reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczyny wiem że jest to fioletowy form i mąz powiedział że dowiedział się że można dostać pieniądze na potrzeby związane z ciąża sama wyjeła i wypisała :tak:ale ja w tym czasie czekałam na maternity a mój M czeka na allowanc.Z tego co wiem to na 3osoby dochody nie mogą przekraczać 365e :-D

Jak rozumiem tygodniowo?? Hmm, trzeba się czegoś więcej dowiedzieć. To nasze pierwsze dziecko i nie wiem czy byśmy się kwalifikowali, bo na FIS trzeba mieć dzidziusia, zresztą to samo doradzali nam w sprawie kart medycznej- czekać do porodu.
No z tego co wiem to się tyje bo to jakieś są hormony.:tak:nie martw się misia ja cały czas jak tu jestem przez 3lata nigdy nic nie dostałam zawsze przekraczałam ale teraz jest mój czas.:tak:już pisałam ale nie wiem czy pamiętacie będąc na maternity można starać się o FIS to nam powiedział pan z cityzena ;-)A co do tego drugiego czeku na wózek i łóżeczko to patrzą jakie jest duże poprzednie dziecko,, koleżanka nie dostała bo miała różnice 1,5roku i stwierdzili że ma po poprzednim dziecku wózek itd.

To z kolei my się możemy nie kwalifikować, bo krótko jesteśmy.
 
Ewa... ten dzien juz minal...a ja czekam i czekam i czekam...
Źle to ujęłam, chodziło mi, że lada chwila wszystko może się zdarzyć;-) Doczekasz się w końcu:tak:
A swoją drogą to coraz więcej kobiet spotykam, które rodzą po teminie i mają wywoływany poród, bo nic się nie dzieje. Dziwe to jakieś i zastanawia mnie, czy kiedyś też było tak dużo takich przypadków:confused:
 
Witam mamuśki
Misia ciesze sie bardzo że juz jestescie razem:)Jeszcze tylko kilka tyg wiec trzymaj sie:)
Pogoda śliczna wiec sie nia rozkoszuje grilujemy, pływamy w basenie i sie opaliłam ładnie:)
Jutro znów do pracy wiec zmykam do łóżka
pozdro
 
Kasiu bo ja się już przygotowuję na wszystkie możliwe wymówki dlaczego moje maleństwo nie chce wyjść :) Zobaczysz że szybciutko pójdzie, bo już masz wprawę, gorzej z nami pierwszoródkami
 
reklama
julia niewiem jakie bedziesz brac tabletki ale ja biore eutyrox juz 5 lat i nic nie przytylam a tez b sie balam.to sa tez tabletki hormonalne ktore biore od czasu operacji na tarczyce,i jak sie dowiedzialam ze do konca zycie je bede brac to sie zalamalam i ryczalam niewiem jak bo dla mnie jak uslyszalam tabletki hormonalne to wiazaly sie tylko z przytyciem,ale naszczescie wage mam taka sama a zaznacze ze mam b wielkie tendecje do tycia.wiec nie martw sie
 
Do góry