reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanka gratulacje, witam nowe osoby na forum:)
Misia zgadzam sie z tym co napisałas o GRUPIE polaków trzeba dobrze czytac posty i nie brac ich do siebie:) Ha i drabine ja mam ale chyba za pózno..:)

Anieczka ja tez sie podpisałam:)

Frog witaj w koncu sie pokazałas!!!

Znajomi wczoraj do nas przyjechali pogoda średnia bylismy na urodzinach do pozna a dzis zabralam ich do siebie do hotelu na mega śniadanie dostalam zniżke oczywiscie:)
Teraz odpoczywamy i jest fajnie tylko słonca brakuje:(

pozdro
 
reklama
kamcia tak zachęcasz że jak tylko będe w okolicach Galway to obowiązkowo wpadne do Twojego hotelu na pyszną kawę i coś słodkiego:)) mniam mniam
 
Hej
A u nas cieplutko,słonecznie.Ptaszki śpiewają i zaraz chłopaki moje wezmą się za koszenie trawniczka.W końcu landlord dostarczył kosiarkę....po 1,5 roku proszenia się :-D
Chciałabym kota miec,ale się nie zgodził.Powiedział,ze pies ok,ale nie kot.A ja chce kotaaa :angry:

Frog fajowo,ze już jesteś.O jakiej Maladze piszesz? Jakieś wakacje? ;-)

Barmanka widziałam Wasze zdjęcia ;-) Śliczny synuś :tak:
Kamcia ale masz dobrze.Śniadanko w hotelu.:-)

Nooooo czy ja mówiłam,że świeci słoneczko? :szok:
Ludzie ale kłamczucha ze mnie :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie

Nooooo czy ja mówiłam,że świeci słoneczko? :szok:
Ludzie ale kłamczucha ze mnie :wściekła/y::wściekła/y:
oj nieladnie ..nu nu..hehe taka duza a klamie:-D

u nas no pogoda cudownie irlandzka..a jakzeby inaczej...moj Al juz w glowe dostaje a ja razem z nim...mloda w koncu spi a mlody juz z nudow tak wymysla ze sok...duzy w lozku spi..bo jakies chorubsko go chyba lapie..wrrr...

i co tu robic w taki dzien..moze duzego wyciagne do bussy bee.. aby maly wyszalal sie ...

Barmanka gratuluje pokaznego synka

Kamcia..no no..nieladnie tak..ukrywac taki majatek..mieszkasz sobe w domku a Hotel wlasny masz...osz ty..hahahha
no to teraz wiemy gdzie spotkanka bedziem robic w taka pogode u Kamci w hotelu ..hihi duzo miejsca ma
 
Ostatnia edycja:
didi he he a zobacz Kamci hotel i zniżki ma. :cool2:
Ale ja wiem wiem.Żeby znajomi z lodówki nie wyżerali zabrała ich do hotelu ;-):-D:-D:-D:-D
Mąż zajął się rosołkiem,ale chyba pogonię go do kosiarki bo słońce wyszło.Trzeba się spieszyc :-D:-D
 
Ciao dziewczynki!
No ja po prostu zwariuje z ta pogoda. Akurat teraz kiedy Tato przyjechal i chcialoby sie gdzies pojsc na spacer czy cos..
On sam zalamany. We Wroclawiu 24 stopnie, pelne slonce. Wczoraj wieczorem z troska w glosie zapytal mnie 'No i co corciu, dobrze Ci sie tu zyje? Tak bez slonca, w deszczu? Ludzie potrzebuja slonca zeby zyc....':-D Totalnie sobie nie wyobraza jak wygladaja dni kiedy jest taka pogoda. Stwierdzil, ze nie dziwi sie, ze Irlandczycy sporo pija:-D
Chciałabym kota miec,ale się nie zgodził.Powiedział,ze pies ok,ale nie kot.A ja chce kotaaa :angry:
A to ciekawe Anineczka!! A w czym kot moze byc gorszy od psa? Kot zdecydowanie czystrzy i mniej upierdliwy. Moze Twoj Landlord nie lubi kotow?

Kamcia- Ty nam moze kiedys zorganizujesz jakies spotkanko w tym Twoim hotelu co?? :-D Najemy sie napijemy...ze znizka:-D
 
Misia rozbawił mnie Twój tata,z tym piciem :-D:-D:-D
Ale fakt,faktem czasem doła można dostac od tej pogody,wiem jak Twój tata się czuje.Mi wystarczyło 1,5 miesiąca w Polskim ciepłym słońcu by byc później osowiała i skapcaniała jak tutaj przyjechałam.Ale to kwestia przyzwyczajenia :tak: Po 2 tygodniach było już ok.

Misiu nasz landlord boi się o skórzane kanapy :angry:
Wiem,ze koty są czystsze i bardziej zorganizowane w życiu :-D
Psa nie chce.Miałam tutaj Jacka Russela i podziękował :baffled:
 
Misia dobry jest Twij tata:-D.
A tak szczerze to ja czasami mam dosc tej Irlandii ze wzgledu na pogode.
Chciala bym zeby bylo wiecej sloneczka,a nie ciagle deszcz:baffled:
Juz drugi dzien siedze z malym w domu,a on nie chce spac tylko sciemnia,albo spi 5min i sie budzi i tak w kolko
 
reklama
Do góry