reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Martuśka-urodzinowo??? buziak Kacperkowi
mis_urodzinowy.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie

Barmanka- jak masz możliwość to w Pl jest syrop *spam* dla ciężarnychn i matek karmiących. Ja sobie go chwalę - biorę trzeci raz w tej ciąży. Mi pomaga, mam nadzieję, że Tobie też.
A Alince podaję vit. C w kropelkach.
 
Dopiero wygrzebałam się z pieleszy. Tato pojechał już do pracy a ja nadganiam zaległości domowe. Koleżanka podrzuciła mi amol, wiem że moge nacierać skronie - co jeszcze mogę z tym robić? U mnie w rodzinie jakoś nigdy się tego nie używało...
Czuję się już o niebo lepiej.

Gastone, a jaki masz tran? Tutaj kupujesz?

Lubiczanka, Marcel uwielbia żelki multiwitaminę kupowane w bootsie, ale jak widać te "czyste" witaminy spływają po nim, i żadnych efektów nie widać.

Marta, Ty alkoholusie :))

Katrina, właśnie przyjaciółka powiedziała mi o tym syropie. Wiem że po otwarciu trzeba go w tydzień zużyć, jak sobie z tym radzisz? Bierzesz go cały czas czy tylko jak choroba Cię łapie?
 
reklama
Do góry