reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wiec na wczesniejsza prosbe podaje miejcowosc gdzie sie dogrzewalismy to Torremolinos(Benalmadena miejscowosc obok tez piekna;-)) jakies 9 km od lotniska Hotel La Barracuda przy samej plazy z basenem i kortem tenisowym. Hotel organizuje wieczory z muzyka, wystepy flamenco.
W okolicy znajduje sie kilka parkow wodnych, rezerwat krokodylii i wiele innych atrakcji dla calych rodzin. A dla lubiacych zwiedzac blisko na Giblartar a z tamtad mozna zrobic sobie wycieczke do Maroka. Wiec jak tylko macie okazje polecam. Sa nawet male markety z ang-irl zywnoscia, Dunnes jak ktos bedzie bardzo tesknil;-):-)
Dobra koniec tych rekomendacji jak ktos zainteresowany to poszukajcie ofert na www.booking.com na pewno cos was zainteresuje.
Milych poszukiwan.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale Wam zazdroszcze, ja w tym roku zaspałam z paszportami, mamy termin na 13 lipca żeby dopiero złożyć wnioski, a tylko w lipcu mój mężol ma urlop płatny, tak więc on leci do polski z chłopakami a ja z Majką i Maxem zostajem,y tu, buuu
chociaż i tak nie chcę lecieć do polski mi się mażyła majorka w tym roku, moze jeszcze we wrześniu.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Mikimauro nic sie nie martw bo ja też zostaję na straży, nikt mnie już nie póści z takim brzuszkiem a autkiem to nawet do Dublina to dla mnie wyprawa bo co 10min chce mi sie siku:-D:-D:-D
 
wiecie co hotele znajdzie sie nawet tanie ale bilety lotnicze to ok 1000e na 3 osoby masakra a zaznacze ze chodzi mi o okres wakacyjny,mam wolne na poczatku lipca ale ceny wlasnie biletow mnie przerazaja:-(liczymy jeszcze na last minute ale zobaczymy.czy ktoras z was jechala z biura podrozy na wlasnie last minute?jak to jest cenowo czynaprawde taniej to wychodzi?
 
My byśmy chcieli może w sierpniu się do Polski wybrać, ale na razie tylko myślimy:-). Potem do samolotu mnie nie wpuszczą:-).
Na pewno będziemy się starać pojechać na święta Bożego Narodzenia już z dzidzią, tylko nie wiemy, czy dostaniemy paszport na wtedy, kiedy zabukujemy bilety, bo przecież wcześniej trzeba to zrobić jakiś czas. Czy któraś z Was mogłaby mi podać adres do polskiej ambasady lub konsulatu, bo chciałabym się dowiedzieć, jak długo czeka się na paszport. Dzidzia urodzi się prawdopodobnie 10 października to może zdążymy przed połową grudnia.
 
A ja na wakcje wybieram sie dopiero poza sezonem.Raz ze moj mezu w sezonie trzepie sluby bo jest fotorgraefem, wie cnaprwd eniegdy nie mialam wakacji w sezonie a dwa zawsze taiej poza sezonem.Mysle gdzies o przelomie wrzesien - pazdziernik.
 
my byśmy chcieli może w sierpniu się do polski wybrać, ale na razie tylko myślimy:-). Potem do samolotu mnie nie wpuszczą:-).
Na pewno będziemy się starać pojechać na święta bożego narodzenia już z dzidzią, tylko nie wiemy, czy dostaniemy paszport na wtedy, kiedy zabukujemy bilety, bo przecież wcześniej trzeba to zrobić jakiś czas. Czy któraś z was mogłaby mi podać adres do polskiej ambasady lub konsulatu, bo chciałabym się dowiedzieć, jak długo czeka się na paszport. Dzidzia urodzi się prawdopodobnie 10 października to może zdążymy przed połową grudnia.
mi pani powiedziala ze na paszport dla dziecka czeka sie 2 tygodnie;)najpierw trzeba tam zadzwonic i sie umowic :-)
 
My byśmy chcieli może w sierpniu się do Polski wybrać, ale na razie tylko myślimy:-). Potem do samolotu mnie nie wpuszczą:-).
Na pewno będziemy się starać pojechać na święta Bożego Narodzenia już z dzidzią, tylko nie wiemy, czy dostaniemy paszport na wtedy, kiedy zabukujemy bilety, bo przecież wcześniej trzeba to zrobić jakiś czas. Czy któraś z Was mogłaby mi podać adres do polskiej ambasady lub konsulatu, bo chciałabym się dowiedzieć, jak długo czeka się na paszport. Dzidzia urodzi się prawdopodobnie 10 października to może zdążymy przed połową grudnia.

Kontakt:-);-)
 
Witam wszystkie mamy :)

Jestem mama 5 miesiecznej Blaneczki i mieszkamy w Galway na Salthill.

Musze przyznac, ze czytam wasze forum od blisko roku, ale jakos nigdy sie nie zlozylo abym cos napisala.

Dziewczyny mam pytanie: Otoz od 29.06 wracam do pracy i szukam opiekunki dla corki. Moze byc to osoba, ktora by do nas przychodzaca, jak i mama chcaca sobie dorobic. Nie ukrywam, ze ze wzgledow lokalizacyjnych Salthill bylo by najlepsze.
Poszukuje kogos od 3,5dnia do 5 dni w tygodniu. Weekendy wolne, bank holidays - rowniez + jeden dodatkowy, ruchomy dzien w tygodniu. W godzinach: od ok 7:45 do 16:45.

Jesli, ktoras z was mogla by poratowac, bylabym wdzieczna.

Pozdrawiam
Malgosia
 
reklama
witajcie laski
w koncu mamy slonko i pogode ..hehe ciakawe jak dlugo..ale napeno ide z dziecmi na spacer i na plac zabaw...huuuraaa...w koncu nie pada ..tfu tfu

Witam wszystkie mamy :)

Jestem mama 5 miesiecznej Blaneczki i mieszkamy w Galway na Salthill.

Musze przyznac, ze czytam wasze forum od blisko roku, ale jakos nigdy sie nie zlozylo abym cos napisala.

Dziewczyny mam pytanie: Otoz od 29.06 wracam do pracy i szukam opiekunki dla corki. Moze byc to osoba, ktora by do nas przychodzaca, jak i mama chcaca sobie dorobic. Nie ukrywam, ze ze wzgledow lokalizacyjnych Salthill bylo by najlepsze.
Poszukuje kogos od 3,5dnia do 5 dni w tygodniu. Weekendy wolne, bank holidays - rowniez + jeden dodatkowy, ruchomy dzien w tygodniu. W godzinach: od ok 7:45 do 16:45.

Jesli, ktoras z was mogla by poratowac, bylabym wdzieczna.

Pozdrawiam
Malgosia

witaj.. rozgosc sie i pisz duzo :tak:
widzisz szkoda ze nie mieszkam na salthill a jeszcze tak niedawno tam mieszkalam...strasznie tesknimy za tym miejscem wiec niemowione ze nowu wrcimy na salthill..hehe ale niewiadomo jeszcze..
gdybym mieszkala tam teraz napewno zajelabym sie Twoja cocia
 
Do góry