reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Szczesliwego Nowego Roku!

bylsimy na szczepionce w srode i skonczylo sie na wizycie na Emergency w piatek wieczor. meczyl sie od srody, z czwartku na piatek temperatura skoczyla mu do 39-40, a w piatek wieczor juz nawet po nurofenie nie spadala wiec pojechalismy. powiedzieli, ze widocznie wirus jakis bo po szczepionce by go tak dlugo nie trzymalo i nie mialby az takiej temperatury. zrobili badania krwi i siuskow - okazalo sie, ze wszystko okej. zwiekszyli dawke nurofenu powiedzieli zeby dawac tez calpol i odeslali do domu.


Goraczki juz nie ma, ale marudzi strasznie (jak nigdy). zastanawiamy sie z J. czy zebole czasem nie ida. moze zeszlo mu sie i szczepienie razem z zabkami? smarujemy mu dziasla bonjela i tootha - uwielbia, jak mu sie je masuje (gryzaczki nie za bardzo bo leniuch nie chce sam trzymac). ale nawet przez sen szoruje dziaslami o dziasla. budzi sie z placzem/krzykiem, zjada polowe tego co powinien i do tego zaczela mu sie biegunka. Lekarz powiedzial, ze jak spadnie temperatura a bedzie marudzic to zeby wrocic, ale chwile po podaniu calpolu/nurofenu - juz sie usmiecha i bawi sam. jak na razie nic nie widac ani nie slychac (stukamy lyzeczka). czy to mozliwe ze to zabki juz?


kurcze po paru dniach ciaglego placzu i krzyku padam ze zmeczenia. tym bardziej, ze on zawsze spokojny i pogodny.
 
ewelcia a ja dopiero odczytałam:baffled:ale i tak byśmy nie zdążyli bo dzieci wracają o 4 a poza tym musze popakowac chłopaków i ustawic skypa dla K:tak:a tak wogóle to lipa dzisiaj była na tym targu:baffled:juz więcej w Clonmel kupiliśmy,a na targu rumuni nam cały winogron przed nosem sprzątneli:wściekła/y:

kasiuleczka ja bym puściła juz,antybiotyk co miał to zrobił:tak:ja swoje wysyłałam juz do szkoły:-)

vikamcia czytałam,najlepsze z tymi co jedna przed 24 a druga po i rocznikowo rok różnicy,nawet do szkoły oddzielnie pójdą:-D
 
no włąńśie to jest bez sensu :no:
niby bliźnięta ... tylko 6 godziny różnicy a tu rok w szkole w tył.. i co .. kto spyta .. masz rodzeństwo.. tak bliźniaka w starszej klasie :/
dla mnie to tragedia tak urodzić..

 
mogli juz to pierwsze przepisac na 2012;-)ale wiem ze w szpitalach tego nie praktykuja...znam laske co urodzila sie o 23:55 31 grudnia i nie chceli ja juz na zapisac ze urodzila sie w nowym roku...troszkeu bez sensu...
 
A u nas niespodzianka,Matt ma drugiego ząbka:-):-)Ale jakoś śmisznie mu wychodzą bo teraz mu wyszła górna,prawa dwójka:eek::-DA ja codziennie mu na dole szukałam,smarowałam:zawstydzona/y:Bo strasznie znów gryzł i się ślinił,aż ma wysypkę na bródce:sorry:
Pojechaliśmy P ubrac na chrzciny i 250E pękło:szok::baffled:Strasznie drogie męskie ubrania,nawet w wyprzedażach:baffled:Ale to i tak nie 500E:sorry:Ale kupił sobie porządne rzeczy,w razie jakiejś imprezy będzie już miał:tak:Jeszcze Radka,Matta ubrac i najgorsze...mnie:eek::-D:-D
 
reklama
Do góry