reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
U mnie humorru brak :-(@ przyszla i dawno mnie tak z bolu nie skrecalo:baffled: na tabsach jade zeby w domku cos porobic. Wlasnie poodkurzalam,okna pomylam w srodku,obiad przygotowany tylko go nastawic, podloge zmyje i finito.

zagladne pozniej........;-)
 
reklama
Marcysiu-uuuuu-biedulka:((((Ale te tabsy choć troche pomagają???Poprawy samopoczucia!!!
A -zapomniałam się Wam"pochwalić"-złamałam sobie jedyneczkę:szok:Normalnie boję się cokolwiek do ust wziąć:-(a dentysta-dopiero w czwartek,choć powiedziałam pani,że nie mogę czekać:wściekła/y:
 
Marcysia poprawy samopoczucia życzę
Lubiczanka współczuję, wiem jak to jest jak złamie sie jedynka, ja złamałam jedząc kanapkę ze świeżego chlebka:sorry2:. Było to miesiąc po ślubie. Jedynie to cieszyłam sie, że nie złamał mi się na weselu podczas jedzenia chleba z solą, a był dośc twardy.:dry: Od razu wyglądałam jak stara baba niedbająca o siebie. Masakra.
 
Marcysiu poprawy humorku życze.
Lubiczanko kurcze to nie zaciekawie,szybkiej wizyty życze.
Aniaa dziekuje za odwiedzinki i pogaduchy:-):tak:
AsienkoR zdróweczka.
Mój bąk juz sie naspał,wypił mleczko i buja sie w swojej bujawce.A ja ogladam swoje seriale.:-)
Dzionek mija jakos szybko i dobrze.
Miłego wieczorku.
 
uuu tichonku współczuję humoru..
biola moze to zabki.. no ciekawe gdzie byli rodzice :-) hehe chyba zrobili przerwę w malowaniu i zapomnieki o dzieciach ;-) hehe
crea
k2009
napiszcie prosze skąd jestescie bo nie pamiętam :zawstydzona/y:
K2009 to jest właśnie przechlapane że musisz robić coś za swoją kase :/
u nas na szczęscie takiego problemu nie ma.. i jak już to sami naprawiają coś a jak nie to przeprowadzka :-p
marcysiu a co to jest @ :-p heheh ja już nie pamiętam kiedy miałam :-p
współczuję bólu :*
asienka_r zdrówka dla was


a ja też coś nie w humorze dzisiaj.... to chyba taki dzień ;-)
 
ello
Asienko zdrowka
Marcysiu Mnie tez dzis @powitala i jestem dzis powolna jak zolw,naszczescie mnie brzucholek nie boli za to glowa od poludnia pobolewa. Aleeee mam takiego lenia ze szok najchetniej prze z 4 dni bym z domku nie wychodzila i nic a nic nie robila:baffled: podziwiam cie ze jeszcze okna mylas:szok:. Ja pierdz.....le nie robie:-D siedze na fotelu i herbatki pije-dzis tylko ziemniaki ugotowalam bo miecho od wczoraj zostalo- i pranie poskladalam i walnelam do szafy:-D. A jutro wizyta w socjalu:baffled:.

k2009 powodzenia ze szkolka:tak:
 
reklama
Do góry