reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kasiu Irlandko najszczersze gratulacje z okazji narodzin naprawdę dorodnej córeczki .
3358.jpg




Swoją drogą ludzie kochani Kasiu,jak ci się udało wychodowac i urodzic siłami natury tak wielką córuchnę :szok::-D
Chyba śpioszki na 58-62 okazały się za małe :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
asienka nie wiem co będę mieć bo mi nie powiedzieli..
ale mam nadzieję że się dowiem jak najszybciej bo chciałam już łóżeczko kupić...
zobaczymy sobie ...



kasia gratulacje... mam nadzieję że po odpoczynku się odezwiesz... :-)
 
Misia fajnie ze A juz w domciu:tak:
Ale chlopy to sa nadgorliwe,tylko praca i praca.
Moj jak ma wolne w niedziele to czasami nie wie co ma ze soba zrobic a jak dochodzi do tego Bank Holiday to juz wogole:baffled:.

Kasia Irlandka wielkie gratulacje!!!
Matko ale duza corke urodzilas:szok:.
Moj Tadek nie jadek ma 3,5miesiaca i nawet 6kg nie wazy:baffled:

Ciekawe jak tam Joann,napewno juz tuli swoja dzidzie:tak:

U nas tez pogoda sie troszke popsula,wczesniej nawet slonko swiecilo ale za to wiaterek wial,a teraz calkiem zimno:-(.
 
reklama
girlpicwtitle.jpg



It's a girl, it's a girl
there's a pink satin shoe
The family's so excited
they don't know what to do

There's a white bassinet
with pink ribbons and bows
Contentment on each face
on every smile it shows

Good wishes to the parents
of a very special little girl
One day she'll be mamma's helper
but she'll always be daddy's little pearl

Congratulations!

girltitle.gif

Gratulacje Kasiu:tak: Już wiadomo skąd ten "mega brzuszek";-) Gdzieś ta 5kg Istotka musiała zamieszkać:-D
 
Do góry