reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dziewczyny ale ja zawsze jak na konto to około 6 kazdego miesiąca dopiero dostaje:-)
ja zawsze dostaje w pierwszy wtorek miesiaca:-)przynajmiej dostawałam............ale moja sasiadka juz dostała przelali jej po 12 ja musze podejść do bankomatu,pierwszy raz tak mi sie zdażyło,już dosyłałam im wszystkie potwierdzenia ze tu jesteśmy w ciagu tych 21 dniiiii.....i było ok wiec nie wiem sprawdze pózniej najwyzej bedziemy dzwonic:-)ale grzeje..............uffffffffffffffffff wczoraj bylismy na plazy ale dzis juz chyba nie damy rady:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do tego słonka to mam plecy spalone i nawet nie wychodze do ogrodu, dzieci tez spieczone całe i wolą w domu siedziec;-)
 
Asienka- tak ten wozek jest super dla niemowlaka wlasnie. Ja tez go mam :-) Bardzo wytrzymale i nie zdarzaja sie zwroty. Takze jest to napewno dobry wybor.

Bo mieliśmy zamawiać wózek z Polski, ale to trochę słabo kupować właściwie kota w worku, bo na razie nie możemy lecieć do Polski:-):-(. Jest też opcja, że można kupić z drugiej ręki, ale mąż mówi, że za te pieniądze to lepiej tutaj coś poszukać i ten Graco właśnie nam najbardziej przypadł do gustu.

A my dzisiaj po pierwszej wizycie w Rotunda Hospital:-), nawet szybko poszło:-). Tylko normalnego skanu mi nie zrobili, bo nie było komu tego zrobić, tylko taki ogólny, na którym słabo było widać, ale M rączki dojrzał:-), waga i wzrost zgodna z tygodniem ciąży. Termin zostaje na razie na 8 października. Skan ciążowy mam dopiero w poniedziałek i sama na niego jadę:-(, bo M na razie nie może wziąć więcej wolnego. A myślałam, że dzisiaj już się pochwalę, co mi rośnie w brzuszku, ale nic uzbrajam się w cierpliwość:-):-):-).

Misia a Ty bądź nadal dzielna i informuj nas co z A.

Gorąco dzisiaj straszne, ale nie mogę się wystawiać na razie na słońce, bo mnie za bardzo przypiekło.
 
Misia-będzie ok myślę że tą wrzody bo mój wuj też tak miał i jest wszystko ok,:tak:dziś dostałam czek na potrzeby ciążowe w końcu:-D:-) i wywalczone moternity w sobotę :tak:A co do wózka to też kupiliśmy przez allegro Graco ale ten wkład w środek jest tak do 2miesięcy (SPRAWDZONE):tak:buzka
 
Witajcie.
Niedawno przprowadzilam sie do Newbridge i strasznie mi sie tu podoba :-) O wiele bardziej niz w Dublinie :tak:
Nie znam tu jednak prawie nikogo!!! No dobra - wlasciwie to nie znam tu jeszcze ani jednej osoby!!! :szok: Jestem w 8 miesiacu ciazy, stad ten moj apel do "ciezarowek" i mlodych mam, moze zechcialybyscie poklikac na gg a moze nawet kiedys spotkac sie na pogaduchy? Wiem, ze jest to dziwny sposob zawierania znajomosci i nigdy z takowego do tej pory nie korzystalam, ale moze warto sprobowac?
 
Misia hop hop.
Jak się ma Aaron?

Ja tak jak Julia dostaję w drugi wtorek miesiąca i jak Bank Holiday to w sobotę.

