reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

julia niewiem jakie bedziesz brac tabletki ale ja biore eutyrox juz 5 lat i nic nie przytylam a tez b sie balam.to sa tez tabletki hormonalne ktore biore od czasu operacji na tarczyce,i jak sie dowiedzialam ze do konca zycie je bede brac to sie zalamalam i ryczalam niewiem jak bo dla mnie jak uslyszalam tabletki hormonalne to wiazaly sie tylko z przytyciem,ale naszczescie wage mam taka sama a zaznacze ze mam b wielkie tendecje do tycia.wiec nie martw sie
dzieki biola za odpowiedz...ja byłam wczoraj na wizycie w szpitalu i jest dobrze:-)dużo nie przytylam jakise 4kg ale to juz coś,na szczescie mam juz koniec tych tabletek,tak wiec mysle ze waga spadnie jak juz nie bede brac:-)w sumie mam dopiero za 2 miesciace miec kontrole,pani doktor powiedziala ze to moglo byc po ciazy i ze byly nie wyrownane......bo w sumie ja nigdy nie mialam z tym problemow...tabletki biore NEOMERCAZOLE 5MG
 
reklama
Jak rozumiem tygodniowo?? Hmm, trzeba się czegoś więcej dowiedzieć. To nasze pierwsze dziecko i nie wiem czy byśmy się kwalifikowali, bo na FIS trzeba mieć dzidziusia, zresztą to samo doradzali nam w sprawie kart medycznej- czekać do porodu.

hmmmm chyba miesiecznie? Emili jak bedziesz cos wiecej wiedziala daj koniecznie znac i fajnie by bylo dokladna nazwe tych form na dodatki ciazowe i po ciazy.:tak:
 
Ostatnia edycja:
HEJ kobiety no niestety nie wiem jak sie nazywaja te formy.:tak:po wczorajszym badaniu chyba odchodzi mi czap śluz z brunatna krwią myślałam ,że to po badaniu ale leci coraz więcej.:-Dnie wiem co robić w poniedziałek mam DR.SEMPKA chyba poczekam co wy na to???:tak:nie spać już
 
Dziendoberek Dziewczynki!

Z tymi dochodami to napewno chodzi, ze tygodniowo. Nikt nie zarabia tyle w miesiacu...:baffled:

Emili- z tego co wiem, to czop moze odejsc nawet na kilka tygodni przed porodem, takze mysle, ze spokojnie doczekasz Sempki. Ja mam wizyte w srode. Jestem taka ciekawa co mi powie!:-)

Pogoda nam sie troche rypnela dzisiaj...ale poki nie leje nie bede narzekac.
Dzis przyjezdza do nas siostra A. z narzeczonym. Wieczor planujemy spedzic na miescie. Odwiedzimy pewnie Volvo Ocean Village. Cos zjemy dobrego:-):-)

Zycze Wam milego dzionka dziewczynki!:-)
 
Oczywiście że są to dochody tygodniowe:-D ja poczekam do Sempki ale ta krew taka jakaś brązowawa trochę się zastanawiam bo ja mam krew B RH- i powiedzieli mi w szpitalu że jakieś plamienia mam zaraz przyjechać.:tak:nie wiem sama co robić wiecie jak oni nic się nie dzieje to do domu
 
hej ja to zła byłam po ostatnim lekarzu:wściekła/y:
powiedzieli mi w środę w Ennis że nie zroumim ich medycznych pojęć takich jak jakiś operacie czy choroby o które będą pytać i musiałam w czwartek do Limericku jechać...
na koniec jak już tam pojechaliśmy o byłam taka wściekła...
baba na usg nic nie powiedziała tylko tyle że serce bije... jak w pl widziałam całą dzidzie to tu tylko kręgosłup a chciałam D pokazać jak dzidzia rusza nóżkami
a nic nie było widać ani rączek ani nóżek...:wściekła/y: i tyle tylko mi pokazała...
to się oczywiście popłakałam... bo jak to możliwe.... czemu nie pokazała nam nic....:wściekła/y: nawet na zdjęciu nic nie było widać
i poszłam do drugiego lekarza tam już na końcu po wszystkich badaniach i miałl skan to powiedziałam mu że mój narzeczony nie widział dzidzi to powiedział że mam go awołać i mu wszystko ładnie pogadał... jak mały przebiera nóżkami i wogóle... i zrobioł nan śliczne dodatkowe zdjęcia...:-)

a tak a propo była któraś też w Limericku w czwartek?? bo na skanie to prawie same plki były:-D
 
Witam Was,
mam dla Was radosne wieści od Waszej szefowej ;-)

Kasia Irlandka urodziła siłami natury dziś o 11.31 (chyba czasu IRL) dorodną córeczkę o wadze 5 kg :-) Mówiła, że łatwo nie było. Teraz odpoczywają :-)
 
reklama
Witam Was,
mam dla Was radosne wieści od Waszej szefowej ;-)

Kasia Irlandka urodziła siłami natury dziś o 11.31 (chyba czasu IRL) dorodną córeczkę o wadze 5 kg :-) Mówiła, że łatwo nie było. Teraz odpoczywają :-)
Przekaż Kasi gratulacje:-), taaaka córka:-).

hej ja to zła byłam po ostatnim lekarzu:wściekła/y:
powiedzieli mi w środę w Ennis że nie zroumim ich medycznych pojęć takich jak jakiś operacie czy choroby o które będą pytać i musiałam w czwartek do Limericku jechać...
na koniec jak już tam pojechaliśmy o byłam taka wściekła...
baba na usg nic nie powiedziała tylko tyle że serce bije... jak w pl widziałam całą dzidzie to tu tylko kręgosłup a chciałam D pokazać jak dzidzia rusza nóżkami
a nic nie było widać ani rączek ani nóżek...:wściekła/y: i tyle tylko mi pokazała...
to się oczywiście popłakałam... bo jak to możliwe.... czemu nie pokazała nam nic....:wściekła/y: nawet na zdjęciu nic nie było widać
i poszłam do drugiego lekarza tam już na końcu po wszystkich badaniach i miałl skan to powiedziałam mu że mój narzeczony nie widział dzidzi to powiedział że mam go awołać i mu wszystko ładnie pogadał... jak mały przebiera nóżkami i wogóle... i zrobioł nan śliczne dodatkowe zdjęcia...:-)

a tak a propo była któraś też w Limericku w czwartek?? bo na skanie to prawie same plki były:-D

Kamila to Ty będziesz mieć synka?? Gratulacje.

A skanem się nie przejmuj, my we wtorek też niewiele widzieliśmy:-(, ale na szczęście:-) w poniedziałek powtórka z rozrywki:-). Mam nadzieję, że tym razem pokażą co trzeba:-);-):-D
 
Do góry