reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek ja znalazłam Ł ale nie wiem jak to oznaczyć????Hmmm???:confused::confused:

anusienka1986 sukieneczka mega:)bardzo mi się podoba:tak:
Ja spędziłam prawie pół dnia na zakupach,pojechalośmy do Dundrum,ale nie było nic ciekawego.Zjadłam tylko 2 pączki,jakoś nie mam ochody;-)
Miłego wieczoru:-)
 
A ja z racji tego, że codziennie mam "dzień świstaka" przekonana byłam, że dziś ŚRODA :szok: hahaha...:-D Zjadłam tylko jednego pączka u sąsiadów na kawce :)

Adrianek śpi, a ja z D. oglądam powtórkę meczu. Moich znajomych widać w TV w przerwie między połowami, a mój D. akurat wyszedł do kibelka :-p Nosz kurcze akurat jak nagrywali, może byłby sławny jakby został :cool2:

Dobranoc dziewczynki :):happy2:
 
Hej kobitki.Ja własnie spijam kawkę sobie,maluszek się narazie bawi więc mam czas dla siebie.
Mam do Was pytanie odnośnie małego.
Synek wykonuje dziwny odruch dłońmi.Wygląda to jakby otwierał i zamykał dłoń,jak sie bawi czyms to szybciej.Nawet jak nic nie ma w dłoniach to też czasem ma ten odruch,jakby próbował łapać coś w powietrzu.Nie wiem czy to jest normalne,czy wybrac się z tym do lekarza?Od kiedy zaczął sie bawić to tak ma.Pierwsza jego zabawką była obrotowa grzechotka.Kiedy spostrzegł,że sie ona obraca to zaczął tak robic i tak jest do dzisiaj.hMMM.Sama nie wiem co o tym mysleć...
 
Dzien dobry ;) Pozytywnie, bo nareszcie piatkowo :)
Ja to w ogole jestem cala przeszczesliwa, bo wczoraj rodzice do mnie zadzwonili, z pytaniem, co my na to z Markiem, zeby przylecieli do nas... my oczywiscie, ze bardzo chetnie :) No i w trkacie rozmowy telefonicznej Tata kupil bilety i przylatuja do nas za miesiac :D Na dodatek jeszcze z siostra mojej mamy (moje chrzestna) i jej 11letnim synkiem :) Moja chrzestna jeszcze nigdy u mnie nie byla :)

Nati ja nie wiem.... nie poradze ci...... :(

Do wszystkich brzuchatek - w Aldiku bedzie niedlugo promocja na niemowlece rzeczy - widzialam zdjecie 'zapowiadajace' w gazetce, a na nim butelki Aventu, i jeszcze niania, kubeczki... ale dokladnej oferty jeszcze nie ma.
 
Betiaro nie przechodz na Dukana, to dieta dla osob, ktore sa calkowicie zdrowe........ nie lepiej po prostu przejsc na zdrowa, zbilansowana diete? :)

A czy ja gdzieś napisałam że ja chora jestem? ;-) Niestety ale po porodzie spadła mi waga a po tabletkach które brałam tylko miesiąc wszystko wróciło i już żadna dieta nie pomagała. Po za tym na diecie czuje sie bardzo dobrze, a badania chce zrobić by właśnie porównać po 3 miesiącach diety czy wszystko jest ok tak jak przed dietą. Już i tak jestem po badaniu i za 2 tygodnie idę na konsultacje z Gp. :-)
 
