reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej dziewczyny..przepraszam ze zakłócam pogawedki..ale moze mogłybyscie mi pomoc..mam pytanko...wiecie moze gdzie w Galway irlanczyk moze dostac zaswiadczenie o stanie cywilnym...pytam bo kolezanka bedzie brac slub cywilny.. z irlandczykiem była w biurze w Galway gdzie bukuje sie termin slubu i babka wysłala ich az do Dublina:szok:
Nie wieze ze w Galway niema jakiegos urzedu w ktorym mozna taki paier dostac:confused:
Bede bardzo wdzieczna za jakies info jesli ktos sie orientuje..z gory dziekuje i pozdrawiam:tak:

Witam!!

Elus juz znalazlam ale wielkie dzieki!!! Mamy trooszke problem z moim irolkiem ale mam nadzieje ze juz bedzie z gorki ;))
Jesli ktos kiedykolwiek szukal by informacji o slubie irlandczyka w np polsce podaje stronke gdzie mozna wszystkie informacje znalesc na ten temat.
Niestety mowili prawde tylko dublin wydaje takie papierki

a oto link
The General Register Office - Getting Married
temat nr 3.2

A co do porodu w Galway...ja jestem bardzooo zadowolona z opieki!!! Nie moge zlego slowa powiedziec!!!! Mam synka 9 miesiecy ktory urodzil sie w galway. Wszystko przebieglo tak jak byc powinno..
Pozdrawiam!!!!
 
hej Dziewczynki, jestem pierwszy raz na tej stronce - koleżanka mnie namówiła:) słyszałam, że można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy - bardzo się cieszę:)
aaa - mieszkam w Oranmore (a w Irl od 3 lat...) Pozdrawiam gorąco!!!
 
Barmanka, GRATULACJE!!! Jaki porządny mężczyzna wow, 4.4 kg , mamcia spisałaś się na medal!!! Słodkiego życia Marcelku:)

Fajnie tez że mam tutaj przybywa:)Witaj Andzulina:)
 
Barmanka gratuluje!!!!



A jajka jak zoledzie:-D:-D:-D

:-D:-D:-D
Gartuluje syneczka, oj bardzo duzy synek...

Moj miala miesiac jak tyle wazyl;):-)ale urodzil sie 2854g
Moj wazyl tyle jak mial prawie dwa miesiace a urodzil sie z waga 2380 :-)
hej Dziewczynki, jestem pierwszy raz na tej stronce - koleżanka mnie namówiła:) słyszałam, że można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy - bardzo się cieszę:)
aaa - mieszkam w Oranmore (a w Irl od 3 lat...) Pozdrawiam gorąco!!!

Witaj no0wa foremko.:-)
 
dzięki Dziewczyny :) a przy okazji - bo zapomniałam dodać na początku - jestem w 26 tygodniu ciąży, termin mam na koniec sierpnia. Może jest wśród Was któraś z podobnym terminem?
 
Barmanko Gratulacje

A powiedz miałaś to cc?
Duży syncio :-)

Witamy nowe koleżanki :tak:

U nas pogoda do bani.Padłam po południu na drzemkę to słonko świeciło,jak się obudziłam tak leje.
 
reklama
Barmanko Gratulacje

A powiedz miałaś to cc?
Duży syncio :-)

Witamy nowe koleżanki :tak:

U nas pogoda do bani.Padłam po południu na drzemkę to słonko świeciło,jak się obudziłam tak leje.

Chyba raczej nie miala cc bo wyszla po 12 godzinach, a po cc nie wyszla by tak szybko.
 
Do góry