reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

My dzisiaj spacerek zaliczyłyśmy, Zuzia wzięła hulajnoge. Poszłyśmy nad morze i po plazy pochodziłyśmy. W drodze powrotnej zaczęła troche marudzić bo chciała na ręce a ja nosłam hulajnoge bo przecież znudziło jej się jechać. Pogoda piękna dzisiaj. Od razu człowiek czuje się lepiej i ładuje w słoneczku baterie.
Oby przez weekend była taka pogoda.

Co do Zuzi to albo jakies osłabienie ja złapało albo zęby ją męczą bo jej te piątki juz wychodzą. Palce w budzi to co chwile trzyma i widze jak masuje te dziąsło.

Gliwa :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Nati spokojnie możesesz mu wziąść jedzonko i mleko (butelke mleka) każą Ci ją spróbować na odprawie i tyle.
A ja znów mam zapalenie stawów jestem na lekach , dziś odebrałam wyniki krwi no i średnio:/ Więc ogólnie kondycyjnie lipa.
Już nie marudzę i życzę dobrej nocy:)
 
Witam

Nati możesz słoiczek wziąć

Ja byłam raz u Dybkowskiego i jestem zadowolona.Nie przypominam sobie by namawiał mnie na następną wizytę,zresztą ja poprosiłam go od razu o badanie na toxo i zrobił młodemu przezierność itd. Ze mną to krótka piłka,po prostu gdyby mnie namawiał to skutecznie bym podziękowała,ale to na pewno nie zraziło by mnie do niego :-p
jedyne co to namawiał mnie na usg dopochwowe,że niby lepiej widać,ja chciałam przez powłoki brzuszne,no ale mnie namówił i g*** zobaczył tak więc jednak skończyło się na usg przez brzuch :-D
 
Dzień doberek.U nas kolejna noc łądniutko przespana.Mały własnie się bawi a ja spijam kawkę.Mężuś w pracy.Po kawce biorę się za obiad,pranie i sprzątanie jak to przy sobocie;-)
Co do Dybkowskiego to ja jestem zadowolona,ale nie każdy przecież musi:tak:
Miłego dnia dla Was.
 
Anineczka, byłaś zadowolona z Dybkowskiego bo poszłaś do niego raz :-p i to w konkretnym celu :sorry: Ja miałam styczność z tym lekarzem trochę dłużej - był moim gp prowadzącym w ciąży z Marcelem (do czasu jak po cichu odszedł z przychodni by iść na swoje, wszystko było tak po cichu załatwiane że nawet jego pacjentki które prowadził o niczym nie wiedziały - ale to już inna historia ;-)).

Nati, możesz zabrać każde jedzonko, mleko, ba nawet wode w termosie jeśli masz taką potrzebę :tak:

Ciekawe czy dziś też taka ładna pogoda będzie?.. u nas nic nowego, dzieci, praca, obowiązki domowe, jednym słowem nuuuuda:confused2:
 
reklama
Nati- ja bralam wode w butelce i w termosie, kazali mi tylko sprobowac i tyle,

U nas slonce wychodzi, wiec czas sie zbierac, jedziemy dzis do Bray:-) mamy w planach spacer a potem do znajomych na kawke, ja juz porzadki zrobilam w tyg wiec dzis luzik
milego dnia
 
Do góry