reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No miska zbiera Ci się tutaj :evil::-D
A podpisałaś petycję? Ha?

W poniedziałek jest dzień wysyłania pieluch do Premiera :evil:
Miśka wyślę Ci jedną byś nie musiała całej paczki kupowac :cool2::oo::-D
Zaraz jak znajdę adres do premierka To wstawię.
Wszystkie punkt 9:00 stawiac się na pocztę :-D:-D
Brian Cowen
Dail Eireann,
Leinster House
Postcode: Dublin 2 City: Dublin
Country: Ireland
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie po dlugiej nieobecnosci:-), no coz jakos tak wypadlo ze moj kompik ciagle u pana S w naprawie a to juz jakis mies. no i musze powiedziec, ze zaczynam sie niecierpliwic.

Wielkie gratulacje dla Moniadan i Barmanki i ich maluszkow. Oby zdrowo rosly.

Witaj Andzulina widze ze jednak udalo ci sie nas znalezc. Mam nadzieje ze sie u nas zadomowisz;-):-D

Misia chyba udalo ci sie juz zlapac dech, bo po ostatnim twoim poscie az mnie go zabraklo:-D. Skoro udalo sie juz twojemu tacie zamontowac ta antene to zycze udanego wieczorku a tacie pobytu pelnego wrazen;-).

Fajnie znow was poczytac. Postaram sie czesciej tu zagladac jak tylko bede miala sposobnosc.

Spokojnej nocki dziewczyny:-):-):-)
 
Anineczka- ano podpisalam petycje, podpisalam:tak::-)

Frog- no nareszcie wrocilas do nas!! Juz sie zastanawialam nawet co sie z Toba dzieje. Dech juz zlapalam..choc pewnie bliska bylam porodu..haha:-D No ale w sumie fajnie tak..troche adrenalinki. Dopoki dyskusje na poziomie to ja moge tak do rana:-)
 
W sumie Misia to nic takiego po prostu proza zycia, zepsuty kompik no i wypad do Malagi troszke mnie od was odciagnal. Postaram sie czesciej tu zagladac bo widze ze sie zrobilo tu tloczno-oczywiscie w dobrym znaczeniu tego slowa.
Teraz przygotowuje autko do przegladu - sprostowanie do re-testu i jak to zalatwie to mam lajcik. Na szczescie to tylko mala kosmetyka. ;-):-)
 
Witam kobiety w nie deszczowy dzień jak na razie:tak:spać nie mogę zjadłam śniadanie i piszę bo co tu robić jak cisza w domu :-Ddziś moje samopoczucie leprze niż wczoraj choć magnez sobie zażyłam ale dzień długi przed nami :angry:21mam wizytę w szpitalu ciekawe co powiedzą po dotykają mnie ręce Kaspirowskie i wszystko będę wiedzieć pa miłego dnia
 
21mam wizytę w szpitalu ciekawe co powiedzą po dotykają mnie ręce Kaspirowskie i wszystko będę wiedzieć pa miłego dnia
:-D:-D:-D Emilii ja też mówię że chodzę nie na wizytę tylko na dotyk magicznych rąk:-):-):-) I tak samo spać nie mogę, ech my ciężarne to się mamy, a może jakiś flmik mała co? Watch-Movies-Links.net i jakoś czas poleci, albo w końcu zaśniemy hihi
 
Dziewczyny mam pytanie;-)
nie wiecie czy w Irlandii jest coś takiego jak dofinansowanie do żłobka, przedszkola albo czy są jakieś państwowe??
Chciałabym wysłać syna do jakiegoś przedszkola bo wogóle nie ma kontaktu z rówieśnikami:-(
 
kizi wiem że jest propozycja aby od przyszłego roku były darmowe tak jak mają w uk, ale z dofinansowaniem nie mam pojęcia, na pewno dziewczynki Ci pomogą
 
Dziewczyny mam pytanie;-)
nie wiecie czy w Irlandii jest coś takiego jak dofinansowanie do żłobka, przedszkola albo czy są jakieś państwowe??
Chciałabym wysłać syna do jakiegoś przedszkola bo wogóle nie ma kontaktu z rówieśnikami:-(
Early Childcare Suplement było dofinansowaniem dla rodzin na tzw.childcare.
A teraz to już wiadomo,ze zabiorą.Poszukaj w temacie sprawy socjalne,tam pisałam o przedszkolach od 2010 roku ;-)
 
reklama
Do góry