Ja wystawiłam chłopakom basen na dwór,nalatałam się z 10 wiadrami a starszak woli się bawic klockami lego od Misi (są rewelacyjne Misia ;-) ) młodszy śpi :eek::eek:

Dzieciaki mimo,że smarowane kremem spieczone poliki mają i wysypkę od słońca :crazy:

Witaj kotecek.Chyba żadna nie jest z Newbrigde :sorry:
 
Witajcie:-) Mało mnie tu ostatnimi czasy. Zdążam tylko poczytać co u Was, a na pisanie już brakuje czasu:sorry: Ostatnio pogoda nas rozpieszcza:-D Piękne i słoneczne lato w końcu:tak: Więc ciągle gdzieś jeździmy, albo siedzimy w ogródku. Victor biega w samych kąpielówkach i pluska się w basenie. Cały grajdołek na ogródku:-D Ale to dobrze, bo już myślałam, że nie skończy padać tego lata;-)

Wtedy kiedy jest Bank Holiday pieniążki są już w sobotę na koncie.I u nas zawsze tak jest ;-):-)
U nas też:tak:

Witajcie.
Niedawno przprowadzilam sie do Newbridge i strasznie mi sie tu podoba :-) O wiele bardziej niz w Dublinie :tak:
Witaj:-) Ja w Newbridge nie mieszkam, ale jakieś 7km od niego i bywam tam na zakupach tak z 2 razy w tygodniu;-) Problem tylko taki, że bardzo możliwe, że za ok. miesiąc przeprowadzimy się do Portlaoise, a to już trochę dalej:sorry:

Misia zdrówka życzę Twojemu A. i szybkiego powrotu do domu:tak: A Ty się nie stresuj, bo wszystko będzie dobrze:-)

Joann trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Maluszka, bo już lada dzień się spotkacie;-)

Miłego dnia:-)
 
witajcie mamuśki :-):-):-)
ja chciałam się tylko przywitac, pędzę spowrotem do ogródka, bo Majka w baseniku. ale superowe lato mamy, ufffff. fajowo.
ja to się ciesze z tego lata, bo w tym roku zaspałam z paszportami i jestem tu uziemniona na całe wakacje. męzol leci ze starszymi chłopcami do Polski, a ja tu koczuje, ale nie jest żle pogoda fantastyczna, - plecki pieką jak hol....era, ale i tak jest super :-):-):-)
 
Misia napewno wszystko bedzie ok,nie stresuj sie bo stres Ci teraz nie potrzebny.
Witaj kotecku!!
Ja mam okolo 20km do Newbridge-nie wiem dokladnie,ale jak jakas mamuska by sie jeszcze odezwala to spotkano moglo by byc:tak:

Co do rodzinnego to sprawdzalam w sobote i juz bylo na koncie:tak:

Joann a Ty jeszcze w dwupaku;-)..

och wysiedzialam sie na dworku ale w cieniu bo na sloncu juz nie moge rece mnie strasznie szczypia,bo zjaralam za bardzo i to nawet nie wiem kiedy?:eek:.
Ale fajnie sie zrobilo,czuje sie prawie jak w PL tylko mi jakiegos towarzystwa brakuje:baffled:.wszyscy znajomi pracuja.
Szkoda ze nie ma tu jakiejs mamuski,miala bym towarzyszke do kawki:tak:
Jak wyjde na droge to nawet jednej zywej duszy nie widze:baffled:
 
reklama
Misia hop hop.
Jak się ma Aaron?

Ja tak jak Julia dostaję w drugi wtorek miesiąca i jak Bank Holiday to w sobotę.

Ja wystawiłam chłopakom basen na dwór,nalatałam się z 10 wiadrami a starszak woli się bawic klockami lego od Misi (są rewelacyjne Misia ;-) ) młodszy śpi :eek::eek:

Dzieciaki mimo,że smarowane kremem spieczone poliki mają i wysypkę od słońca :crazy:

Witaj kotecek.Chyba żadna nie jest z Newbrigde :sorry:
ja tez tak zawsze dostawałam i nie wiem co sie stalo,moze przestali placic.........:no:czy mi sie juz cos pomylilo,,,,,dzis mieli placic rodzinne czy w nastepny wtorek ..........ANIECZKA???????????nie dostałam żadnego pisam ze zatrzymuja 4 miesiace temu odeslalam im pismo potwierdzajace ze tu jestesmy wiec bylo spoko,w tamtym miesiacu jesczcze dostalam nie wiem co jest,moze bank cos opuznia........
 
Ostatnia edycja:
Do góry