reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej Kobietki!:-);-) Dziękuję za miłe przyjęcie! :-) ale dziś pięęękna pogoda! Ja mnie od rana tak łeb boli, że nie mam nawet siły wyjść z Małym na spacer :zawstydzona/y::baffled::crazy: Wykorzystałam tylko B. żeby pojechać na małe zakupy zanim pojedzie na mecz. W Tesco jest promocja na Pampki, kupiłam 3 kartony "4-ki" 104 szt. za 15 Jurków :szok: Poza tym byliśmy w Ubespieczalni dowiedzieć się o jakieś ubezpieczenie na życie, bo żadnego nie mamy aż wstyd :zawstydzona/y::szok: Zaproponowali nam ubezpieczenie z "New Ireland" 45e miesięcznie na 20 lat. 100tys euro od trwałej choroby i 200 tys euro od śmierci mojej lub D. w tym Adrianek ubezpieczony: 4 tys euro od choroby i 25tys euro od śmierci. A Wy jakie macie ubezpieczenia? Może zaproponujecie coś lepszego?

Miłego dnia dziewczynki ;-) !!:-)
 
reklama
Hej hej!
Ja tylko na chwilke, powiedziec ze juz jestem po wizycie w szpitalu ;) Wyniki glukozy beda jutro - jesli sa nienormalne ;)
A Ignacy rosnie zdrowo - jest duzy na 29/30 tydzien i ulozyl sie glowka w dol, ale do 34 tygodnia moze sie jeszcze przekoziolkowac glowka w gore ;) Ja musialam wrocic do pracy, wlasnie nadrabiam zaleglosci za szefa :/ Nic nie wklepal do systemu - sterta papierow na mnie czekala :/
Jutro Was nadrobie
A tym ktore ida na mecz - udanej zabawy i mocno kibicujcie bialo-czerwnoym! :)
 
Wichurka u mnie Alicjia przekręciła się głową do góry w 37tyg, cesarke miałam...A

Anusienka, witaj na forum, my niestety nie mamy żadnego ubezpieczenia... Twój synek już pampki '4' nosi? ja szukam oferty na chusteczki mokre, widziałaś gdzieś?


Nie popiszę z Wami bo mi się komp muli :((((
 
A ja sama zostałam z Adriankiem.Wszyscy na mecz wybyli.Mały śpi ,a ja się nudzę.Miłego popołudnia.

Nati mogłabym dokładnie skopiować twój wpis, nawet z imieniem :tak:;-):-D

barmanka tak Adi nosi 4-ki już od ponad miesiąca :tak: ma 7,5 kg a one są od 7 do 18 kg. Oczywiście to nie reguła. Jeśli dzidzia jest szczuplejsza w udku może ważyć ponad 7kg, a dalej nosić 3-ki. A co do chusteczek, to tym razem nie kupowałam, bo mam zapas, ale podobno teraz w tesco jest też na nie jakaś promocja. Sprawdź :tak::-)
 
Hejka jak tam kobietki meczyk javogladam z kacprowym i kibicujemy i pl i irl ale sercem blizej jednak pl:D
My tez nie mamy ubezpieczenia :(ale coraz czesciej o tym mysle bo nigdy nic nie wiadomo
Anusienka1986 a czy to45e to jest za ciebie i meza czy razem musicie zaplacic 90e i czy wyplata odszkodowania zalezy od kiedy ja macie,musze sie wglebic w te tematy bo warto zapewnic rodzinie jakies pieniazki gdyby cos
 
Ostatnia edycja:
Czesc
Witam nowa mamusie
U mnie tez pojechali na mecz, znajomi podrzucili mi coreczke,najlepsza kolezanka Gabrysia wiec szalenstwa byly i salon wyglada jak po wojnie:rofl2:

My nie mamy ubezpieczenia,mielismy tylko na poczatku jak przyjechalismy do ie,trzeba zwraca uwage czy nie ma haczykow bo to roznie bywa jakby przyszlo co do czego.

Jutro w koncu mamy moj wyczekany bilans:happy:
 
Jak tam dziewczyny po meczu?Mój jeszcze nie wrócił.Ale podobnoc było ok,tylko mały szczegół heheh szkoda,że Pl nie wygrała.
anusienka1986 heheh,dobre z tym tekstem:-D:-D:-Dsame z Adriankami:-)
barmanka79 chusteczki ja kupowałam ostatnio w Super Value na promocje,także sprawdz ,moze jeszcze są:tak:
Mały śpi już od 19 więc mama ma czas wyłącznie dla siebie :happy::happy::happy:
damada powodzenia jutro na bilansie:)

Miłejnocki;-)
 
reklama
Dzien dobry!
Ah,. niestety wieczorem zadzwonili do mnie ze szpitala - ostatni wynik krwi, pobranej o 11 jest na granicy normy. Ide wiec do dietetyka w przyszlym tygodniu, potem mam ponowny test,no ale juz dzisiaj nie wezme nawet gryza paczka ;) Poza tym, jestem dobre mysli - dietka powinna unormowac ten cukier :)

Tichonku dzieki za linki :) Niektore juz znalam, a na niektorych dopiero co sie zarejestrowalam :) A jak twoje bole na dzien dzisiejszy?

Biola wracaj do zdrowka i super, ze Kacperek taki dzielny :)

Anusienka witaj w gronie :)

Betiaro nie przechodz na Dukana, to dieta dla osob, ktore sa calkowicie zdrowe........ nie lepiej po prostu przejsc na zdrowa, zbilansowana diete? :)

Asienko_R - super, ze dolecieliscie :) Wiedzialam, ze tak bedzie :) Uwazaj na sieie i jeszcze raz udanego pobytu :)

AsienkoM, ja sie czuje swietnie tak naprawde, humor mi dopisuje, tylko po pracy jestem wypompowana... Juz czuje coraz mocniej, ze 'godzina zerwo' tuz tuz i widac to tez w naszym mieszkaniu ;) Niedlugo zaczynam wielkie pranie z prasowaniem ;) O, wlasnie nawet dostalam teraz maila z haslem - Czy Twoj dom jest gotowy na dziecko?' :D

Barmanko nie strasz mnie ;) Mowie do synka, ze ladnie lezy i niech juz tak zostanie ;)

Nati
jak samopoczucie? Opowiedz jak atmosfera po meczu po przegranej ;) Nie wiem czemu mnie ten wynik nie zdziwil......


A co do ubezpieczenia, to tez chcemy sie ubezpieczyc, ale mamy namiar na brokera, on nam pokaze rozne oferty...... Wlasnie musimy w koncu do niego zadzwonic, dzwonilismy, ze jestesmy zainteresowani i jak znajdziemy termin, ze zarowno ja jak i maz bedziemy razem w domu to sie z nim umowimy :/ ale tak schodzi to nam i schodzi....
 
Do góry