reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

damada a ile wy mieszkacie w Portlaoise?
Czy po przyjeździe do miasta poszłaś do HC do Public Nurse powiadomić ją,że macie dzieciątko?
Bo ja też do Port. przeprowadziłam się z innego miasta i poszłam do pielęgniarki i ona zapisała sobie chłopców i normalnie mieli bilanse itd.
Teraz jak wrócimy również udam się do niej,chcesz podam Ci numer do nich ;-);-)
A my prawdopodobnie pod koniec lutego będziemy w domu,myślimy tak o 22-23 lutym.
M będzie leciał niedługo znaleźć jakiś domek ;-)
 
reklama
hej Damada:-) dzieki piekne za odp. mieszkam 80 km od galway * 1,5 godziny ;-)
Katrina dziekuje za ta odp. troche mnie to uspokoilo w poniedzialek mam nastepna wizyte napewno naswietle sytuacje mojemu GP:tak: ps.ja poki co walcze z przeziebieniem..jak zwykle poszlo na zatoki ale narazie katar czysty i nie ma goraczki wiec licze ze choróbsko sie nie rozwinie:no: dzieki dziewczyny pozdr i zycze milego wieczoru dousl;-)
 
Hejo:)Ja cały dzień od rana mam zajęty.Od rana zakupy, sprzątanie ,znajomi i jakos już cały dzień przeleciał,nawet nie wiem kiedy.;-)Nie wyspałam się wogóle dzisiaj:baffled:
Miłego wieczoru dla Was wszystkich:-)
 
anineczka dobry pomysł z tym obcięciem smoczka. kwaśne nie podziałało-mały poszedł sobie umyć smoczek-sprytna bestia :-)
tradycyjnie pogoda okropna, ale ze obiecałam chłopcom spacer to wygrzebaliśmy się z domu. nagle zerwał się gruby deszcz i wichura. w kilka chwil przemoczyło nas do majtek. a małemu nagle zachciało się ku.pę i biegiem do domu. w domu zimno, nawet nie czuć,że ogrzewanie chodzi. telewizja zanika, internet zamula.pranie nie schnie. oj depresja...
 
Asienka, najlepszego w Waszą rocznicę, uśmiechu od ucha do ucha :)

Ewelcia, wszystkiego najlepszego dla Ciebie :*

priv, haha sprytnego synka masz :)))

uciekam jakiś film obejrzeć, paaaaa
 
Dzień dobry
Ja wczoraj w pracy, Ania w przedszkolu i dzień zleciał. Ale coś mnie brzuch pobolewał i nie mogłam spać, więc siedziałam do 1, a dzisiaj się obudziłam jak zwykle, bo zgłodniałam:):)
Priv moja małą odstawiła smoka, jak miała 15 miesięcy, dużo mąż mi pomógł, bo pierwszej nocy to on usypiał małą, żebym nie wymiękła, jak nie będzie mogła usnąć bez smoka. Usnęła:cool2:, troszkę dłużej to trwało, ale zapomniała. Następnego dnia domagała się na spacer, ale jej powiedziałam, że jest duża i że smoka nie potrzebuje, zagadałam i zapomniała:cool2:. Po trzech dniach już nie pamiętała, że używała. Także poważna rozmowa z mężem i synem, konsekwencja i cierpliwość powinny pomóc.
AsienkoM świętowaliście jakoś wczoraj?:cool2::cool2:

Dobrego dzionka
 
Hej :)My dopiero wstaliśmy:-)Dzisiaj nawet ładny dzionek na spacerek:tak:Biorę sie za śniadańko a potem za jakis obiadek.Mąż w pracy więc sami cały dzień posiedzimy.
asienka_r przestał boleć brzuszek?
fifi zdróweczka;-)
priv ajjjjć ta pogoda Irlandzka:no:ale dzisiaj już mamy cos nieco lepiej:tak:

Miłego dnia.
 
reklama
Do góry