HEJ dziewczyny :-) umnie dzis piekne slonce samopoczucie nie najgorsze wiec i humorek dopisuje syn w przedszkolu od rana ..wiec popijam w spokoju kawke ostatnie kilka dni zeszlo na generalnych porzadkach wypucowalismy pieknie chalupe az niepoznaje mieszkania haha w kazdym razie omowilismy kwestie przeprowadzki do innego miasta i zdecydowalismy ze nie ma co szczescia szukac i zostajemy tu gdzie jestesmy wieksze miasto to i czynsz i zycie drozsze a tu placimy malutko ,zastanawialismy sie nad wiekszym troszke mieskaniem ,teraz mamy domek z ogrodkiem jeden poziom 2 wieksze sypialnie jeden malutki pokoik i salon z kuchnia latwo ogrzac i fajne zamkniete osiedle dla dzieciakow owszem chcialobysie lepszy standart wieksza powierzchnie juz kiedys wynajmowalismy wielkie apartamenty i nie wyszlo nam to na dobre ..i dlatego narazie nie bede wymyslac troszke juz zainwestowalismy w to mieszaknie ..kanapa ,podlogi ..tak ze szkoda wkladu i pracy wlozonej .. i wogole lat spedzonych tutaj no i przedewszystkim musielibysmy zarobic wiecej zeby sie utrzymac a w to watpie teraz tak zieko o prace wiec trzymamy sie tego co jest...na wiosne bedziemy malowac odswiezac wszystko i musze dokupic troche mebli zeby juz przed przyjsciem drugiego dziecka wszystko bylo gotowe .....NO a dzis mam niesamowita energie wiec wstawiam na szybko obiad i lece na basen:tak: karnet jest i sie marnuje wiec najwyzsza pora ruszyc tylek szczegolnie po wczorajszym dniu...taki mi sie apety wlaczyl ze zrobilam kluski slaskie ,pozniej napieklam nalesnikow z czekolada i bananami..do tego kolezanki przynisoly paczki:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:rofl2::-p masakra nie moglam sie ruszac wieczorem..:eek:ps.aha dziewczyny napiszcie prosze od jakiego wieku pusciliscie swoje dzieciaki do Irl podstawowki mam dylamat syn skonczy w lipcu 4 lata , od lipca 2012 zaczal pierwszy rok przedszkola co robic?:baffled: z jedej strony moze i dobze gdyby wczesniej wbil sie w caly ten system w tym wieku z drugiej troszke mi go zal ze tak szybko ukrocilabym mu dziecinstwo:confused: no i jeszcze jeden problem to taki ze chlopczyk jedyny polski kolega w jego przedszkolu jest z grunia czyli ma juz 4 ale pojdzie od sierpnia niema juz zadnego polskiego dziecka w jego wieku z ktorym bylby w klasie wiec pomyslalm ze bylo by dobze gdyby razem poszli ..jakies konsultacje w sprawie lekcji itd bylo by razniej..no niewiem co robic porozmawiam jeszcze o tym z kolezanka a mama tego chlopca moze ona cos podpowie ..upss sie rozpisalam lece ..mam tylko nadzieje ze woda nie wyplynie po moim wejsciu do basenu w kostium ledwo co sie wbilam jeszce z miesiac i trzeba bedzie kuupowac nowy ehh:zawstydzona/y: milego dnia dla was kobitki :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nati ja niestety Ci nie doradzę, ale skoro Asienka mówi, że to ok, to widocznie nie masz się czym martwić, a i ja sobie zapamiętam to na przyszłość, jeśli mój Adi bedzie tak robił, to wiem, że nie ma się co martwić.

Wichurka zazdroszczę Ci przylotu rodzinki :-:)zawstydzona/y::baffled:Ja mieszkam w Irlandii 7 lat i byli u mnie szwagier i brat, ale w celach zarobkowych, a w odwiedziny nikt :-:)frown::sad: Tato ma chory kregisłup, chodzi, ale po kilku krokach się męczy, musiałby siąść na wózek, żeby zawieźli go do samolotu, a wiadomo, puki na wózek siadać nie musi tak na "forever" to boi się go jak ognia. Mama boi się latać, po drugie też się szybko męczy jak chodzi, dostaje duszności wtedy, poza tym ojca samego w domu nie zostawi. Siostra najstarsza bardzo by chciała przylecieć, ale jej mąż samej nie chce jej puścić, a z nią nie przyleci, bo boi się latać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Druga siostra już miała przylecieć z dwójką dzieci, ale młodsze nie ma dowodu ani paszportu, a jej prawie były mąż nie chce dać zgody na wydanie, bo se ubzdurał, że ona mu dzieci za granicę wywiezie i tam zostanie. :no::wściekła/y::crazy::angry:

Ach szkoda gadać... :baffled::baffled:

Adrian śpi a ja spiłam właśnie kawkę, och jak mi się kawki chciało... W ciąży ją prawie odstawiłam i było ok, a teraz znów jak do 12:00 kawy nie wypiję to chodzę jak zombiee :eek::laugh2: Chyba później pójdziemy na spacer, bo niby pochmurno, ale nie pada, nie wieje i temp dość ok 8-9 stopni :happy:

Miłego dnia dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry