reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witajcie.
Niedawno przprowadzilam sie do Newbridge i strasznie mi sie tu podoba :-) O wiele bardziej niz w Dublinie :tak:
Nie znam tu jednak prawie nikogo!!! No dobra - wlasciwie to nie znam tu jeszcze ani jednej osoby!!! :szok: Jestem w 8 miesiacu ciazy, stad ten moj apel do "ciezarowek" i mlodych mam, moze zechcialybyscie poklikac na gg a moze nawet kiedys spotkac sie na pogaduchy? Wiem, ze jest to dziwny sposob zawierania znajomosci i nigdy z takowego do tej pory nie korzystalam, ale moze warto sprobowac?

Na gg możemy pogadać:-) czemu nie, masz podane w moim profilu jakbyś chciała, ale ja mieszkam w Rush, co. Dublin, więc raczej spotkanko by nie wyszło. A tak w ogóle witamy na forum:-)
 
reklama
gastone a gdzie mieszkasz?? masz bliskko do lahinch?
dzisiaj u nas to samo...
więc nie idę nigdzie zresztą za gorąco mi już....
Mieszkam w Ennis :-) Czesto jezdze Lahinch, nawet na wieczorny spacrek popromenadzie;-)
My dzisiaj troszkę siedzieliśmy na przydomowej plaży, mamy plaże prawie za domem. Trochę się spiekłam na ramionach i twarzy,

Mam pytanie do dziewczyn z Dublina. Gdzie kupowałyście swoje wózki, bo ja obeszłam wczoraj sklepy z centrum i w sumie nic ciekawego nie widziałam, same spacerówki praktycznie. W Smythsie były tylko dwa głębokie, ToY.... tak samo. W MotherCare był większy wybór, ale kolory :-(albo czarne albo czerwone.
Co sądzicie o wózkach GRACO.

Ja osobiscie nie przepadam za wozkmi graco, ale kwestia gustu.A co do innych marek, to zazlezy tez ile kaski chcesz wydac.Ja mam jane slalom - polecam goraco i Quinny Buzz (wozek ma swoich przciwnikow i zwolennikow - ja naleze do tych drugich.Wozek spakowany i czeka na drugie dziecko) quinny speedi.Quinny speedi bardzo polecam, wozek masywniejszy niz buzz,opcja z godlola i z fotelikiem.A w Mother care zawsze jak spodoba ci sie wozek moze sobie zamowic inny kolor.Oni tez czesto maja super przeceny Ja np trafilam na jane slalom z 500 euro na 250, wzielam odrazu :tak:
A to link do quinny speddi.Naprawde polecam.Gdybys chciala wiecej wiedziec o wozkach na forum gazeta.pl wpiszesz w wyszukiwarce i wszystko jest.Quinny speedi ostatni ma dobra cene, czesto sa wlasnie 55% przeceny w mothercare. Ponizej link akurat na ebayu ale tak tylko orientacyjnie.Gdybys chciala wiedziec cos wiecej wal smialo, jestem maniaczka wozkowa i wiem o wozkach bardzo duzo hihih Powiem ci o plusach i minusach.
http://cgi.ebay.ie/Quinny-Speedi-Pu...wItemQQimsxZ20090522?IMSfp=TL090522146001r784
 
Ostatnia edycja:
Witam ja dzis na plazy i sie spiekłam i teraz cierpie bo mnie buzia piecze:)
ja dostałam CB wiec nie wiem czemu wy nie dostałyscie poczekajcie kilka dni i jak nie dost to trzeba zadzwonic/
pozdrowienia
 
Misia - trzymaj się! najważniejsze to nie poddawać się i myśleć pozytywnie, a wszystko samo się ułoży:tak:

Joann - fajnie, że masz ten sam wózek, co ja chcę kupić;-) byłam w Polsce w kwietniu i spędziłam z rodzicami chyba z godzinę w sklepie oglądają wózki - no i w końcu zdecydowałam się na ten Taco Jumper. tylko że ja wybrałam sobie z tymi większymi kółkami. i faktycznie są zwrotne i w miarę lekkie;-) aaa - a co do samolotu, to pytałam się na lotnisku w "okienku" Ryanair czy będzie to za darmo - powiedzieli, że tak. i spotkałam dziewczynę, która miała podobny wózek (wyciąganą gondolę i stelaż) i też powiedziała, że nic nie płaciła. więc miejmy nadzieję, że nie zmienią zasad :-D daj znać, jak zaczniesz go używać... ja mam jeszcze troszkę czasu, więc w razie czego zmienię koncepcję ;-)
 
