reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziendobry dziewczynki!
No- to dzis juz w koncu jakies dobre wiadomosci. Aaron wychodzi ze szpitala:-):-):-)

Byl u niego lekarz z rana i powiedzial, ze na zlaczeniu dwunastnicy i zoladka mial on niewielka rane. Powstala ona na skutek stylu zycia tzn. bardzo duzo pracy, a do tego bardzo ciezkie treningi silowe. W momencie silnego odruchu wymiotnego ta ranka mu pekla i stad ten krwotok. Dostal jednak leki, ktore maja ta rane zupelnie wyleczyc. Lekarz zalecil oszczedzanie sie, zmiane stylu zycia i przeprogramowanie treningow, tak, zeby nie opieraly sie tak duzo na cwiczeniu miesni wokolo-brzusznych. Pozostaje miec nadzieje, ze sie doktorek nie myli i wie co mowi. :sorry:

W kazdym badz razie moj Aaronik wychodzi!! Czeka teraz na wypis i do domciu:-) Tak sie ciesze, ze az mi sie plakac chce:-) Znow bedzie rodzinka w komplecie i mam nadzieje, ze juz nic nie zakloci tych ostatnich 2-3 tygodni oczekiwania na Alexa:-) Dzieki jeszcze raz dziewczynkii za wsparcie, jak to dobrze Was miec:-)
Spedzajcie milo dzien! Podobno to juz ostatnie takie dni. W prognozie mowili, ze weekend juz ma byc duzo chlodniejszy no i ....deszcze (ptfu, ptfu....):-)

Misia,
to super wiadomość, wszystkie się tu cieszymy razem z Tobą:-):-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny-Misia super że tak się skończyło że A już wychodzi:tak:ja dziś byłam na wizycie w szpitalu i pani doktor mnie zbadała ginekologicznie stwierdzając że główka jest jeszcze wysoko i jeszcze ma czas:-DAle jak rodziłam syna też była wysoko i mi dwóch lekarzy leżało na brzuchu i go spychało w dół :szok: więc co tu myśleć
 
super że zanic niepłaciłaś zastanawiam sie dlaczego wszystko za darmo składałaś jakieś papiery w urzędach ja zastanawiam się nad jeszcze jednym dzieckiem bo mam dwie córeczki
Normalnie nic nie płaciłam.:eek:Ale pracowałam,płaciłam składki,tak jak większośc z dziewcząt :tak: Opiekę w czasie ciąży,poród i 6 tygodni po miałam za free tak jak każda kobieta ;-)

Hej dziewczyny-Misia super że tak się skończyło że A już wychodzi:tak:ja dziś byłam na wizycie w szpitalu i pani doktor mnie zbadała ginekologicznie stwierdzając że główka jest jeszcze wysoko i jeszcze ma czas:-DAle jak rodziłam syna też była wysoko i mi dwóch lekarzy leżało na brzuchu i go spychało w dół :szok: więc co tu myśleć
Mój Matt teraz też się rodził i schodził z samej góry,jednak uff nikt mi się nie pchał na brzuch ;-):-D
A lekarka stwierdziła mi tak samo dzień przed porodem,że pewnie przenoszę czy cóś :laugh2::laugh2:
Tak więc emili nie znasz dnia ani godziny a dzidzia może byc gotowa na wyjście :laugh2:

Misia jakie szczęście,że Aaron już wychodzi.Pewnie pobędzie z Tobą trochę na zwolnieniu co,by dojśc do siebie?
I pilnuj go :evil: by się nie forsował :no2:
 
Emili- a ja mialam Ciebie zapytac. Bo pisalas, ze dostalas zwrot kosztow wyprawki w formie czeku. Jak to zalatwialas i o co z tym dokladnie chodzi???

Aaron juz w domu. Troche oslabiony i rece go bola po licznych wkluciach ale generalnie ok:-) Do pracy nie pojdzie, do poniedzialku. Musialam go namowic zeby zrezygnowal z pracy nocnej w ten weekend, bo on oczywiscie juz chcial isc jutro na noc!:wściekła/y: Na szczescie nie opieral sie dlugo, gdy uzylam argumentu, ze jest teraz odpowiedzialny za nas wszystkich i musi uwazac na swoje zdrowie!;-)
Rodzice A juz pojechali a wiec znow cisza i spokoj:-D
 
