reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asienko, tak, tak, ja oczywiscie z przyczyn estetycznych to tez bede prasowac ;) Nie zaloze dziecku pogniecionej bluzeczki, raczej chodzilo mi o to, do kiedy trzeba koniecznie wszystko prasowac z przyczyn 'drobonoustrojow' ;) W Internecie znalazlam, ze tak do 2 miesaica zycia trzeba minimum.

Oj, niezle, dobrze, ze Twoja mama sie zorientowala, 6 tys piechota nie chodzi ;)
Moi rodzice za 3 tygodnie przylatuja, wlasnie ukochany ziec (na razie jedyny ;-) ) zlozyl zamowienie co chce od tesciowej (bitki, tatar, mielone i schabowe:-D ). Moja mama przylecie na dwa tygodnie jak sie Ignas urodzi - ciekawe, czy ona sie tam gdizes nie pomyli w pracy ;) Musze jej pwiedziec, zeby mimo emocji uwazala ;)
 
reklama
No no. Mój P to też na razie jedyny zięć więc jak przylatujemy lub rodzice do nas przylatują to zawsze piękny boczek mu upiecze z chosnkiem, tatar musi być, własnie też mielone. Ja Zuzia miała 3 tygodnie to przyleciala moja mama na 2 tygodnie i zaraz potem na 2 tygodnie przyleciała teściowa z partnerem.
 
Asienko to super, ze mialas taka pomoc!!! :) Ja mam mamie dac znac jak wody mi odejda i jedize na lotnisko :D Potem wlasnie tata ma przyleciec jeszcze na tydzien (moze nawet z babcia moja, jesli nie bedzie miala w tym czasie sanatorium).
Na tesciow nie mam co liczyc...... nie maja nigdy pieniedzy..... ale w sobote kupili sobie samochod ;)

Gliwa oj tak, juz tylko 10 ;) Jeszcze troche i tez bedziesz pisac, ze zostalo 10 tygodni :D
 
Wichurka no miałam troche pomocy, chociaż jak mama przyleciała to ja już ogarnięta byłam. Najgorszy mialam pierwszy tydzien bo bardzo chciałam karmić piersia a mała nie chciała. Ja zestresowana, mała płakała bo głodna a cyca nie chciała. Odpuściłam i przeszłam na mm. Ale z drugiej strony miałam fajnie bo jak Zuzia skończyła 3 miesiące to przesypiała juz całe noce czyli od 21 do 6 bez pobódki.
 
Asienko ja tez (bardzo) chce karmic piersia, ale no wlasnie, nie wiadomo nigdy co z tego wyjdzie... zycie pokaze i juz ;) Ja mysle, ze moja mama dotrze tak pewnie najpozniej 2-3 dni od wyjscia ze szpitala.

AsienkR
jak mozna sie cieszyc z prasowania :D U mnie w domu to tylko M. prasuje - moje rzeczy tez ;) ale... ja tak wieszam ubrania, zeby prasowania bylo jak najmniej ;)
 
reklama
Ja tylko na chwilkę.Mykam bo ładna pogoda więc trzeba korzystać:)Na spacerek znów mykamy po obiadku.Miłego popołudnia:-)
 
Do góry