reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry
Aaniu-super,że autko test zaliczyło...co do zmian-taaaaak-ale my oboje mamy bzika na tym punkcie...Tzn auto się sprawdza,nie ma co narzekać,ale wciąż czegoś lepszego szukamy...No w sumie daleko szukać nie musimy,tylko gotówke odpowiednią uzbierać;-)A wizyta-we czwartek,ale poprosiłam panią,aby gdy ktoś się nie zgłosi to dała mi znać:sorry:
Dziś cudowna noc:)))Młoda o 19.28zasnęła,po 4tej jęk,butla i śpi do tej pory:)W dodatku Twixik nie przyczłapał.a o 6tej nas wzięło na....tulenie;)Tak więc po takiej nocce dzień musi być super-czego i Wam oczywiście życzę
 
reklama
Bry:-):cool2:

Dzisiejsza noc zdecydowanie lepsza, Ania usnęła po 19, wybudziłam ją o północy, żeby dać jej drugą dawkę antybiotyku i spała jak marzenie, nie kaszlała już tak mocno, ładnie oddychała, czyli antybiotyk działa. Zresztą ja też czuję się zdecydowanie lepiej:biggrin2:

Lubiczanko :-D:cool2:. Moja jedynka to już jest poklejona, ze nie ma za bardzo co, widać pęknięcie przez całą długość, dentystka mówi, że pewnie trzeba będzie coś tam wstawić, żeby nie poleciała. Zobaczymy, co teraz powie, jak pójdziemy na kontrolę, ale to w Polsce.
 
Lubiczanko:-D:-D tez bym tak chciala zaczac dzionek:-p:cool2:...wczoraj jak do m sie przyczlapalam do lozka kolo 1 to myslalam ze cos bedzie...ale powiedzial"stara idz juz spa,rano trza wstac";-)...
:-D


Asioenko zdrowka wam zycze!

Milego dnia zycze..

lecimy zaraz z mlodym na toddler group
 
Witam

U nas nocka bardzo udana, mojego P na "tulanie" zawsze zbiera około 24.
Lubiczanka no to faktycznie udany dzionek powinien być
Ewelcia to jak kubeł zimnej wody, Mój P nigdy tak by nie powiedział. A co słychać u Aurelii, cos się nie pokazuje na forum. Pewnie Marcel nie daje jej odetchnąc
Asienka_r no to dobrze, że antybiotyk pomaga i szybkiego powrotu do zdrówka życzę.

Do później, miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Gliwa,AsieńkoM-i tak trzymać:tak:(o nocce mówie)a Młoda-obudziła się na 40minut i znów spi:/a zaraz jedziemy na szczepienie:-(
Ewelcia-a to drań-przyjdzie jeszcze koza do woza!!!;-)
AsieńkoR-no u mnie niby takiej tragedii nie ma,bo to tak trójkącik poleciał na dole-przy styku z drugą jedynką:/Super,ze antybiotyk skutkuje,i ze poprawa widoczna-niedługo po choróbsku sladu nie bedzie:)
 
Witam

o jakie dzieczyny szczesliwe :-D i dobrze

Lubiczanko powodzenia na szczepieniu,ja tez lubie zmiany ale nie tak czesto ;-)
Asienko dobrze anty biotyk pomaga
Ewelcia a to to Ci chlop :-D

Ja tez dzis wsypana dziewczyny po 10 wstaly a ja razem z nimi tylko J nie mogl spac od rana na odkurzaczu jezdzil caly dol odkurzyl ehhh jak ma wolne to usiedziec w miejscu nie moze
Zmykam ogarnac gore lazienki kurze i prasowanie mnie czeka
Milego dnia zycze
 
Lubiczanko:tak::-)
Aniaa miłego porzadkowania.
Na obiadek juz mam przyszykowane,małemu sie juz gotuje.Posciel wstawiłam i reczniki,pozniej wstawie zasłony z jadalni i umyje okno.A po południu sie wybiore na spacerek z Igorkiem.
 
reklama
Do góry