Emili- a ja mialam Ciebie zapytac. Bo pisalas, ze dostalas zwrot kosztow wyprawki w formie czeku. Jak to zalatwialas i o co z tym dokladnie chodzi???
O ja tez jestem bardzo tego ciekawa,bo cosik o tym slyszalam :-)
Misia ja caly czas sledzilam co tu piszecie i bardzo sie ciesze ze masz juz A. w domu i ze z nim wszystko dobrze.Ja tak trzymam kciuki kobieto za Ciebie bo normalnie w Twoim zyciu w ciagu tych ostatnich kilku miesiecy tyle rzeczy sie wydarzylo ze normalnie szok:szok:Mam nadzieje ze juz teraz bedzie wszystko cacy:-)
 
Dziendobry dziewczynki!
No- to dzis juz w koncu jakies dobre wiadomosci. Aaron wychodzi ze szpitala:-):-):-)

Byl u niego lekarz z rana i powiedzial, ze na zlaczeniu dwunastnicy i zoladka mial on niewielka rane. Powstala ona na skutek stylu zycia tzn. bardzo duzo pracy, a do tego bardzo ciezkie treningi silowe. W momencie silnego odruchu wymiotnego ta ranka mu pekla i stad ten krwotok. Dostal jednak leki, ktore maja ta rane zupelnie wyleczyc. Lekarz zalecil oszczedzanie sie, zmiane stylu zycia i przeprogramowanie treningow, tak, zeby nie opieraly sie tak duzo na cwiczeniu miesni wokolo-brzusznych. Pozostaje miec nadzieje, ze sie doktorek nie myli i wie co mowi. :sorry:

W kazdym badz razie moj Aaronik wychodzi!! Czeka teraz na wypis i do domciu:-) Tak sie ciesze, ze az mi sie plakac chce:-) Znow bedzie rodzinka w komplecie i mam nadzieje, ze juz nic nie zakloci tych ostatnich 2-3 tygodni oczekiwania na Alexa:-) Dzieki jeszcze raz dziewczynkii za wsparcie, jak to dobrze Was miec:-)
Spedzajcie milo dzien! Podobno to juz ostatnie takie dni. W prognozie mowili, ze weekend juz ma byc duzo chlodniejszy no i ....deszcze (ptfu, ptfu....):-)
:rofl2::rofl2::rofl2: suuper.Misia dbajcie o siebie nawzajem :tak:
Emili- a ja mialam Ciebie zapytac. Bo pisalas, ze dostalas zwrot kosztow wyprawki w formie czeku. Jak to zalatwialas i o co z tym dokladnie chodzi???
Wlasnie ja tezo to pytalam ale zero odzewu, bardzo mnie to intersesuje wiec Emili czas na informacje :tak:
 
No ja tylko śledziłam wasze pytania do Emili a ona ni hu hu mówić nie chciała :-D:-D
Emili mów szybko bo jam też ciekawa.
Nie to,że zaraz sobie fundnę dziecko,ale lubię wiedzieć :-D;-):-D:-D

Misia no to super,ze panu Aaronowi wybiłaś nockę z głowy,ale wiesz jak to facet.Chce zarobić na utrzymanie rodziny nawet kosztem własnego zdrowia :angry::baffled:
 
Oj kobiety musiałam się przespać bo w nocy nie spałam a o8musiałam wstać:tak:i synkowi coś zrobić na obiadek:tak: no już wam piszę czek dostaniecie jesli pójdziecie do HSE i tam wasza pani oficer złoży form wam na potrzeby ciążowe a potem drugi po urodzeniu dziecka na wyprawkę czyli wózek ,łóżeczko :tak:ale to też są brane pod uwagę wasze dochody:-) czek to 200e Aneczka -mi się dwuch lakarzy z łókciami położyło na brzuch i małego spychali w dół potem przeczytałam że jest to zabronione!!!:szok:
 
reklama
Oj kobiety musiałam się przespać bo w nocy nie spałam a o8musiałam wstać:tak:i synkowi coś zrobić na obiadek:tak: no już wam piszę czek dostaniecie jesli pójdziecie do HSE i tam wasza pani oficer złoży form wam na potrzeby ciążowe a potem drugi po urodzeniu dziecka na wyprawkę czyli wózek ,łóżeczko :tak:ale to też są brane pod uwagę wasze dochody:-) czek to 200e Aneczka -mi się dwuch lakarzy z łókciami położyło na brzuch i małego spychali w dół potem przeczytałam że jest to zabronione!!!:szok:

A o jakich dochodach mówimy, ja nie pracuję, tylko M. Jesteśmy tu od września. Myślisz, że may szansę dostać te pieniążki??
 
Do góry