reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam
Ja rano byłam założyć aparat na zęby hihi i już świecę blachami na kilometr haha. Muszę się przyzwyczaić..

MoniaD ja tez potrzebuje co nieco z Ikei hihihi

Lubiczanko jakiego masz zucha , zero płaczu brawo!:)

Asieńko rozkoszna:)

Anieczka już sobie wyobrażam twego syna w McDonald :)
 
Lubiczanka - dzielna ta Twoja mala :-)
Asienka_r - zdrowka zycze,
Aniaa – super,ze autko sprawne, jeden problem z glowy mniej J, byl okres,ze ten moj zmienial auta co pol roku, jak juz sie do jakiegos przyzwyczilam to bylo inne,masakra.
ViKamcia – mieszkam miedzy Dublinem I Naas, bardzo lubie to miejsce, cisza I spokoj, dlatego nie chce mi sie juz gadac z landlordem. Ogolnie nie jest zly, tylko wszystko zajmuje mu bardzo duzo czasu, czyli tak po irlandzku
AsienkaM – Zuzia wyglada przeslicznie, szkoda ze sama nie mam dziewczynki

Dziewczyny – zazdroszcze wam tych nocek, mojego to prawie nie ma w domu bo wychodzi jak ja wracam :-(

Wczoraj zabralam go do przedszkola na chwilke bo jechalam po jakiech dokumenty, a on za chiny nie chcial isc do dzieci tylko mowil: mama chodz –chyba serducho mi peknie w poniedzialek :-(


Milego popoludnia zycze i wracam do pracy ...
 
Kamcia-no własnie-pokazuj nam się tu zaraz:)Jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić z aparatem:sorry:
K2009-Ja póki pracowałam tez się z moim J wymijaliśmy...w dodatku ja pracowałam 6dni w tyg...często było tak,że widzieliśmy się(duzo powiedziane)od 24tej do 7mej rano:/...Mam nadzieje,że nocki Wam się wreszcie ustabilizują:tak:
 
AsienkoM slicznie Zuzia wyglada z ta "palemka"//:laugh2:..a jak dzis szlismy do community center to Nilla miala taka czerwona czape z duztm pomponem a szym mowi"mama patrz Nilla ma kaptusa(kaktusa) na glowie"..
Nie wiem co u Aurelii,chyba dzis do niej zadzwonie...
Lubiczanko dzielna dziewczynka z Domiski:-)

oj,jakas zamulona jestem...kawke spijam,Szyma polozylam lulu coby sie zdrzemna,bo zmeczony,a ja mam w planach usmazyc kilka plackow ziemniaczanych dla mlodego i dla m...ale tak mi sie chce,ze ani nawet:rofl2:...
 
reklama
Laski dziwne uczucie właśnie zjadłam zupke i kurde nie umiałam gryżć bo aparat przeszkadza:/ Zrobie zdjęcie jak będę miała makijaż bo wyglądam jak potwór hahah...
 
Do góry