reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hello
Widzę temat szkół i przedszkól. Ja tez się ciesze że Olivier poszedl do szkoły w takim wieku, i tak jak dziewczyny piszą na początku uczą sie w formie zabawy. Poznają zasady panujące w grupie dzieci. Olivier był do szkoły zapisany jak miał 1.5 roku , bo do niektórych szkół jest ciężko sie dostać plus jeszcze rejonizacja..
Anieczko sprzedawajcie i wracajcie!! Dzieciaki naperwno sie ucieszą że wrócą do starej szkoły i znajomych:)
Dobranoc
 
Fifi ależ absolutnie się nie przejmuj słowami tej pani:sorry:Mnie wszystkie pani w szkole mówiły,żebyśmy nie uczyli Radka angielskiego ponieważ,raz,że język polski jest na tyle trudny,że należy dziecka najpierw dobrze nauczyć języka ojczystego a dwa,że nawet jak masz perfekt angielski to w szkole i tak uczą innego akcentu,inaczej wymawiają poniektóre słowa niż my:sorry:Radek umiał tylko powiedzieć,że chce do toalety i nic więcej:sorry:Serio:tak:Osłuchał się z językiem,sposobem wymowy i teraz śmiga po angielsku aż miło:tak:Praktycznie już w grudniu (od września w junior infant był) już mówił po angielsku,oczywiście jeszcze słabo ale jednak a teraz to mnie poprawia:-D
Miłego weekendu,idę się ubierać bo Radka i jego kolegę na karate muszę zaprowadzić:tak:
 
Hej dziewczynki! Witam się prawie w południe! :-) Właśnie będę pić upragniona kawusię! Adrianek śpi od 10:30, a jak się obudzi, to przyjdzie do nas w gości sąsiadka z 7-miesięcznym synkiem :happy: Mieszkamy na przeciw siebie od prawie roku, ale dopiero teraz odważyłyśmy się spotkać na kawie. Głupolki :-p Na pewno będziemy miały wiele wspólnych dzieciowych tematów do obgadania :sorry::-) Fajnie jest z kimś pogadać, szczególnie, że mój facio non stop w pracy, a starzy sąsiedzi już mi się znudzili, bo ile można wałkować te same tematy :baffled:

Widziałam, że poruszacie temat szkoły. W moim miasteczku, z tego co słyszałam nie trzeba aż tak się śpieszyć z zapisami. Dzieci moich znajomych były zapisywane na rok przed pójściem i bez problemu się dostawały. Także ja na razie nie muszę sobie tym jeszcze głowy zawracać :tak:

Miłego dnia życzę Wszystkim! :-)
 
Czesc :-)

Troszke mnie przerazilyscie z tymi zapisami do szkoly i przedszkola:szok:
Juz nawet mialam powazna rozmowe na ten temat z m,i on jest przeciwny zapisywania bo mowi ,ze wracamy do pl:szok:a mi tam sie nie spieszy do powrotu.
Ale i tak pojde zapisac malego do przedszkola,tylko do jakiego?oto jest pytanie,bo jest tu kilka.....
Co do szkoly to przymierzam sie zapisac do international school bo tam nie ma podzialu na dziewczynki i chlopcow...

My po bilansie,Gabrys wazy12.5kg i 87 cm wzrostu,pani mowila,ze waga troszke za mala co do wzrostu.
Jak jej powiedzialam ,ze uzywamy mleka aptamil to byla w szoku i mowila,ze juz jest duzy i ma uzywac krowiego mleka,ale na pewno nie bede jeszcze wprowadzac tego mleka!

Wczoraj zawozilismy brata m na lotnisko i przy okazji zwiedzilsmy zamek Bunratty w Shanoon,Gabrysiowi bardzo sie podobalo bo bylo tam duzo zwierzatek,trafila nam sie swietna pogoda,sloneczko i bez wiatru:-)

fifi to gdzie Ty mieszkasz?a jesli macie tam znajomych i prace to nie ma sensu sie przeprowadzac.

wichurka fajnie ,ze rodzinka was odwiedzi ,bedzie wesolo,na ten okres co przyjezdzaja bierzesz wolne?

Milego dni a ja ide zrobic sobie kawke:-)
 
Witam

Damada rozumiem,że mówisz o Educate Together? Tak więc powiem Ci,że musisz już zapisać swoje dziecko ;-)
tam właśnie jest mój Jeremiasz zapisany na rok 2016,zresztą chłopaki właśnie do tej szkoły wracają;-) Bo to była szkoła Antka.
tutaj masz ich stronę internetową Portlaoise Educate Together National School — A school website by SchoolSites.ie gdzie możesz zapisać dziecko Enrolment
Z przedszkolem nie pomogę bo pewnie chciałabyś gdzieś koło siebie młodego zapisać.Moi chodzili na Hermitage,a to chyba za daleko od Ciebie
 
reklama
anineczka tak o ta szkole mi chodzi,wiec w poniedzialek ide zapisac malego,dzieki:-)
widze chyba jestes zadowolona z tej szkoly ,a raczej Twoj synek,mozesz napisac cos wiecej o tej szkole?
 
Do góry