reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

dziewczyny mam prośbe,jest casting do bitwy na głosy obok naszego miasteczka,moja siostra sie boi iśc,pomózcie wybrac nam 1 zagraniczną piosenke i 1 polską która wyszła jej najlepiej:tak:asting za 4 dni więc prosze poradzcie dzisiaj Kanał użytkownika AAcovers - YouTubeaacovers tam jest dużo jej piosenek,to ta w ciemnych włosach


Z racji tego ze uwielbiam muzyke,musialam to przesluchac,dziewczyny maja ogromny talent,twoja siostra swietny,mocny glos,piosenki wszystkie mi sie podobaja,ale wybralam dwie:
LADY ANTABELLUM-NEED YOU NOW
VARIUS MANX-ZANIM ZROZUMIESZ

powodzenia dla dziewczyn:tak:
aacovers tam jest dużo jej piosenek,to ta w ciemnych włosach[/QUOTE]
 
reklama
Z racji tego ze uwielbiam muzyke,musialam to przesluchac,dziewczyny maja ogromny talent,twoja siostra swietny,mocny glos,piosenki wszystkie mi sie podobaja,ale wybralam dwie:
LADY ANTABELLUM-NEED YOU NOW
VARIUS MANX-ZANIM ZROZUMIESZ

powodzenia dla dziewczyn:tak:
aacovers tam jest dużo jej piosenek,to ta w ciemnych włosach
[/QUOTE]

dieki ci wielkie:tak:dla mnie tez te są najlepsze:-)dzięki wielki ze chociaż ty sie zainteresowałas:-)
 
no problemo:-) napewno bede czesto zagladac do twojej siostry:-D no i daj znac jak pojda eliminacje,co bym programu w tv nie przegapila bo nie przezyje:eek:
 
własnie slucham... dziewczyna ma fajny głos. nie jestem w stanie wszystkich piosenek teraz przesłuchać. blondyna przy niej ginie. powinna zaśpiewać coś gdzie będzie mogła ujawnić wszystkie swoje górki i pagórki :-D niech leci na ten casting i próbuje - raz się żyje!
 
Marta ja dopiero teraz...
no wiec..pierwsza propozycja to to samo co niunia21
LADY ANTABELLUM-NEED YOU NOW
a co do Pl to wlasnie slucham...zaraz dam znac;-)

EDIT:
Marta mnie sie podoba Testosteron Kaji:)
poczatek jest zaje...

niejako ze lubie "Dzem" to jeszcze podoba mi sie "czerwony jak cegla"..ale chyba bardziej testosteron
 
Ostatnia edycja:
MartaF namawiaj siorke namawiaj:tak:
AsienkoM brawa dla Zuzi, jeszcze troszke to Ci pannica sama biegac bedzie, skoro piszesz ze juz wzdluz lawy przeszla ha ha wtedy to dopiero sie zacznie:-D;-).Fajno ze komplecik sie podobal, ciesze sie bardzo.
Wiesienko gratki dla Asi , hi hi teraz to dopiero sie zacznie bieganie po markecie w poszukiwaniu kibelka. ha ha jak dziecko jest w pieluchach to narzekamy ze przewijac trzeba, a jak jest odpieluchowane to ja mowilam boze jak fajnie bylo jak dziecko pieluche mialo:-D
 
reklama
Witam
Marta-popieram angielską piosenkę...a polska"List do M"...może też dlatego,że tę piosenke lubię:sorry2:Generalnie niech siostra wybierze piosenkę,w której się dobrze czuje(że się tak wyrażę)...da radę-kto nie próbuje ten świata nie zdobedzie:)
Wiesieńko-gratki dla Zuzi,ale Ci dobrze...
Gosia-nic mi nie mów mój już przeszło dwa lata ma a nocnik to jego"wróg publiczny nr 1"-no sposobu na niego nie mam:(
Asieńko-my w tę sobotę też Dadzi party robimy-dla koleżanek...i kolegów...i chłopaka;)))))
Idę...normalnie się nie mogę przyzwyczaić do jakże wyczekiwanego przeze mnie rytmu dnia poświątecznego:/
Miłego dnia Wam
 
Do góry