reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej u nas pomału do przodu :tak:
dzis byla polozna Emcia wazy 3750g :-) ladnie przybrała a ma dopiero 5 dni, no ale ciagle na cycu, wiec nie ma sie co dziwic

Ewelcia a nie mozesz malego na ogrodek wystawic, przykryc folia, ja juz nie moge sie doczekac pierwszego spacerku
Tak sie ciesze, ze mam juz porod za soba :tak:
 
reklama
Moniadan tez o tym pomyslalam ale wlasnie zasnal jakies 10min temu na macie mam nadzieje ze pospi dluzej:tak:.
W dzien czasami rece mu nie pozwalaja zasnac bo ciagle sie nimi bawi albo pcha do buzi,a jak go przebieram to tak smiesznie uklada dwie raczki na nozkach i podnosi do gory.

U nas mowili jeszcze tak "Pan Bog stworzyl niedziele zeby wypic po kosciele":-D:-D:-D
 
Ładnie sie polewacie ze mnie ja poprostu chciałam sie pochwalic znajomym moim miejscem pracy he ale sami pow że oni stawiaja normalnie full breakfast kosztuje 20 ale skasowali nas tylko po 10 a za dzieci nic wiec spoko a pojedlismy na maksa:) Wszyscy zadowoleni i pojedzeni zaraz jemy obiad pieczen zapiekne ziemniaki mniam sałatka i ciasto które wyjedli juz bo tak smakowało:)Wiec mimo pogody weekend udany:)

A spotkanko w moin hotelu jak najbardziej jak bedzie kiedys cake sale to wam napisze wczesniej..:)
A ta desrowa kucharka ma talent i nawet robi ciasta na zamówienie np za wysoki pyszny tort jakie smaki chcesz 25 $ wiec to jest mało moim zdaniem w byle jakiej piekarni wybulisz 20 za szit wiec jakby któras miala ochote to śmiało pomoge od razu mówie żebyscie nic nie spekulowały że nie mam żadnej prowizji hahah
Jutro mam tez wolne wiec sie moze gdzies spotkamy mamuski z Galway??
pozdro ide jeśc:)
 
szkoda że my się nie wyprowadzamy właśnie do Galway bo fajne babki tam są:) A tego cake sale to nie mogłam sobie podarować na same zdjęcia ślinka ciekła:) Kiedyś byłam na party z otckera a tam trzy namioty i same torty, prosili tylko żeby się częstować-wszystko za darmo bo to ileśtamlecie firmy, oczy by jadły ale żołądek już nie mógł, szepnęłam tylko do koleżanki:"i właśnie tk wyobrażam sobie niebo" :-D bo łasuch ze mnie nieziemski
 
WOW....Misia zostala opierniczona...:szok:.....a ja taka mila ciezarowka jestem;-)

No dobrze. zaczne tak:

Drogi Tato z Irlandii:
Sprobuj przeczytac moj post po raz kolejny, tym razem wooollnnooo i uwaznie....
Jesli juz to uczyniles, przeczytaj swoje odnosniki i jeszcze raz przemysl, czy zadales mi te pytania rozumiejac tresc mojej wypowiedzi. Z gory przepraszam Cie niezmiernie za nutke ironii, ktora teraz przez moje slowa przeplywa ale po prostu mam przeogromne wrazenie, iz nic a nic nie zrozumiales mojego posta:tak:.

Jezeli pracujesz w dyskotece w Galway (swoja droga moze sie znacie z moim A;-)), to NIE zaliczasz sie do grupy Polakow, ktora opisalam. Dlaczego? Bo dokladnie zaznaczylam, iz pisze o Polakach, ktorym sie nie nalezy, a wyciagaja lape. Opisalam np. takich co wrocili do kraju i przed urzedem Irlandzkim udaja, ze nadal tu sa. Jasna sprawa, ze skoro mieszkasz w Irl 4 lata i sobie pracujesz, jestes z krajem jakkolwiek zwiazany...no to luzzz...nalezy Ci sie jak psu micha. :-)

Po drugie- nie spotkales sie z agresja ze strony Irlandczykow- no to super! Ja tez sie nie spotkalam osobiscie, co nie znaczy, ze jej nie ma. Swiadcza o tym przezycia niektorych osob, artykuly w internecie (nawet wkleilam linka):-)


