reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Czesc dziewczyny, jestem tu nowa:) Rodze przelom lipca i sierpnia. Chcialabym zapytac gdzie mozna zrobic USG 3d w jednej z polskich przychodni, moze w EMC? Orientujecie sie?
 
reklama
Ciao moje piekne:-)

Kurcze, co za dzien! Caly poza domem!

Rano poszlismy do citizen iformation na spotkanie. Chcielismy sie dowiedziec, czy cokolwiek sie nam nalezy. Niestety tak jak myslalam...wielkie G sie nam nalezy. Dla Socjala jestesmy bardzo bogatymi ludzmi:tak:
Potem poszlismy do agencji udzielajacej informacji na temat domow, kredytow itp.

Potem mielismy wizyte w szpitalu. Tym razem zaopatrzona juz w siuski:-D Tlumy tam dzisiaj byly niesamowite! Caly ogrom Polek:-) Trafilam na bardzo mila Pania doktor- magiczne rece. Powiedziala, ze dzis same Polki przyjmuje, i ze jest pod wrazeniem jak wszystkie potrafimy utrzymac figure w ciazy. Potem powiedziala, ze polskie dzieci rodza sie najzdrowsze:-) Na koniec pochwalila moja dobrze nawilzona skore..hahaha:-D Alex wedlug jej magicznych, czarodziejskich rak jest good size:-) Nastepna kontrola za 2 tygodnie czyli 2 dni przed terminem.

Po szpitalu male zakupki- lody sie w domu skonczyly, a to dla mnie byl dramat!!:zawstydzona/y: I tak caly dzien zlecial....
Jutro Dr.S i juz nie moge sie doczekac co mi ciekawego powie;-)

Ps. Witam nowe Mamy:-)
 
Anineczka- szacun za trud wyszukania przyczyn uzywania magicznych rak:-) ups przepraszam, w zasadzie teraz powinnysmy mowic o magicznych rekach Leopolda:-) Swoja droga to naprawde ciekawe odkrycie. Ja np. o tym nie wiedzialam. ehh..czlowiek codziennie sie czegos uczy!
 
Misia aż wstyd się przyznac,ale ja to wiedziałam od czasu ciąży z Mattem :zawstydzona/y::sorry:
Bo mnie to strasznie ciekawiło po ciąży z Antkiem i wynalazłam a i jeden lekarz mi o tym mówił...
Tylko jakoś mi z głowy wypadło by Wam przekazac ;-)
No więc na to wychodzi,że Ci lekarze wiedzą coś co polscy np. nie znają i nie używają w codziennej praktyce :-p:-D:-D
 
No to anieczka nam tu ciekawostki mówi hihi ja tez o tym nie wiedziałam:)
Misia od razu lepiej sie czyta twoje posty jak jestes w lepszej formie ciesze sie ze wszystko ok z baby no i z toba oczywiscie, ha a bogaci to my wszyscy jestesmy nie tylko ty hihihh
 
reklama
witajcie

mam pytanko ...jakim listem przyslali wam paszporty... bo my musielismy doslac p 60 i teraz patrze na ich str..ze dopiero wczoraj dostali to a wysylalam w czwartek zaraz na 2 dzien od ich listu ... i tam pisze z paszpoert bedzie wydany 15 -ego a ja lece do pl 17-ego i zastanawiam sie czy dojdzie
 
Do góry