reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asieńko-fakt:)a ile godzin tam siedzisz?
Tichonek-jeśli ma pisać,że nie jedzie to ja już w0lę to milczenie-namyśli się i napisze:)))Bozieńku-ja juz niepamiętam jak odrabianie lekcji wygląda-Dadzia i Dawid to takie"zośki samośki":-(
 
Hej
Ja od rana w kuchni. Zupa done,jeszcze 2gie dokonczyc,ale juz jak mala zasnie.
Josia-a moze to 3dniowka?Przy niej jest goraczka,ktora sie konczy wysypka wlasnie.

Ide poczytac inne watki ;-) milego dnia!
 
Witam

no już myślałam,że forum zostanie mą samotnią;-)

Ja bylam z Lenka na spacreku jest tak pieknie na dowrze ze zal bylo siedziec w domu male zakupki kupilam kolejne wloczki takze wieczorkiem bede dziergac i tasemki do kwiatkow
Tichonku to Matt idzie jak burza ba nawet przecignla Lenke ;-)bo Lenka ma narazie dwa zabki na dole
Asienko Witaj

U nas pompa sie popsula i malo tego pralka cos szwankuje takze milo :wściekła/y:
Uciekam do J
Milego popoludnia
 
Aaniu-u nas też przyzwoicie było...ale tak do południa:/
Madbebe-kuchciku Ty...u mnie dwa dania nie przejdą-jak towarzystwo zje zupkę to na drugie nikt już miejsca nie ma:/
 
hej :)
no i do nas dzisiaj zawitało słońce :-D tak więc wybyliśmy na długi spacer, teraz maly spi, a ja muszę jakiś obiad zrobić :/ moje dziecko zaszalało i rano spało do 11:30 :-) i dzięki temu i ja się wyspałam.

ech chciałabym iść na part time'a do ;pracy, ale na tym naszym zadupiu coś poszukać to koszmar :-(
 
reklama
Do góry