reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wichurko lubię, ale tylko te maleńkie, czyli Ani i teraz drugiej córci, bo są małe i szybko idzie:-p:cool2:. Swoje i męża prasuję, jak muszę:-p. Poza tym staram się od razu prasować, jak tylko wyschną, bo jakbym miał taaaka stertę to bym wymiękła
AsienkoM daj koniecznie znać, jak po wizycie
 
reklama
A Nati to wpadla i wypadla ;) Milego spacerkowania, dzisiaj pogoda rzeczywiscie dopisuje wyjsciom na dwor :)

Ja wczoraj z moim poszlam na spacer, ale po 25 minutach tak mnie jakas kolka zlapala, ze az musialam sobie usiasc na przystanku i odpoczac ;) Potem jeszcze tez tylko 20 minut spacerek i do domu ;)

U mnie nie ma sterty ubran do prasowania, bo ja od razu wszystko na wieszak ;) A jak poatrzebuje miec wyprasowane, no to z wieszaka na deske ;) Marek koszule sobie prasuje codziennie przed praca, gdyby je mial wyprasowane trzymac w szafie to i tak bylyby po chwili wygniecione ;) A poza tym, gdybym miala 'kupke do prasowania' i liczyla ze Marek rachu ciachu wyprasuje to w szafach byloby po prostu pusto :D

Asienka z Zuzia juz bankowo czekaja w kolejce na swoja wizyte! Czekamy na wiesci!
 
Jestem, pani doktor powiedziala, ze to jakis wirus I jutro mam przyniesc mocz do analizy. Jak cos wykaze to zadzwonia I w tedy jeszcze badanie krwi bedzie. A jesli nic nie wykaze to w czwartek kontrola. Jesli plamy sie utrzymaja to w tedy badanie krwi albo dostaniemy skierowanie na oddzial zajmujacy sie wirusmi. Jedynie zapomnialam sie zapytac czy mozemy na dwor wychodzic.
Nati pogoda fajna na spacerki.
 
witajcie

Wichurka - ja prasowałam Kubusia rzeczy tak gdzieś chyba do 3-4 mies., ale pieluszki do 6 i wcale mi nie chodziło tak o odkażanie, tylko po prasowaniu rzeczy (ubranka i pieluszki) sa bardziej miękkie. A mój synuś cały czas zasypia z pieluszką i jak jest taka mięciutka, to jest przyjemniej niż taka szorstka jeździć sobie po buzi.
 
Mój Igorio dzis spał w dzień ponad 3godzinki,to jest spioszek :-)Po południu wyszliśmy na dwór i tak zleciał dzionek.Opryszczka mi wyskoczyła w trzech miejscach na ustach,wkurzona jestem taka:wściekła/y:Smaruje, mam nadzieje ze zejdzie szybko.
AsienkoM Igorek jak miał wirusa,to lekarz zabronił zebym z nim wychodziła na dwór.Tylko tez zależy jaki Zuzia ma.
Miłego wieczorku.
 
Witajcie wieczorową porą
biggrin.gif
U nas dzisiaj bardzo aktywny dzionek.W sumie spacerowaliśmy jakieś 4 godziny w ciągu dnia
yes2.gif
happy8se.gif
Mężuś wrocił wcześniej z pracy więc trzeba korzystac
yes2.gif
Jutro na zakupy się do centrum wybieramy,chce jakiś bezrękawnik kupić małemu na wiosnę.Widziałam taki fajny w Zara:tak:w żółtym kolorze:tak:
AsienkaM1986 pogoda u nas przepiękna na spacerki.Zdrówka dla maluszka:tak:
GLIWA ale śpioszek z Igorka.Ale przynajmniej masz czas dla siebie by odpocząć;-)
Wichurka Teraz wpadłam na dłużej bo wkońcu mam czas:-Dja też uwielbiam prasować ,Adriankowi do dziś dnia prasuję ciuszki i zresztą nam też:-)
Miłego wieczoru:-)
 
Asienko juz wczoraj przeczytalam o Zuzi, zycze szybkiego powrotu do zdrowka! Ja dzisiaj tez z moczem w torebce ;)

Slyszalam wlasnie niedawno, ze dzieci lubia zasypiac z kawalkiem materialu przy buzi ;) Dla mnie to nowosc ;) hehehe

Gliwa to nie mozna sie z Toba teraz calowac ;) Nie lubie opryszczek, ale na szczescie mialam takowa moze 1 -2 w zyciu.
 
reklama
Do góry