Ja osobiscie nie przepadam za wozkmi graco, ale kwestia gustu.A co do innych marek, to zazlezy tez ile kaski chcesz wydac.Ja mam jane slalom - polecam goraco i Quinny Buzz (wozek ma swoich przciwnikow i zwolennikow - ja naleze do tych drugich.Wozek spakowany i czeka na drugie dziecko) quinny speedi.Quinny speedi bardzo polecam, wozek masywniejszy niz buzz,opcja z godlola i z fotelikiem.A w Mother care zawsze jak spodoba ci sie wozek moze sobie zamowic inny kolor.Oni tez czesto maja super przeceny Ja np trafilam na jane slalom z 500 euro na 250, wzielam odrazu :tak:


A to link do quinny speddi.Naprawde polecam.Gdybys chciala wiecej wiedziec o wozkach na forum gazeta.pl wpiszesz w wyszukiwarce i wszystko jest.Quinny speedi ostatni ma dobra cene, czesto sa wlasnie 55% przeceny w mothercare. Ponizej link akurat na ebayu ale tak tylko orientacyjnie.Gdybys chciala wiedziec cos wiecej wal smialo, jestem maniaczka wozkowa i wiem o wozkach bardzo duzo hihih Powiem ci o plusach i minusach.
eBay.ie: Quinny Speedi Pushchair + Dreami Carrycot Travel System (item 260414607104 end time 20-Jun-09 15:11:12 BST)

Właśnie się zastanawiałam, czy ewentualnie można inny kolor. Ten, co widzieliśmy miał kolor taki sobie:-), mi akurat qinny się nie podobają;-), chociaż ten link, co wysłałaś, trochę zmienił moje zdanie:-). Jakby coś, to będę pamiętać, do kogo się zwrócić:-);-)
 
Właśnie się zastanawiałam, czy ewentualnie można inny kolor. Ten, co widzieliśmy miał kolor taki sobie:-), mi akurat qinny się nie podobają;-), chociaż ten link, co wysłałaś, trochę zmienił moje zdanie:-). Jakby coś, to będę pamiętać, do kogo się zwrócić:-);-)

jasne ;-)

Misia kochanie, az mi sie lezka zakrecila w oku jak to wszystko przeczytalam.Mysle ze jest tu nas tyle , ze wszystkie bedziemy trzymac kciuki za Alana.Gdybym mieszkala blizej, moglabys liczyc na moja pomoc.Ale moge cie wesprzec tylko slowem, jednak masz dziewuszkikolo siebie i tak jak mowily wal do nich smialo bo trzeba sobie pomagac a my sie martwimy o ciebie, bo stres nie wskazany w twoim stanie.Trzymaj sie cieplutko :happy:
 
Ciao dziewczynki!
Strasznie mi milo tak czytac te wszytskie mile slowa od was...Dzieki wielkie:tak::-)

Dzis byl wyczerpujacy dzien. Z rana troche posiedzialam na dworze, czekajac na rodzicow Aarona. Spiieklam troche ramionka nawet:zawstydzona/y:

Jak tylko przyjechali pojechalismy do szpitala. Z Aaronem nieco lepiej. Lekarze podejrzewaja, ze doszlo do naderwania zoladka. Robili mu rentgena, nie widac zadnych zbiorow krwi. Jutro rano bedzie mial gastroskopie, zeby sprawdzic co i jak. Biedak juz drugi dzien gloduje, ale jutro po tej gastroskopii juz chyba bedzie mogl cos jesc. Ma bardzo duza niedokrwistosc i ciagle jest gorzej. W zwiazku z czym jest bialy jak sciana. Zoladek boli go ale juz tylko przy przelykaniu, kaszlu albo czkawce. Generalnie nie jest najgorzej. Jutro tak naprawde dowiemy sie wiecej. Ja znioslam ten dzien gorzej. Jazda samochodem w ten upal...w ta i z powrotem...Caly dzien mam bolesne skurcze, brzuch twardnieje co chwila. Czasem nie moglam nawet isc tak mnie bolalo. Ale podejrzewam, ze to normalne skurcze przepowiadajace. Upal napewno nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Spuchnieta jestem jak balon:szok: Na dodatek mialam kiepska noc, nie moglam spac, ciagle sie budzilam i szukalam Aarona w lozku...:-( Mam nadzieje, ze juz jutro bedzie ze mna...a raczej z nami. Nawet koty za nim tesknia. Strasznie miaucza!! Milo, ze jego rodzice przyjechali...dotrzymuja mi towarzystwa. W domu od razu weselej. :-)
 
ja tez tak zawsze dostawałam i nie wiem co sie stalo,moze przestali placic.........:no:czy mi sie juz cos pomylilo,,,,,dzis mieli placic rodzinne czy w nastepny wtorek ..........ANIECZKA???????????nie dostałam żadnego pisam ze zatrzymuja 4 miesiace temu odeslalam im pismo potwierdzajace ze tu jestesmy wiec bylo spoko,w tamtym miesiacu jesczcze dostalam nie wiem co jest,moze bank cos opuznia........
Nie kochana.W sobotę szalałam na zakupach za pieniądze z CHB :sorry::sorry:
 
reklama
Do góry