reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej kobitki.Ja dzisiaj totalnie niewyspana:no:mały o 1 sie obudził i bawić mu się zachciało:tak:chyba godzine się bawił.Potem mleczko i zasnął,ale pospał przynajmniej do 9,ale ja musiałam wstać o 6.30 niestety więc nie pospałam.Już drugą kawkę spijam.Ale mamy pogodę...pada znów.Ja się właśnie biorę za robienie faworków,i muszę Ł do polskiego sklepu po pączki wysłać.
Wichurka wrażenia po meczu niezadobre,starsznie zmarzli wszyscy hehehe.Jakoś nie za specjalnie podobno było.Napewno Ci unormują ten cukier i będzie dobrze:tak:
Milego dnia
 
reklama
Hej kobitki

Jak tam tłusty czwartek??
P chce żebym jakies faworki lub obwarzanki zrobiła ale jakos mi sie nie chce a z resztą jak zrobie to nie bede mogła sie oprzec i sama sporo zjem, a mi nie wolno bo zaraz cukier mi skoczy.

Wichurka
moja mała juz po 20 tygodniu przekręciła sie główka w dół i tak została. Nawet mój P sie lekko przestraszył bo jak mala się urodzila to miala lekko główke wyciągniętą, taka szpiczastą,:-) ale po 2 dniach wróciła o normy.
Co do cukru to teraz robiłam sobie badania bo pare rzeczy mnie zaniepokoiło i okazało się, że mam podwyższony troche cukier. Dostałam tylko leki, ale sama troche diete zmieniłam i więcej się ruszam, bo ruch najwazniejszy.
Tichonek jak sie czujesz, przeszły bóle

A my wczoraj zamiast oglądac meczyk pojechalismy z Zuzią i 6-cio letnim sąsiadem do Cyrku do Swords. Dostalismy od kuzyna kupon na 2 darmowe wejscia i dokupilismy tylko 2 bilety dla dzieci. Zuzia była bardzo zadowolona, najbardziej podobały jej się konie i kucyki, lwy i tygrysy tez jej sie podobały. Cały czas klaskała i oglądała z otwartą buzią. Ja myślałam, że sie przestraszy a ona czuła się jak ryba w wodzie.:-D
 
Ostatnia edycja:
Anusienka1986 a czy to45e to jest za ciebie i meza czy razem musicie zaplacic 90e i czy wyplata odszkodowania zalezy od kiedy ja macie,musze sie wglebic w te tematy bo warto zapewnic rodzinie jakies pieniazki gdyby cos

W cenie 45e/mies zawiera się wszystko to co napisałam wyżej.

A co do ubezpieczenia, to tez chcemy sie ubezpieczyc, ale mamy namiar na brokera, on nam pokaze rozne oferty...... Wlasnie musimy w koncu do niego zadzwonic, dzwonilismy, ze jestesmy zainteresowani i jak znajdziemy termin, ze zarowno ja jak i maz bedziemy razem w domu to sie z nim umowimy :/ ale tak schodzi to nam i schodzi....

Ta nasza ubezpieczalnia to właśnie taki broker Brady Insurance, robią rozeznanie wśród wszystkich dostępnych ubezpieczń w Irlandii i wybierają najlepsze, dopasowane indywidualnie do rodziny. Podobno to ubezpieczenie New Ireland jest obecnie najatrakcyjniejsze, wszyscy moi znajomi są w nim ubezpieczeni. My też musimy. Za długo z tym zwlekaliśmy.

-----------------------

Pogoda znowu marna :zawstydzona/y::-( Chłop od dziś przez kolejne 2 tyg robi 12-stki :-( Będziemy go widywać 5 min rano i 5 min w nocy :-( Pączków ani faworków piec nie będę, bo nie miał by kto tego jeść. Ja musze trzymać linię, bo 28 lutego lecimy do Polski a 10 marca chrzcimy Adrianka. Kupiłam se specjalnie na ta okazję sukienkę w Next Buy Black And Cream Dress online today at Next Direct Poland no i nie mogę sobie teraz pozwolić na dodatkowe centymetry :szok::cool::-p

Buziaczki kochane :*:*:*:* Miłego dnia zyczę pomimo pogody ;-):-D
 
Nati no to masz nocnego marka ;)

AsienkoM
jestem dobrej mysli, ze wszystko bedzie dobrze :) A ruch tez sie przyda, wlasnie dzisiaj zobaczylam szyld o pilatesie, weszlam na strone,a tam ze jest pilates dla ciezarnych, moze sie zapisze chociaz na ten ostatni trymestr ;) No i w domu z orbitrekiem sie pogodze ;) ale oczywiscie bez szalenstw ;)
 
Witam w ten deszczowy dzien. domek ogarniety, Aniusia spi a ja popijam kawke i zajadam paczki:-)nie powinnam bo w poniedzialek na urlop ale nie moge sie powstrzymac, uwielbiam paczki:-D
 
Witam się:-)
Nasmażyłam pączków z kilograma...ziemniaków i capię smażalnią,że szok:-DAle efekt super,pierwsze moje pączki a takie pulchne wyszły,miękkie,bardzo smaczne:tak:
Dziewczyny,dzięki już duuużo lepiej z moimi plecami,ale nie byłam we wtorek na Zumbie i dziś też sobie odpuszczę bo muszę do pełnej sprawności wrócić :tak:Ale jest szansa,że będą zajęcia jeszcze w sobotę rano,to już całkiem byłoby super bo P najczęściej w domu wtedy:tak:
Na meczu było zawodowo!Atmosfera nie do podrobienia,tego się nie da opowiedzieć,tam trzeba być:-)Pomijając fakt porażki Polaków to było fantastycznie:tak:Kibicowałam również Irlandczykom,ale ogólnie mecz na słabym poziomie:eek:Cieszę się jednak,że mogliśmy rodzinnie spędzić ten wieczór na takim wydarzeniu:-)Mateo został u Margaritty:tak:Nawet nie zauważył,że mnie nie ma:eek:Był grzeczny i na pamiątkę zostawił cioci kupsko po pachy:-D
 
reklama
witajcie

Pół dnia spędziliśmy w przychodni, żeby skontrolować wage i długość mojego malucha. Szok.... nie sądziłam, że można się ruszać aż tak powoli.

Wichurka - dziękuję.
 
Do góry