reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka
Mieszkalas w Co.lois?co Ci sie tak spodobalo tu skoro masz nadzieje wrocic tu?

Dziewczyny zycze Szczesliwego Nowego Roku:-)
Mieszkałam w Portlaoise i takie miasteczko jest w sam raz dla mnie.Nie za duże,bo nie cierpię tłoku,a z drugiej strony jest tam wszystko.I sklepy i szkoły i place zabaw i polskie sklepy i basen itd.normalnie wszystko czego do szczęścia potrzeba.Mieszkałam tam 3 lata (wcześniej zwiedziłam 3 inne miasta i wsie) i tam mi się żyło najlepiej.A ty gdzie mieszkasz?

AsieńkoM nie chce po prostu zapeszyć,bo jak nie wypali to będzie gooopio :baffled:
Następni którzy się będą świetnie bawić, :dry: hi hi bawcie się super :tak::-)
 
reklama
anineczka
Ja mieszkam w Portlaoise,zgadzam sie z tym co napisalas,tu wszytko jest i bardzo mi sie tu podoba.A Ty gdzie teraz mieszkasz?
 
new-year-greetings-5.jpg
 
Wszystkim życzę udanej zabawy, a tym które zostają w domku wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Anineczko to ja zaciskam kciuki, oby się udało
AsienkoM i za Ciebie też trzymam, ale to wiesz, dwa marzenia, hmm o jednym wiem a drugie? No nieważne, za to drugie też trzymam kciuki:rofl2:

My w domku jesteśmy, ale i tak się odpicuję a co:-p mam dwie nowe kiecki to się ubiorę i będę świętować:rofl2:
 
Zuzia bawiła się z dzieciakami 26 grudnia a 2-3 dni później znajoma mówi, że ich starsza ma ospe. Więc jak miała złapać to juz złapała. W tym roku miała juz kontakt z ospą bo sąsiad miał a dzień przed wysypką bawili sie i przytulali i nie złapała. Zobaczymy jak bedzie teraz.
 
Witam Was:)Na szczęście u mojego maluszka wysypka wczoraj rano zniknęła:tak::tak::tak:Wczoraj to szalony dzień był.Chrzciny ok.Maluszek tylko troszkę pomarudził,ale mu przeszło i szybko zasnął.Śmiał się i gaworzył do księdza;-)Potem obiadek i mała imprezka.Więc znowu nie wyspana,bo rano na lotnisko musielismy jechać:-)Dzisiaj pewno tez sie nie wyśpię bo planujemy z mężem posiedzić:tak::happy:
agis83 maluszkowi na szczęście już przeszło;-)mnie też ząbki czekają więc mam nadzieję,że nie będzie tego Adrianek zle przechodził.
priv Wracajcie szybciutko do zdrowia;-)Jak się czujecie wogóle?Lepiej coś?

katrina115Tak my na polskiej maszy mieliśmy chrzest:)
barmanka79u nas też super na chrzcinach było.Tylko mój maluszek troszkę mniej grzeczny od Twojego maleństwa;-)Jedzonka nam też duzo zostało na dzisiaj będzie hehe:-)Ale macie rarytas Sylwester bez dzieciaczków:tak:
asienka_r to tak ja ja mimo,że w domku zostajemy to też zamierzam się odpicować hehe a co!Sylwester raz w roku ;-)
Wczoraj, 00:30
tygryskowa co tam słychać?Pozdrawiam


DZIEWCZYNY SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS WSZYSTKICH I DLA WASZYCH RODZINEK:)
 
AsieńkoM a to tak z tą ospą.Wiesz ja tam jestem zdania,że warto ospę przejść jak najszybciej,no może nie w wieku 4 miesięcy jak to zrobił Jeremiasz,ale u nas już cała trójka po ospowa i w sumie cieszę się z tego.Mają z głowy.

No lecę,wskakuję tutaj tylko raz na jakiś czas bo Jeremek wstał z drzemki lewą nogą i potrzebuje bardzo towarzystwa rodziców,bo inaczej to maruda okropna.Jeszcze ze 2,5h i pójdzie spać na noc.
 
reklama
Do góry