reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao dziewczynki!

No a ja po ostatniej juz wizycie u Dr. S:szok:....teraz tylko czekac....

Alexik wazy 3 kg i jest ready to go:-) Podobno jest dlugi...
Wszystko jest gotowe do rodzenia. Szyjka skrocona, rozwarcie na opuszek palca.

Od dzis odstawiam tez moje piguly i Dr.S powiedziala, ze mam sie nie zdziwic jesli akcja porodowa zacznie sie wczesniej...:szok: Nawet nie chce o tym myslec!! Jeszcze 9 dni chce!
Swoja droga to ciekawa jestem jak tam Joann?! Chyba maly jej daje ostro popalic bo sie wogole nie pojawila odkad urodzila:-)
 
reklama
witajcie

mam pytanko ...jakim listem przyslali wam paszporty... bo my musielismy doslac p 60 i teraz patrze na ich str..ze dopiero wczoraj dostali to a wysylalam w czwartek zaraz na 2 dzien od ich listu ... i tam pisze z paszpoert bedzie wydany 15 -ego a ja lece do pl 17-ego i zastanawiam sie czy dojdzie
paszport expres....
 
Witam
Pogoda nawet niezła co?
Didi kurcze to na styk ten paszport.Trzymam kciukasy by doszedł :tak::tak:

Misia no to teraz czekanko na Alexika ;-)
No jakby nie było już donoszony noworodek jest w brzuszku ;-):-)
A powiedz jak Aaron się czuje?Poszedł już do pracy?
 
A poszedl poszedl...Czuje sie calkiem dobrze, tylko lekko oslabiony. No ale tak bedzie dopoki mu hemoglobina znowu troche nie podskoczy. Bladawy taki jest i zimny w dotyku..hehe...smieje sie z niego, ze wyglada jak ofiara ataku wampira;-) W pracy na szczescie go oszczedzaja i juz tak nie wykorzystuja do noszenia wszystkich ciezarow. Do tej pory jak przychodzila dostawa np. 10 palet pelnych drewnianych wielkich hustawek czy trampolin, to sam to rozpakowywal bo szef sie smial, ze on jest silny i nie potrzebuje do tego pomocy. Teraz nie moze na razie dzwigac za bardzo wiec mu odpuscili;-)
 
Didi nie pamietam jaka poczta jak otrzymalam paszport ale po prostu wrzucili mi do skrzynki,bez podpisywania. Ale pociesze cie ze moj przyszedl chyba ze 3 dni wczesniej niz to bylo podane na ich stronie....:-) i wiem ze innym dziewczynom tez tak sie zdarzalo wiec nie zdziwilabym sie jak do piatku go dostaniesz ;-)...trzymam kciuki
 
Didi nie pamietam jaka poczta jak otrzymalam paszport ale po prostu wrzucili mi do skrzynki,bez podpisywania. Ale pociesze cie ze moj przyszedl chyba ze 3 dni wczesniej niz to bylo podane na ich stronie....:-) i wiem ze innym dziewczynom tez tak sie zdarzalo wiec nie zdziwilabym sie jak do piatku go dostaniesz ;-)...trzymam kciuki

byloby super jakby byl w piatek..bo ja juz mam wizje ze nie lece i mam pelne galoty
 
Ciao dziewczynki!

Swoja droga to ciekawa jestem jak tam Joann?! Chyba maly jej daje ostro popalic bo sie wogole nie pojawila odkad urodzila:-)
jak byliśmy u niej w szpitalu to Patryczek cały czas spał, nawet w nocy Joannn musiała go budzic:-)pewnie nie moze sie nacieszyc, pewnie jak sie nacieszy to zajrzy do nas:-D
 
hej dziewczyny.... ja znów wpadam tiu z bólem głowy i chyba się zaraz położę spać... :baffled:
wogóle to tak ,.. poszłam wczoraj do mojego lekarza i powiedzieli mi że za późno bo już go nie ma.... i mam przyjść dzisiaj do 12...
przyszłam dzisiaj a kolejna baba powiedziała mi że on jest na urlopie (!!!) i będziee za tydzień...
no to kurde tamta nie mogła mi o tym powiedzieć??!!!
masakra jak mnie one nieraz wkurw....!!!
 
reklama
Witam Mamuski!
Mozecie mi doradzic, ktory lezaczek jest lepszy??
Mam dylemat, ktory kupic
czy ten
E4233_V1F.jpg

E4233_V2F.jpg


czy ten
E4234_F.jpg

Ten pierwszy jak widac, mozna przerobic i pozniej jest dla starszego dziecka, czyi sluzy na dluzej
Prosze doradzcie cos, moze ktoras z was miala z nimi do czynienia
 
Do góry