reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asienka_r - u mnie też cieplutko :-) nie da się spać w ten gorąc..ale byle pogoda się utrzymywała bo jest ślicznie :happy:
(...) Joann - fajnie, że masz ten sam wózek, co ja chcę kupić;-) byłam w Polsce w kwietniu i spędziłam z rodzicami chyba z godzinę w sklepie oglądają wózki - no i w końcu zdecydowałam się na ten Taco Jumper. tylko że ja wybrałam sobie z tymi większymi kółkami. i faktycznie są zwrotne i w miarę lekkie;-) aaa - a co do samolotu, to pytałam się na lotnisku w "okienku" Ryanair czy będzie to za darmo - powiedzieli, że tak. i spotkałam dziewczynę, która miała podobny wózek (wyciąganą gondolę i stelaż) i też powiedziała, że nic nie płaciła. więc miejmy nadzieję, że nie zmienią zasad :-D daj znać, jak zaczniesz go używać... ja mam jeszcze troszkę czasu, więc w razie czego zmienię koncepcję ;-)
Będę informować jak się wózek sprawuje..i uspokoiłaś mnie z tymi lotami :-)
(...) Joann trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Maluszka, bo już lada dzień się spotkacie;-)(...)
Uff..właśnie mam wrażenie, że jeszcze nie jestem gotowa na to spotkanie.. Boję się porodu coraz bardziej..tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, że będzie on wywoływany :baffled: Liczyłam, że wszystko się zacznie w domku..i do szpitala pojadę jak już się rozkręci poród..a tu lipa :wściekła/y:
Wczoraj byłam bardzo dobrze przebadana w szpitalu :-) dodam, że przez lekarzy różnych narodowości: scan zrobiła Chinka, badanie ginekologiczne i podłączenie pod pasy monitorujące bicie serca dzidzi - Irolka a na koniec wyznaczył termin do szpitala ciemnoskóry. Mam się zgłosić w czwartek z rana na wywołanie :eek: chyba, że coś zacznie się wcześniej dziać...w co wątpię..:crazy:
Rozumiem, że podadzą mi oksytocynę, będę skakać na piłce, łazić po schodach..dobrze myślę? Czy coś mi umkneło? Wolę wiedzieć na co się szykować..:eek::baffled: Aha..mam długą szyjkę..więc tym bardziej jestem w strachu bo nic nie wskazuje na szybki poród :-(
 
reklama
Czesc kobitki.Znow upal sie szyykuje ufff.
Joann bidulko przeterminowana.Juz pojutrze albo jutro bedziesz tulac malenstwo.
Misia dobrze ze rodzice A przyjechali, niejestes przynajmniej sama.Uwazaj na siebie!I oczywiscie wieczorkiem czekamy na wiesci ze szpitala.
 
Ciao dziewczynki!
Ja nie wiem co sie stalo z ta Irlandia, ze taka pogoda! Toz to normalne tropiki:-D Juz od samego rana mam zanik kostek w stopach, tak mi spuchly! Najgorsze, ze niebardzo mam sie w co ubrac w taka pogode, a nie bede kupowac nowych letnich ciuchow w rozmiarach XXXXXXLLLLLL na to, zeby miec je na moze jeszcze z jeden lub dwa dni. :-) Jedyne co dobre, to to, ze nie mam apetytu wogole wiec moze uda mi sie nie przybrac jakis nadmiernych kilosow:tak: Jedyne na co mam ochote to na arbuza, ale wczoraj w zadnym sklepie nie bylo! Wszystko wykupione:szok:
Aaron rano pisal, ze strasznie go pokluli, biorac mase krwi do badania, bo martwia sie o niedokrwistosc. Poziom spadl mu z 16 az do 9! To bardzo duzo! Mial czekac na ta gastroskopie. Pisalam do niego, ale nie odpisal, wiec moze wlasnie teraz ja ma...Do szpitala jedziemy dopiero na 14 bo wczesiej nie ma wizyt.

Joann- niesamowite, ze tak sie synciowi nie spieszy na ten swiat! Wyobrazam sobie jak musi Ci byc juz ciezko!!:szok: Ja juz wczoraj naprawde ledwo chodzilam! Jak hipopotam...!:-p Trzymam kciuki, zeby sie szybko juz wszystko zaczelo i zebys juz tulila malenstwo:-)
 
no i wiec zadzwonilismy do child benefit okazalo sie ze jest wstrzymane poniewaz nie odeslalam listu:-)w ciagu 21 dni wiec pytam jakiego??skoro go nie było ale kloc sie z nimi...................mam im doslac zaswiadczenie ze szkoly i od lekarza i moje z banku ze mieszkam tu gdzie mieszklalam:wściekła/y:czy ktoras z was miala taka sytuacje?????????oddaliii wszystko to co zalegali czy juz mozna zapomniec:eek:4 lata tu biore i pierwszy raz cos takiego moj maly chodzi juz do szkoly tu od 4 lat.......POZDRAWAIAM
 
no i wiec zadzwonilismy do child benefit okazalo sie ze jest wstrzymane poniewaz nie odeslalam listu:-)w ciagu 21 dni wiec pytam jakiego??skoro go nie było ale kloc sie z nimi...................mam im doslac zaswiadczenie ze szkoly i od lekarza i moje z banku ze mieszkam tu gdzie mieszklalam:wściekła/y:czy ktoras z was miala taka sytuacje?????????oddaliii wszystko to co zalegali czy juz mozna zapomniec:eek:4 lata tu biore i pierwszy raz cos takiego moj maly chodzi juz do szkoly tu od 4 lat.......POZDRAWAIAM
Mi się to zdażyło.Przez 4 miesiace nie płacili bo wiecznie coś.Dopiero rozmowa z managerem Paulem pomogła.Ale oddali zaległości ;-)
 
Joannn ja jak miałam wywoływany poród to dostawałam zastrzyki i cały poród trwał 15 minut, mam nadzieje ze i u ciebie pójdzie tak szybko:-)
 
reklama
Do góry