reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
jestem i ja!
Tichonku widzialam Twoich slodziakow na FB...nic dodac nic ujac...

u nas nic ciekawego...wrocilismy z zakupow,/teraz Szym wcina frytki;-)...a ja kawke popijam/...ciagnie mnie na spacer jeszcze wiec chyba zaraz go zgarne i wyjdziemy:)pogoda jest to trza korzystac:)
 
witam
My dzis na nogach od 8. przedszkole sie dzis zaczelo(cale szczescie:-D) ale ciezko bylo rano oj ciezko nawet nie chodzi o samo wstawanie tylko o Olivy nastawienie ze ona nie chce isc ale jakos do szkoly dodreptalysmy a tam oczywiscie ze stresu poszedl "paw":sorry:no ale naszczescie udalo sie ja przekonac zeby zostala chociaz kilka lez polecialo, ale najwazniejsze ze ze szkoly wyszla z usmiechem na buzi- bo nie bylo tak xle jak to se ona myslala:-D. Normalnie za dluga ta przerwa swiateczna.:sorry:

Aniu83 pochwal sie pochwal co tam dziergasz;-)
Madbebe o kurcze ze tobie sie chce dwa dania robic:-pja nie lubie stac tyle przy garach.
 
Dzis tak wyszlo,z reszta przewaznie poniedzialki spedzam w wiekszosci w kuchni ;-) Generalnie mam zawsze jakas zupe wikcie zawekowana,ale ze dwa dni pod rzad jadla te sama,trz bylo dzis inna podac ;-) A malz mial smaka na gulasz,wiec co zrobic. Za to jutro obiad z bańki,wiec wybywamy na miasto. Ja tam lubie gotowac,najgorzej jak sie trza odrywac co chwile,ale coz.
kamcia-czytasz mowisz? Ja tez pozyczylam kilka ksiazek bo swoje wszystkie przeczytalam,a mam gloda.. :p Moznaby sie wymienic ktoregos dnia,co myślisz? Wiesz moze czy w Galway jest jakas biblioteka z pl ksiazkami? Dzizas,wlasnie sobie przypomnialam,ze kupilam od Ciebie barierke na lozko i do tej pory nie odebralam :-o Calkiem mi to z glowy wylecialo :$

Zmykam na kapiel..:p. dobrej nocki!
 
dziewczyny mam prośbe,jest casting do bitwy na głosy obok naszego miasteczka,moja siostra sie boi iśc,pomózcie wybrac nam 1 zagraniczną piosenke i 1 polską która wyszła jej najlepiej:tak:asting za 4 dni więc prosze poradzcie dzisiaj Kanał użytkownika AAcovers - YouTube
aacovers tam jest dużo jej piosenek,to ta w ciemnych włosach
 
dzien zleciał bardzo szybko, Zuzia nawet grzeczna była, a ja bałam się, że z nią rady sobie nie dam po tym pobycie u dziadków. uśmiechała się, buziaki mi dawała, przytulała się. Przylepa moja.
Po 14 poszłyśmy na spacerek nad morze bo pięknie było.
Jedyna niespodzianka to luźna kupa do pampka, ale to na zęby bo nie pozwalała sobie zajrzeć do buzi a jak mi sie już udalo to przy dotykaniu dwójki aż głową szarpnęła.

A u nas chyba na dobre zacznie się nocnikowanie bo Zuzia nie daje sobie zmienić pieluchy. Zdjąć jeszcze tak ale załozyć nie da, za chiny ludowe. Potrafi tez po nocy wstać z suchą pieluchą i zrobi siku dopiero na nocnik.
Jak tylko ze wszystkim się obrobie to zaczniemy trenować.

Jak juz się tak rozpisałam o Zuzi to jeszcze Wam powiem, że chce tylko chodzić za rączki i próbuje się puszczać, żeby stać samemu. A dzisiaj po raz pierwszy szła wzdłuż ławy trzymając sie jej.:-):-) Duma mnie rozpiera

Lubiczanka 6 stycznia miała Zuzia imprezkę dla dziadków i mojego rodzeństwa, tylko ciacho, tort i kawa, a w ta niedzielę będzie imprezka dla dzieciaczków
Tichonek słodziaki te Twoje chłopaki
Kasiuleczka wszystkim w pl podobał sie ten komplecik, który zrobiłaś Zuzi
 
Madbebe no właśnie bramka czeka:)) Niestety książkami się z Tobą nie wymienie ponieważ czytam książki z mojego ebooka Kindle, super sprawa oczy się nie męczą, mieści do 300tys książek, bateria trzyma do 2 miesięcy więc polecam:)
 
reklama
witam,
my wczoraj na WOSP i Asia wróciła wymalowana.


Tance i zabawa na calego, pochwale sie moja Asia całkiem odpieluchowana:-D. Ufff
 

Załączniki

  • IMG_0184.jpg
    IMG_0184.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_0226.jpg
    IMG_0226.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 52
Do góry