Nastepnie- Ja nigdzie nie powiedzialam, iz uwazam, ze powinnismy wszyscy wracac do Polski bo zabieramy prace Irlandczykom. Powiedzialam jedynie, ze sie im nie dziwie, iz maja czasem takie odczucia, bo rozumujac logicznie tak to wlasnie z ich perspektywy moze wygladac.
Zgadzam sie, iz jestesmy w Uni i mozemy pracowac gdzie chcemy i byc traktowani rowno- oczywiscie masz racje. Nigdzie nie napisalam, ze uwazam inaczej.
Po urodzeniu dziecka bede kozystac w pomocy socjalnej ale tylko i wylacznie dlatego, ze na nia ZAPRACOWALAM. Nie dlatego, ze oszukalam urzad w jakikolwiek sposob. Mam nadzieje, ze rozumiesz, iz totalnie przeinaczyles moje slowa.
Jeszcze raz powtorze wiec, iz wyrazilam opnie o grupie polakow..GRUPIE...ktora jest nieuczciwa i oszukuje. Zreszta nawet w poscie napisalam, ze to co pisze jest generalizacja.
Ehh...
Co do osadu, jakoby irlandczycy bardziej robili Socjal, niz my no to...generalnie wkleje emotke o taka;:-D
Musze to powiedziec mojemu A....bo on nawet nie wiedzial gdzie jest siedziba socjala....dzwonil do kolegow...ale oni tez nie wiedzieli....Jak znajdziesz mi Polaka, ktory nie wie, to moze sie z tych slow wycofam:-)

A wogole to witamy na forum:-) Mam nadzieje, ze jako Tatus bedziesz tu z nami pisal i wtracal ciekawe uwagi:-)

Misia
brawo za piekna odpowiedz.Najgorzej jest jak ktos czyta zdawkowo i nieuwaznie a potem zuca sie z krytyka.Ja tez bralam zasilek, ale tez tylko dlatego ze mi sie nalezal bo juz troche czasuw irlandii spedzilam i pracowalam.A ze dzieckiem w domu siedze wiec dlaczego nie? Ale co do oszustow , ktorzy siedza w Pl i doja z Irl jak moga to sie nie wypowiem bo kazdy sie domysli co mysle.Znam nawet kilku takich ze swojego miasta.Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.:no:
 
Ale dzis mamy dzien caly dzien leje:no:

Co do pogody to tragedia, polowa maja a tu ciagle deszcz:shocked2:
Anineczka tak ta Malaga,w sumie to miejscowosc pod Malaga to krotki urlop bo juz dostawalam klaustrofobii od ciaglego przebywania w budynkach przez ta deszczowa pogode.
A tam slonce, za oknem piekna plaza, niebieskie czysciutkie morze i promenada pelna turystow,az sie chcialo zyc.:-D:-D:-D A do tego tanio i kolorowo i pelen relaks.
Najgorszy okazal sie powrot bo odchorowalismy go pod kolderka przesypiajac caly bozy dzien, masakra.:-:)baffled:

Kamcia dobrze wiedziec do kogo dzwonic w sprawie tortu bo tu rzeczywiscie ciezko trafic na dobry nie mowiac juz o pysznym.
 
Ale dzis mamy dzien caly dzien leje:no:

Co do pogody to tragedia, polowa maja a tu ciagle deszcz:shocked2:
Anineczka tak ta Malaga,w sumie to miejscowosc pod Malaga to krotki urlop bo juz dostawalam klaustrofobii od ciaglego przebywania w budynkach przez ta deszczowa pogode.
A tam slonce, za oknem piekna plaza, niebieskie czysciutkie morze i promenada pelna turystow,az sie chcialo zyc.:-D:-D:-D A do tego tanio i kolorowo i pelen relaks.
Najgorszy okazal sie powrot bo odchorowalismy go pod kolderka przesypiajac caly bozy dzien, masakra.:-:)baffled:

Kamcia dobrze wiedziec do kogo dzwonic w sprawie tortu bo tu rzeczywiscie ciezko trafic na dobry nie mowiac juz o pysznym.
kochana a jakies namiary na miejsce w ktorym bylas? Szukamy przyjaznego miejsca na pobyt z 3 latkiem ktory jest urwipolkiem :baffled:
 
reklama
ale Wam zazdroszcze, ja w tym roku zaspałam z paszportami, mamy termin na 13 lipca żeby dopiero złożyć wnioski, a tylko w lipcu mój mężol ma urlop płatny, tak więc on leci do polski z chłopakami a ja z Majką i Maxem zostajem,y tu, buuu
chociaż i tak nie chcę lecieć do polski mi się mażyła majorka w tym roku, moze jeszcze we wrześniu.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry