reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Martuśka-imprezka jest?Bawcie się dobrze:))))I jeszcze raz cmokas Jubilatowi:)
Marta-a to takie buty...
no własnie,Ewelcia-co nic nie piszesz?Pewnie specialnie trzymasz nas w niepewności,co???
 
Martuska-buziak Kacprowi!
Zdrowia potrzebujacym tradycyjnie!
Ja padam ma pyska,5h zakupow,ale ze sobie tez troche zakupilam, to nie narzekam,tylko nogi bola.. Jeszcze po powrocie rogaliki trzasnelam..;-) Teraz zaleglam z mala bo zasypia i nie wiem czy sie podniose..;-)
Pozdrawiam!
 
Martuśka-fajnie-przedłużycie sobie świętowanie:)
Madbebe-wow-szalona kobieto:szok:ale rogalika możesz podrzucisz
a my dziś wprowadzamy w życie całkowite odcycowanie-tzn do tej pory Mikucha zasypiała przy cycu i w nocy ją karmiłam....ale dzis stwierdziliśmy,że starczy:sorry:
 
barmanka to mój K robi a potem ja rozdaje:-Dwłaśnie sąsiadce podrzuciłam 3 butelki:-)
szkoda ze Ty moja sasiadka nie jestes:-D


Lubiczanko moze jak odstawisz mloda od cyca to bedzie lepiej spala?odpoczniesz troszku:)
Martuska wszystkiego naj dla Kacperka!!
Barmanko ciesze sie z ejuz Ci lepiej.
Madbebe chwal sie co sobie kupilas?jakie rogaliki pieczesz? z tego przepisu co ja kiedys wrzucalam?

dziewczynki moje kochane:-)...nie pisze nic na "zlotowym"watku bo nic nie wiem...jak sie ogarne z kilkoma sprawami to sie okresle...moze w przyszlym tyg;-)...nie mowie ze nie i nie mowie ze tak....
 
witam niedzielnie:)
Ewelcia-taaaaaaa...poszliśmy spać ok23;40 i od tejże właśnie godziny do 5;30(bo o tej zeszłam na dół)wstawałam 10bitych razy:baffled:
dziś do pl szkoły...szał po Limerick:)fajnie:)a Wam miłego dnia życzę
 
reklama
Do góry