reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień doberek.Mam troszke czasu zeby nadrobic zaległości na BB.U mnie też wysprzątane,obiadek prawie gotowy i pije drugą kawkę.Maluszek spi więc korzystam z okazji;-)
AsienkaM1986 dziwny wirus,raz jest raz go nie ma hmm.
GLIWA MEWY:-D:-D:-D:-D:-D:-D
FiFi09 najważniejsze,że maluszek juz lepiej się czuje.;-)
Wichurka Burak z tego szefa:no:Wypoczniesz troszkę na tym zwolnieniu,należy Ci się:tak:Miłego w kinie;-)
AndziaB ja miałam tak z zapachami do 4 misiaca jakoś:tak:
anusienka1986 u mnie tez przez ostatnie dni mam tysiac spraw na głowie i brak czasu .Pogoda w dalszym ciagu mega;-)az człowiek sie lepiej czuje.Tez w taki sposób korzystam z wolnego czasu jak Ty heh sprzatając itp:tak::-)
Gdzie ten Tichonek????
Miłego dnia kobitki;-):-)
 
reklama
Witam :tak:

Piję sypaną kawkę bo mi się rozpuszczalna skończyła :sorry2:
Kiedyś za sypaną przepadałam,teraz jakoś mniej mi smakuje,no ale dobry rydz niż nic.:blink:

Niestety kiepsko się czuję,dopadł mnie jakiś wirus.Słabo mi.Jeremek też chory,oczywiście jednominutowa wizyta nic nie dała,nawet do gardła mu lekarz nie zajrzał,a młody chrypi aż dudni.A cyrki takie odstawia u lekarza,że ło matko.
Mam nadzieję,że do niedzieli się wykurujemy.
Najgorsze jest to,że nie mam siły na pakowanie :baffled:
Zaraz M przyjedzie z pracy to wyślę go po jakiś Lemslip.:sorry2:

Że też wy już macie posprzątane,ja ledwo co ustałam wczoraj przy żelazku.
A propo prasowania,nie cierpię,ale nie cierpię też pogniecionych i sztywnych ciuchów z suszarki.
W Irl.była suszarka bębnowa,dla mnie bomba,ciepłe,nie pogniecione ciuszki szły prosto na półkę,tutaj jej nie mam to i się przeprosiłam z żelazkiem :blink:
M ma zawsze tonę koszul do wyprasowania,ale na szczęście sam sobie je prasuje :rofl2:

Wichurko masz rację,korzystaj ile wlezie.Możesz przejść jeszcze na Health and Safety Leave,jeśli pracodawca nie jest w stanie zapewnić Ci właściwych warunków.Poczytaj o tym :tak:
 
witajcie

Fifi - to chyba Ty składałaś życzenia dla dziewczynek Gastone.... a dla Maxa????? Oni wszyscy mają w tym samym dniu urodzinki!!!

Miłego dnia!!!!!
 
Hej.Ja od rana na nóżkach,mój bąk rano wstaje.Ale za to w południe długo śpi.Wczesniej byliśmy juz na kawce:-)Obiadek sie piecze w piekarniku,dzis karkówka z warzywami.:tak:Okno jedno umyłam,a reszte nie dało rady bo płynu zabrakło.
Wichurko ale podły twój szef,odpoczywaj teraz i sie relaksuj.
Anineczko zdróweczka duzo.
AsienkoM dziwny ten wirus Zuzi....
Miłego Dzionka.
 
GLIWA Myjesz okna w ciązy???Ja słyszałam ,że podobno nie wolno,i sama tez nie myłam.;-):tak:
My własnie będziemy na spacerek wychodzić.Miłęgo popołudnia
 
reklama
Witajcie.Ja dzisiaj od 6 a nóżkach.Koleżanka ma zabieg dzisiaj w szpitalu ,a ja zajmuję się jej małą księżniczką.Jest słodziutka.Ma 3 miesiące
biggrin.gif
Będę miała okazje sie przekonac jak to jest dwoje małych dzieci.Oj nie lada wyzwanie
laugh.gif
Póki co mój maluszek śpi i księżniczka też,a ja narazie mam czas na kawkę
wink2.gif
Wieczorem napiszę,jak przezyję ten dzień heheh.Miłego dnia dla Was
yes2.gif
happy8se.gif
 
Do góry