że ja nie wiem co mam zrobić teraz skoro do tej pory brałam galfer....:sorry:
 
Tak tak dokladnie Anineczka- ja tez nie kumam suwaczka Emili!!:-D
Wogole to polozylam sie na troche bo spiaca bylam okropnie. I kurcze obudzily mnie bole brzucha takie jak przy okresie...a wiec podejrzewam, ze to TE bole....mam nadzieje, ze to tylko tak sobie sie chwilowo pojawily. Ponadto chcialam zapytac. Czy ten czop jak odchodzi to zawsze jest zabarwiony krwia, czy moze byc calkiem przezroczysty?
 
Ka...M powiedz lekarzowi,ze już bierzesz żelazo.

Misia no no myślisz,ze to te bóle? Takie jak na okres?
Ja tam wielkiego czopa to nie miałam...hmmm chyba nawet wogóle.Poszło mi troszkę,żywej krwi i tyle,ale to przed samym porodem jak już skurcze miałam co 5 minut ;-)
Czop to nie reguła i pewnie bym go nawet nie rozpoznała :laugh2::laugh2:
 
reklama
No wlasnie te bole byly takie jak na okres...:szok: Jak tylko je poczulam od razu sie obudzilam i obserwowalam przez chwile. Pojawily sie kilka razy wiec wstalam. Teraz narazie mi przeszlo...zobaczymy jak bedzie. Narazie to nic regularnego. Zastanawiam sie czy podczas badania ginekologicznego Dr.S mogla jakos pobudzic szyjke do dzialania....:eek: ps. ups...znowu to czuje...musze sie zrelaksowac bo ja jeszcze nie chce!!
 
Do góry